Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0671 23:10:36
EUR 34.7996 23:10:36
USD 32.5859 23:10:36
ALTIN ONS $2388.5400 23:10:36

Konu: Bunu da anlamayan , parasını vakfa bağışlasın

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

19 Mayıs 31 Mayıs arasında yükseliş kanalı girdiğini farz edersek oluşabilecek kanal ve bu kanalın üstte mavi çizgi altta siyah çizgi arasında kalan fiyat aralığı gün içi en yüksek ve düşük ihtimalleri 0,40 kuruş. Yani 7,30 dip ise 7,7 en tepesi. Tabi hergün en tepe olup dip olacak diye bir şey yok. Kırmızılar gün gün dip seviyeye denk gelen fiyatlar. Alımları artık kendiniz bu şekle göre değerlendiriniz. Dikkat edin, alımınız yükseliş ihtimalini satın almaktır. Vadeniz varsa, paranız size ait ise, bugün alıp yarın şelale oldu zarara girdim gibi sinir edici düşünmeyecekseniz

Yorumlar (218)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Herkes için hayırlı bol bereketli kazançlar olsun inşallah hocam

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Hayırlısı olsun hocam

gumuscuanneninbacısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Bizde 7.50 den aliriz ikinci turda hocam yada 7.55 karanliga fener tutanlar elbet bizede bi isik cakar

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

7,65 7,7 denemesinin 2 defa daha yapılabileceği düşüncesindeyim ama geri alım rakamlarını fazla aşağı beklememek lazım. Ytd

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam aldim kopuklu kahvemi yudumlayip keyfim gelince satmayi bekliyorum 7.66 gibi

0BeğenmedimŞikayet

Hayat_zengine_güzel ()

Tamam abi alım yaptık bekliyoruz. Varsa kismette gelir inşallah.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şifre yok dostum . Grafiği yayınladığım andan önce gümüşün alım yerini geldiğini ima ettiğim için , bakmayanlar pişmaniye yesin dedi.

Hayat_zengine_güzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayat_zengine_güzel ()

Sordum sordum abi o cevap verene kadar siz bir ip ucu verseniz daha iyi olmaz mı. belki bulurum

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bilmem @osman_d_ ye sormak lazım, hayırdır niçin pişmaniye istedi canın.

Hayat_zengine_güzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayat_zengine_güzel ()

41 derken acaba neyi kastetmis olabilirsiniz. Beyin jimnastiği oluyor benim için.

0BeğenmedimŞikayet

Meriem ()

elinize sglik Onursal bey... cok iyi anladim grafiginizi.. gayet net

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Kendinizden emin bu duruşunuz sizi değerli kiliyor Sn Onursal. Teşekkürler hatirlatmaniz icin

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bizim yan tarafın, izmit. Öyle gereksiz zamanlarda değil benim hatırlatma, bu adam niye şimdi hatırlattı diyecek arkadaşlar var ve onlar işini bilir

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Abi nerenin pişmaniyesi meşhurdu?

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Hepimiz icin hayirlisi olsun insallah hocam. rabbim bereketli kazanclar nasip etsin

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Hocam inş dilediğiniz olur
Sakin olmakta fayda var

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Grafiği incelemek isteyen, nerden alayım sorusunu soran arkadaşlar var ise eğer, müsait inceleme için.

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Hocam ben bi full gümüşe gecebilsrm rahatliycam artık. yarisiyla artik al sat yapicam

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Ben şimdi sattım kafa kafaya çıktım karsiz . gumusu bekliyorum şimdi ona gecicem artık

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Aynen dolar çogunluklu kala kaldık

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Hayırlı akşamlar hocam
Alımlarımı yaparken altta 297 varmış gibi yapıyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

İnşallah abi saygılar

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İBRAMÇAVUŞ ()

Hocam mesajim geliyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Olurmu hiç hep sen yazıyorsun zaten Bu sefer ben merhaba diyeyim dedim. saygı bizden bereketli bol kazançlar dilerim sağlıkla inşallah

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

%17 lik bir alım dı ytd teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Can abim iyiym şükür bugün pltn düşünce biraz alım yaptım 325 den gümüş işin fırsat olsa da ben beklemedeyim bu aralar çok fazla yazmıyorum ama seni takip ediyorum saygılar güzel insan

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Nasılsın abicim bereketli olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Alımlarınız parça olsun sayın hocam

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Ne kadar güzel açıklayıcı yazıp bana yardımcı oldunuz. Allah razı olsun sizden. cok teşekkür ederim. artik akillandim bende. bi full girebilsem böyle parçalı işlem yapıcam artik ama zararim çok olunca da haliyle stres yaptım birazda. vade sıkıntım yok bekliyorum ama giden gumuslerimi ufak ufak yerine koymak içinde birşeyler yapmak istiyorum kendi çapımda. yine olmuyo bi türlü

Tunahan_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Cok tesekkur ederim hocam yardimci oldugunuz icin, artık bi yerden girmem gerekiyo. insallah daha alttan alabiliriz zaten zarar aldı başını gidiyor bende:((

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum