Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 11:17:04
EUR 34.9978 11:17:04
USD 32.5584 11:17:04
ALTIN ONS $2326.1650 11:17:04

Konu: Bunu da anlamayan , parasını vakfa bağışlasın

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

19 Mayıs 31 Mayıs arasında yükseliş kanalı girdiğini farz edersek oluşabilecek kanal ve bu kanalın üstte mavi çizgi altta siyah çizgi arasında kalan fiyat aralığı gün içi en yüksek ve düşük ihtimalleri 0,40 kuruş. Yani 7,30 dip ise 7,7 en tepesi. Tabi hergün en tepe olup dip olacak diye bir şey yok. Kırmızılar gün gün dip seviyeye denk gelen fiyatlar. Alımları artık kendiniz bu şekle göre değerlendiriniz. Dikkat edin, alımınız yükseliş ihtimalini satın almaktır. Vadeniz varsa, paranız size ait ise, bugün alıp yarın şelale oldu zarara girdim gibi sinir edici düşünmeyecekseniz

Yorumlar (218)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

evet 8 den alırsın dediğini hatırlıyorum. konunun muhatabı "espri"yi anlamamıştı.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kürek sapını kaçta veriyorduk hatırlıyor musun. 7,12 de sorana veriyorduk, demek ki daha öncesinde ekmek hamurunu fırına sürmüşüz. Birde 7,75 aldığım gün , akşamına 7,65 de aldım dedim ama kimse onu beğenmedi illa 7,75 i aldı :) hayır 6,38 de de aldığımı yazdım ama o da kabul edilmedi hatta 6,80 de bir kadın arkadaş sordu , kaçta alayım diye, bende 8 olunca alırsın dedim, belki 8 olmasını bekliyor ve ordan alacak ve diyecek ki 8 de aldırdı onursal bana. Tabi şimdi burda 8 olduğunu ve yükseldiğini anlamayacaklar ama 8 en tepeden aldırdı diye lanse edilecek, 7,65 ikinci hedefim dediğim zamanlar 5,45 lerden itibaren idi ama kimse o günlerde 7,65 olacak imiş diyerek almadı 5,45de. 7,65 olunca onursal ordan aldı diye aldım ve terse kaldım denildi. Hayat böyle işte.

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Valla öyle olurdu heralde :))

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

daha kötüsü sabit yatay kalması olurdu. o zaman neden yükselmedi diye saranlar da olurdu, neden düşmedi diye saranlar da. :)

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

@Onursal5377 başkanın bi talihsiz yanı var sayın @USTAMM düşsede adama sarıyorlar çıksada adama sarıyorlar halbuki söyledikleri açıl ve net yorumlamasını bilene :))

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

ben espri yapıyorum tabi. 7.75 e kadar almayıp 7.75 ten aldım diye eleştirenin de özrü kabahatinden büyük.
YTD

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam onstabuste marsa ne zaman basmayi dusunuyorsunuz yol almak icin akuyu sarj edelim aku durdugu yerde bosalmasin

1BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Hele şu 29.48 gelsin buraları o zaman göreceğiz size diyecekler @USTAMM burdan alınır mı :))

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Sen alınca bende aldım hemşerim aldıysa vardır bir bildiği dedim

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

En akıllıca yatırımı yapmışsın.

2BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

ben senin 7.75 ten aldığını görünce evi arabayı tarlayı sattım üstüne kredi de çektim ful aldım. :D
YTD

1BeğenmedimŞikayet

Denizz_07 ()

Kaçtan alım- satım yaptınız diye sorduğumda cevap vermeyen kişilere çok sinir oluyordum ama 1 haftadır size yapılan baskıları görünce anladım maalesef sebebini. Halbuki siz kimseye alın dememiştiniz. Yükselecek mi diyenlere de ben orta- uzun vade düşündüğüm için bu rakamdan alıyorum, düşerse de üzülmem diye düşme ihtimalinden de bahsetmiştiniz. Size yapılan saçmalığı hayretler içinde izliyorum şu an :)

5BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@yektatek bu grafik kaç defa yayınladı, altlarında kaç defa açıklama yaptım, bunlar okunup kimse 720 lerde almady ama benim 7,75 aldım demem ile herkes aldı ve suçlu ben oldum dimi. Size bundan böyle kesinlikle zarar vermeyeceğim.

2BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Abi bu yorumunu ne zaman olusam gülüyorum. Tarzının dışına çıktığın için:))
Süper yorum :)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@vatansever1 dostum alt yorumu sabah tekrar paylaşmıştım , bu alt yorumda da senfoni orkestrası çalışma yapmış dediydim.

0BeğenmedimŞikayet

gariban03 ()

abi cok kisiyi takip etmiyorum zaten sayfamda kimleri takip ettigimi gorebiliyorsaniz bakiniz. toplam 10 u gecmez. sizin sifreli konismalarinizi çözebilsem zaten 3 kisizden fazla kisiyi takip etmem zaten. en onemli siz slav lion murat taner, ve cancilar pet sop var. zaten bu kisileri takip etmekle zarar etmeyim diye ugrasiyorum emeginize saglik. saygilar...

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@gariban03 değerli arkadaşım misal bu grafik ve benim bu grafiğin aşağısına yazdıklarım büyük bir vızıltı. Çok kişi okumaktansa , öz kişi takip et bence.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sonra bu grafiği yayınladım daha anlaşılır olsun diye.

0BeğenmedimŞikayet

Ferzan01 ()

Kendi adıma sizden Allah razı olsun hocam eline geçen her teleyi gümüşe yatırdım dün 7.65 ekledim baktım davulcu kendinden emin vuruyor bir cesaret sabah 7.72 daha ekledim sogolasiniz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Lavinia000 ()

İyi ki az çok anladık da paramız vakfa gitmedi :)

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu grafiği kaç defa hatırlatmışımdır kimbilir? 19 Mayıs dan bu yana 7,38 alım yapan şu anda bile güzel kâr etmiş.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kırmızı çizgilerde karşılarına denk gelen rakamlar alttan itibaren sayıldığı zaman 19 Mayıs tarihinden itibaren başlıyordu. Bugün 31 Mayıs ve ne çizilmiş 7,73 . İlk yayınladığım andaki ekranda yanan rakam noktalı çizgi ile olan 7,48 idi. O günden sonra 7,35 en düşük alım rakamı oldu. Bugün 7,75 civarı gördü ise?

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Aloyoruz ozaman onur bey orta vade nr kadar zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

O günlerde bana birçok arkadaş 4,5 de de satmıyor musun nasıl bir cesaret bu diye mesaj atmıştı. %50 kazanç olmuştu. Sonra o soruyu soran arkadaşlar 5 lerden geri alıma karar vermişti. İnşallah sizinde yuvanıza güzel bir katkı sağlar. Hayırlı bereketli olsun inşallah arkadaşım

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

İnşallah geçen seneden beridir çok sıkı bakıyorum buraya tradermantla paylaşmış olduğun yazışmalara canlı şahitte oldum. o zamanları an ve an yaşadım. sürekli dile getiriyorum ama tekrar emekleriniz içinde teşekkür ederim.

Psikolojik olarak en rahatı bu galiba. Meblağ küçük oluncada daha rahatız. düşerse son kurşun hazır iki yıl sonra evin borcunu tamamlarken ne kadar artarsa para yeter.

en son seninde deyiminle 6.10 dan almayan utansın deyip aldığımızdan bu yana elimde sayılır. Son satıştan sonra 6.76 dı ortalama artık rahatça geriden izleyeyim.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Erken sıkılmış olmanız iyi olur inşallah. Daha sıkılmayan kişileri ilerleyen günlerde çok güzel sıkarlar.

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

Gece o fevri davrananlar dan biri benim artık @Onursal5377 sıkıldım izlemekten. Vadesiz bir para ile izlemeye geçtim. İki hafta içinde derin bir düşüş olursa da elime para geçecek bugün yapmış olduğum bu ufacık yatırımla bakalım Rabbim nereye kadar nasip edecek.

12BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bakın bu grafikteki en üstte mavi rakamlarla yazan seviyeleri kıpkısa günlerde bekliyorum. Ben 8 seviyesini bekliyorum. 7,5 de alıp 8 de satmayı düşünen alsın buradan. Alın kardeşim orta vade bekleyeceğim diyorsanız. Biraz al fazla al. Alın kardeşim alın.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

İşine gelen görür.

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum