Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 08:18:25
EUR 34.8917 08:18:25
USD 32.5716 08:18:25
ALTIN ONS $2325.0200 08:18:25

Konu: Bunu da anlamayan , parasını vakfa bağışlasın

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

19 Mayıs 31 Mayıs arasında yükseliş kanalı girdiğini farz edersek oluşabilecek kanal ve bu kanalın üstte mavi çizgi altta siyah çizgi arasında kalan fiyat aralığı gün içi en yüksek ve düşük ihtimalleri 0,40 kuruş. Yani 7,30 dip ise 7,7 en tepesi. Tabi hergün en tepe olup dip olacak diye bir şey yok. Kırmızılar gün gün dip seviyeye denk gelen fiyatlar. Alımları artık kendiniz bu şekle göre değerlendiriniz. Dikkat edin, alımınız yükseliş ihtimalini satın almaktır. Vadeniz varsa, paranız size ait ise, bugün alıp yarın şelale oldu zarara girdim gibi sinir edici düşünmeyecekseniz

Yorumlar (218)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Onur abi tarzının dışına çıktın, sakin ol keşke açıklamasaydın.
Neden çünkü görmeyecekler, yine soracaklar..
Yine sinirleneceksin..

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

12BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben artık bazı sorulardan gerçekten sıkıldım. Niçin sıkılıyorsun diye sorular gelebilir. Birçok kez bir kaç grafiğimi yayınlıyorum, altlarına açıklamalar yapıyorum.
Açık ve net yazıyorum.

Ben gümüş yatırımında yükseliş bekliyorum. Bu yıl içinde 34 ve 40 dolar arası bir ons bekliyorum, Haziran ayında 8,1x lu rakamlarda gümüş bekliyorum, sat al yapmıyorum sadece bekliyorum. Günlük iniş çıkışlar beni ilgilendirmiyor. Sonuca odaklıyım.

0BeğenmedimŞikayet

Maviderinlik35 ()

Selamın aleyküm ortalama hesabı nasıl yaparım bilgi verebilir misin

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

7.38 i yalaladik ama 7.78 i bekleyemedik hocam

15BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

7,38 ağırlıklı olarak dip rakamı olmuş. Ne çizmişim bende dimi. Lütfen ana grafiğin açıklamasını da okuyunuz.

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Ben senin yerinde olsam resim paylaşmam :) Yazarım profile okuyun orayı sürekli :) hatta ekonomi cümleleri ilede değil direk açık net cümle ile şöyle olursa böyle, böyle olursa böyle derim. Okusunlar ne kasıyon herkese anlatacam diye, bir ara baktım olmuyor acemiler sürekli nasıl yatırım yapayım diyor, yazdım profile oku profilimi diyorum yetiyor :) resimde aşağıda gösteriyor ya herkes sanıyor ki gümüş aldım düşecek, yada almayan diyorki oraya düşecekse bekleyim. Burdaki olay şu arkadaşlar dip 7,38 üst 7,64 yani illa dibi kovalamanıza gerek yok. 7,40-7,42-7,44 den bile alabilirsiniz... ve bunu alınca çıkınca 7,60-7,64 aralığına gelincede satabilirsiniz... illa dipten alacam yada illa en üstten satacam diye şart yok. resimdeki olay şu kanalda devam ettiği sürece yön yukarı gidiyor. bu bazen sağa sola kayar gene devam eder yukarı ama kanalda devam ettiği sürece daha güvenli oluyor, kanalın dışında terste bırakabilir kısaca :) ytd Bunuda anlamadıysanız bence parayı alın araba ev arsa alın, yada çok paranız varsa hakketten ihtiyacı olanlara al kardeşim ben bu parayı değerlendiremiyorum bari senin işini görsün :)) verin birine...

Mhg65 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mhg65 ()

Ben bağışlayacağım galiba.

0BeğenmedimŞikayet

Hürgenç ()

Emeğine sağlık hocam. Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Gemici_3535 ()

Seviliyorsun

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Son sana yazdım:)

Gemici_3535 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gemici_3535 ()

Yat artık kaptan gemi batarsa sanane batmaz ise sanane

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Insallah yarın 7.58 seviyesinde kapatır da neşemiz yerine gelir

0BeğenmedimŞikayet

İda ()

Emeklerinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Ilk begeni benden ağam

20BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

20 Mayıs'ta oluşan mumunda grafikteki analizini güncel yapayım dedim. Bugün 7,41 dip rakamı gördü fakat gereken yükselişi tamamlamadı ve orta kanal aşağısında alt siyah çizgi yani yükselen kanal alt çizgisi üstünde tamamladı, bugün yani 21 Mayıs kapanışı ve haftalık kapanışı min.7,52 , güzel olanı ise 7,58 seviyesinde yapması güzel olur. Diğer türlü 7,38 ve aşağısı görülecektir. 7,22 seviyesi alt çok önemli destek seviyemiz oluyor. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

No_panic ()

Emeğinize saglim

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Likeları verdik sayın başkan :)

1BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

7.42 den emir girmiştim ucundan dönmüş:) 2 kuruş yukarı düşümem lazımdı; ) ytd

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Emeğine sağlık başkanım ALLAH işini gücünü rast getirsin

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Arasıra yapıyoruz bu şekil açıklayıcı:)

Lavinia000 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lavinia000 ()

Onur bey emeğinize sağlık gerçekten çok çok açıklayıcı olmuş emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Umutöz ()

Çok açıklayıcı olmuş, teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

6_nci_hisss ()

Eline emeğine sağlık ustam

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğinize sağlık bol kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

Şükür anladık teşekkürller hocam emeğinize sağlık

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Günaydın. Sizinde elinize sağlık.

IBYNDRGMAİL_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

IBYNDRGMAİL_ ()

günaydın hayırlı sabahlar ellerınıze emeğinize sağlık abi

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Rica ederim, sağolun.

olwayslose için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Sizemsj yzdm, düsmedi sanırim, ellerinize sağlık...

27BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Tüm arkadaşlara hayırlı sabahlar, bereketli kazançlar dilerim. Sat al grafik rakamlarını yayınlandıktan sonra 7,38 ve 7,42 seviyelerine sırayla alım için geri döndüğünü ilk yayınladığım grafik ile bunu karşılaştırdığınız zaman göreceksiniz. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum