Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 14:26:02
EUR 34.9483 14:26:02
USD 32.5366 14:26:02
ALTIN ONS $2346.8800 14:26:02

Konu: Bunu da anlamayan , parasını vakfa bağışlasın

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

19 Mayıs 31 Mayıs arasında yükseliş kanalı girdiğini farz edersek oluşabilecek kanal ve bu kanalın üstte mavi çizgi altta siyah çizgi arasında kalan fiyat aralığı gün içi en yüksek ve düşük ihtimalleri 0,40 kuruş. Yani 7,30 dip ise 7,7 en tepesi. Tabi hergün en tepe olup dip olacak diye bir şey yok. Kırmızılar gün gün dip seviyeye denk gelen fiyatlar. Alımları artık kendiniz bu şekle göre değerlendiriniz. Dikkat edin, alımınız yükseliş ihtimalini satın almaktır. Vadeniz varsa, paranız size ait ise, bugün alıp yarın şelale oldu zarara girdim gibi sinir edici düşünmeyecekseniz

Yorumlar (218)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

7,30 dip deyip 6,12ler görmüş.. gümüş terste bırakana ustalık bırakmamış da görebilene :)

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sizin geçmişten de alımlarınız olduğunu biliyorum. Bu bir toplama yöntemidir. Eskiler parası oldukça fiyatına bakmadan kenara bir çeyrek atarlardı. Sonra birikince ev ya da araba alırsınız. Bu bir yatırım yöntemidir. Mesele herhangi bir yatırımı olmayan ilk kez alacak insanlar sorduğunda 7.70'ten alın, bu uçacak diyenler. 4-5 kişiydi onlar. Çoğu artık yok :)

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@celik2119 alt grafikte sürekli 7,7 seviyesi son iması yaptım. Bundan daha sonra yayınladığım grafik veya formasyon beklentilerini de şartlara bağladım, günlük şu olursa, haftalık bu mum kapatırsa, ağırlıklı ortalama 4 saatlikte şöyle kalırsa bu şekilde olur ve yükseliş ihtimali satın alınır. Dedim. Bu alt grafikten önce yayınladığım başka grafik öngörüleri de yine Max 7,80 seviyesi işaret edildi.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@Baronn_37 alt grafik açıklaması. Bak bu grafik ne yazmışım 7,7 en tepesi.

1BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Mübarek olsun onlara. Ben de çok şükür beni engellemiş diyorum.

Tabelaya bakıyorum teknik bilgisi yetersiz, kendisini eleştirilemez gören biri.. Kardaydım..

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@akademistmağduru @slavemağduru loading

Erenabi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

@ bunu koymayı unutmuşum ama görürmü yine çelik hoca sizce?

Saygılar.

Erenabi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

ben bana saygısızlık yapanı engellerim muhatap olmam. sayfayıda meşkul etmem..

0BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Akademist Loading...

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Iyi bayramlar kardesim.

Ben emek verip teknik olarak grafiklere bakan formasyon cizen indikatorlere bakip yon belirlemeye calisan herkese saygim var.

Fakat hic bir bilgi veri analiz yapmadan dusecek yada ucacak diyen hic kimseye saygim yok.

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bense edepsizliğe karşı toplu cevap verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda kimseden ses çıkmaması üzücü. Yarın birileri de size karşı terbiyesizlik yaptığında siz cevap verince sayfayı bireyselleştirmeyin diyecekler.

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

eyvallah kardeşim benim hedefi tutsun tutmasın emek veren herkese saygım sonsuz. rica ederim iyi bayramlar.

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

bu sayfayı bireyselleştirmenin doğru olmadığını düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Eyvallah kardesim. Ben haftalik ve aylik degerlendirme yaparim. Dusus mu yukselis mi hangisi agir basiyorsa onu yazarim. Bunu bilmen benim icin yeterlidir.

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

saygı duyuyorum senin eski yorumlarını hatırlıyorum. itirazım yok. benim sürekli 8 ay düşüş bekleyip şuan olan düşüşü sahiplenene itirazım.

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Ben de diyorum ki kendisi itiraf etmiş.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Meselenin başını ısrarla görmezden geliyorsunuz. Ben gümüş düşebilir deyince 'aklını kullanabilse düşer demez' diyen @Ademcan şimdi gümüş düşünce laf yemeyecek mi? Edepsizliği cevapsız mı kalsın?

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Ustam yükselecek derdi ama insanları alım noktasında mecbur bırakacak yorumlar atmazdı. Alımlar konusunda tavsiye istiyenede tavsiye bide bir vermezdi diye hatırlıyorum.

Ben sadece dediğim dedik lafım üzerine laf olmayacak diyen, teknik bilgisiyle ofsayta düşünce "ofsaytta kaldın sen biraz soluklan" diyorum.

Kolay kolay beni birine laf atarken de överken de bulamazsınız. Hak etmesi lazım.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Oncelikle tesekur ederim kardesim. Subattan 4 marta kadar selaleciydim. 4 marttan 16 marta kadar fisekci. 16 si cuma gunu buralar benle alanlar icin satis yeri dedim. 26.6 dan 23.78 e indi dolar pik yapti.

Ordan sonra da mayis ortasina kadar fisekciydim ve mayis ortasi satisimi yaptim.

Hazirana kadar paralel kanal grafigi attim ve 1905 e 28.9 gelebilir dedim. Ve o zamandan sonra hep şelaleci oldum. Hatta sen satinca dusus mu bekliyorsun diyende oldu. Ben teknik bakarim. Bu siralar ortadayim.

Eger dusus 24.36 nin altina inmezse fisekci olacagim eger ki 23.78 in altina inerse daha da selaleci olacagim. Yani haftalik grafikler onemli.

Biz sadece piyasayi analiz ederiz piyasayi yonetmeyiz, o yuzden de olabildigi kadar gunluk analiz yapariz. Yoksa benim de simdi bu sabah almam lazimdi hala almadim.

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

biz bu gümüşü 19 onslardayken alıp sattık bazen 1 ons kazandık bazen 50 cent bazen 2 onslara yakın arttı.. ve bunu defalarca yaptık şimdi karımız cepte isterse 19 onslara düşsün.. buda olmayabilir mesele burda akşama kadar bunu birgün olsa çekilir 2 haftadır akşama kadar bu konu konuşuluyor.. sayfadan istifade edemiyoruz...

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

ben bu sitenin çok eskisi değilim. ben bu siteye üye olduğumdan beri 19 onslarda olan gümüş 29 onsları test etti. çelik ozamandan beri düşüş bekliyor .. çeliklede bir sıkıntım yok fakat akşama kadar burada sataşmalar bu siteyi olumsuz etkiliyor. istifade edemiyoruz. iyilik güzellikle geçinelim. @USTAMM da 30,50 bekliyordu gelmedi diye topamı tutmamız lazım. şimdiye kadar 10 dan 9 hedefi geldi. ama bir düşüşle onuda topa tuttular. yazıktır ... insanlar yanılabilir hedef tutmayabilir. her formasyon olacak diye bişey yok.

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

11 ay önce 29.8 dolar olan mal şimdi 25.1 dolar ama size göre sadece son 1 aydır düşüyor.
Neden?
Çünkü daha önce dolar yükselip gümüşün düşüşünü maskeliyordu şimdi dolar yükselmediği için gümüşün düşüşü açığa çıktı.
Ben 11 aydır gümüş düşüyor diyorum. Yakında 12 ay olunca 1 senedir düşüyor diyeceğim :)

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

İlk cümleniz ve son cümlenizi okuyun isterseniz :)

Özetle ben de sizin dediğinizi demişdim.

Çok özet olmuş, anlaşılmamışsa; aynen sizin dediğinizi diyorum Alper bey.

-1BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Ben çeliği övmedim ki! Ben takip ettiğim birileri hakkında yorum yaptım. Ama çeliğin sanırım 7,24 düşüş gösterdiği bir grafik tutmuştu. Bazılarına sataşmasa paylaştığı bilgileri kayda değer. Takipçisi değilim. Ustalarla atışma özelliği olmasa bugün için takip ederdim. Farklı bakış açıları lazım bu platformda. Ama samimi.. Ters köşe amacı gütmeyen

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

@LosAnarquista_60 hocamıza her paylaştığı düşüş grafiğine de tşkr etmişiz.. o 3 ay öncede 5 ay öncede düşüş beklemiyordu bazen düşüş bazen yükseliş bekliyordu... çelik hoca hep düşüş bekliyordu bu düşüşlerin sonu harici hangisi tuttu.. biz bu aralarda kaç al sat yaptık. bizim ortalamalarımız al satlarla zaten 5 in altlarına düşmüş...

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum