Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0784 16:58:59
EUR 34.7927 16:58:59
USD 32.2403 16:58:59
ALTIN ONS $2326.7550 16:58:59

Konu: Gümüş Ons Empire State Formasyonu

İşte bunlar hep Amerika'nın oyunları demek geldi içimden :)
Yeni bir formasyon ile literatüre katkımız olsun :)) ytd
Hayali üründür ciddiye almayınız lütfen...
Yine de ben ABD açılışı bekleyim en iyisi sonuçta gökdelen orada adı da Empire State ne ilgiç :)

Yorumlar (390)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ankaragüçlü ()

Dostum selam bunu hatırladın mı :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet hemfikir olmamız güzel :) ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Aynen hocam kasıtlı tutuyolar benim görüşüm

0BeğenmedimŞikayet

Um_ay ()

nisanda işler değişir hocam... faiz indirimleri gelebilir... nisana kadar biraz daha böyle sanki...

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Hocam usd topluyolar

Um_ay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Hocam çekinmekten yazamıyolar eksiden takipçi kaybından korkuyolar gümüş ons düşmüş hali bu değil

0BeğenmedimŞikayet

Um_ay ()

hocam onda da sağ gösterip sol vuruyorlar biliyorsun... önceden olsa bu enflasyon verileriyle çıkması gerekirdi... ama şimdi düşüyor ya da düşürülüyor... alış yapana satış imkanı vermiyorlar altın ve dolarda şu anda...

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Hocam usd 7.30 40 herzaman vurur oralara ytd

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Altın ons aabah 1833 değilmiydi ben mi yanlış gördüm nası inmiyo gümüş ons inmedi

Ozgur6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozgur6161 ()

İndirmedi kimse bisey altin gumus radyosu düşüyor.
Bundan gumus ons direniyor.

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Hocam altın onsu indirdiler bak kurnazlara

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet 4H kapanışda 26.20-30-40-50 civarı olumlu olabilir Hammer yaparsa. Yapmaz ise daha aşağıları hedeflemek isteyebilir. ytd Gümüş tam bıçak sırtı seviyor genellikle değil mi

0BeğenmedimŞikayet

Ercuyes ()

21 Şubat a kulenin dibine varırız sanırsam :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Baya etkili oldu sanırım dostum 4h deki flamamsı bugün

0BeğenmedimŞikayet

pakapaka ()

eyvallah üstadım teşekkür ederim :)

1BeğenmedimŞikayet

XDEVRİMX ()

Agafsfssg:)))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kışın short açmışlar demek ki hocam soğuk olduğuna göre intikam yemeği de, kışın insan termal içlik falan giyer short ile dolaşılır mı hiç :)

XDEVRİMX için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

XDEVRİMX ()

Aynen hocam bu game stopda short açanlar zamanında Elon un sirketindede short açmış intikam soğuk yenen yemek olduğu için o da çok güzel bir şekilde geçte olsa intikamını almış oldu:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hmmm :) hocam bu ağa zaten Reddit olayına da bir el atmıştı sanki demi... Bu formasyonu yakında bir güncellemem gerekecek sanırım :)

XDEVRİMX için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

XDEVRİMX ()

Yok hocam amaç dünyadan çıkarmak değildi kaldırım geri indirebilmek ti amaçları ama dik konuma gelemedi yanlamasına daldı:)))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu arada El.10 Muks'ın sahibi olduğu ve uzaya göndermek üzere fırlatılan bir roket dünyadan çıkmadan düşmüş haberini dinledim. İlgimi çekti...

0BeğenmedimŞikayet

Emreatak1 ()

@Periyot teşekkürler hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum