Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0763 07:29:59
EUR 34.7673 07:29:59
USD 32.2795 07:29:59
ALTIN ONS $2323.0150 07:29:59

Konu: Gümüş Ons Empire State Formasyonu

İşte bunlar hep Amerika'nın oyunları demek geldi içimden :)
Yeni bir formasyon ile literatüre katkımız olsun :)) ytd
Hayali üründür ciddiye almayınız lütfen...
Yine de ben ABD açılışı bekleyim en iyisi sonuçta gökdelen orada adı da Empire State ne ilgiç :)

Yorumlar (390)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Zarar ne kadar boss :(

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Off ya ne salmışlar ya :( teşekkürler Emel umarım inşallah ya durum sıkıntılı oldu baya

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Normalde düşüş beklenir lakin izlemeden görmemek lazım. Dolunay geçtikten sonra yükseliş gelme ihtimali olacağı aklımda şu an için. ytd

AhsenMelek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsinsen27 ()

Teşekkürler hocam

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Dolarla işlem yapıyorsanız TL bazlı değil ons bazlı hareket etmeniz lazım. Ytd

Kimsinsen27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. Üstadım platin de çok güzel yükselişler oldu epeyce zamandır. Benim de 254 civarından beri ara ara yorumlarım olmuştu. Çok güzel seviyeler gördü 330 üzeri. Bugün de güzel alım fırsatı verdi 319 civarından, ons tarafı güzel fırsat gibi duruyor hala. Lakin uzun süre hep yükselişte olduğu için düzeltme ve kar panik satışları olur mu diye aklımdan geçiyor diğer taraftan. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kimsinsen27 ()

O zaman doları alırken ons fiyatına da bakmamız gerekiyor öyle mi?

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Kuleyi inşa edecekler bu şekilde; ) onsta çok fena dalgalanma var. Biraz izlemekte fayda var. ; ) Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bazen kemer bazen taşımacı bazen pranga oluyor evet :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim yani risk alma durumu kişiye göre değişiyor da bir kaç dk içinde bile alsak dediğimiz fırsat dediğimiz yerin bile altına düşüp üzerine çıkabiliyor :) inşallah bereketli kazançlar dilerim

Yabancı61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Offf
Umarım tersteki arkadaşlar bir an önce kurtulur

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

@LosAnarquista60 seni de Trabzon'a beklerim hocam. Bu konuda sohbetinden bilginden istifade etmek isterim. :) Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Öyle böyle değil bildiğin şelale ben yorum yazana kadar bile akmış... :(

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İğneler dojiler vs gibi şeyler mum formasyonları ama o kadar fazla ki buradan anlatılacak gibi değil üstad. Bir de bunların bazen teyitleri ya da fake olması gibi durumlar oluyor o durumda da yanılıyor insanlar. Renkleri şekilleri konumları vs çok katmanlı :) Lakin tebrübe ede ede ve temel teknik teknik dışı durumlar değerlendirilip harman edince ortaya saha sağlam yorum ve tahminler çıkıyor. Ay döngüleri ve mevsimsel döngüler gibi bazı etkiler de aslında burada anlatmak değil de detaylı araştırmak ve tebrübe ederek daha iyi öğreniliyor. Mesela dolunayda düşüş düzeltme beklenebiliyor bazen aynı gün bazen 2 3 gün sonrasına kadar gibi... Yani her şey bir harman kısaca biliyorsunuz çok değişkenli bu yatırım piyasaları :)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Sorun değil
Yoktum ben de acayip düşmüş :( bozuk para

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bugün kemer görevi gördü ama kendisi gaza basınca da gümüşü kendiyle sürüklüyor; )) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kimsinsen27 ()

Yanii yalan olmasın bakmadım. Kusura bakmayın acemiyim.

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Doları aldığınızda ons kaçtı ki? Aldığınızda ki gümüş ons en az 0,30 düşüş olmalı ki aldığınız zamanki gümüş değerine göre gram arttırabilirseniz. Ytd

Kimsinsen27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

Yani mantiken ole olmali egerki mevsimsel dongu bunu gerektiriosa karman corman olduk buara emtia altin gumus sanal :) error verdik artik, Peki tesekkurler cvp icin bekleyelim bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Eflatun1881 ()

Inşallah :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet altın bazen ayak bağı bazen emniyet kemeri oluyor gümüşe de :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı üstadım nasip olursa karla çıkarız inşallah :)

Eflatun1881 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Makası fazla açmışlar sanki hangi banka?

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüya_87 ()

Teşekkürler yorumunuz için 8 33 ten almıştım cuma günü akşama çıkayım karımı alayım diyorum da ondan sordum

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aleyküm selam. Yani dolunayda genellikle düşüş ve düzeltmeler beklenir. Ben de bekliyorum açıkçası ama bazen tersi durumlar da oluyor. Sanal varlıklar tarafı bugünkü döngüde saten sıkıntı yaşadı belki dolunay tersi etki olur inşallah. Tepki her zaman olabilecek durumlar ama izlemeden kestirmek zordur ve zaten doğru olmayabilir. ytd

Yabancı61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsinsen27 ()

Hocam merhabalar, 8.32 den dolar aldım. Gümüşe parite bu rakamlar uygun mu? Ltd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolarda da satış sinyalleri ve doji oluşumları mevcut şu an için eğer fake değilse dolarda da alt seviyeleri bekliyorum 8.25-35 bandını... Lakin kesin değil tabi. ABD genelde beklerim ama bazen Avrupa tarafı ABD ye bırakmıyor çok defa tebrübe ettik. 16 sonrası dikkat etmek doğru olabilir. ytd

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bak bak şuan daha uygun alım için; ) terste kalmış olabilirsin:)) ytd

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim umarım istediğin gibi olur yorumlara yetişemiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolar aslında yüksekti şu an normal seviyeleri görüyor gibi düşünüyorum en yüksek detaylı bakmadım malesef ama 8.50 civarı diye düşünürüm. Lakin dolar 4 saatlik grafikte sıkıntılı duruyor fake değilse. Sorduğunuz iyi oldu grafikte bakınca onda da akşam yıldızı gibi bir durum oluşumu var şimdilik değişir mi bilmem ama. Dolar için de 8.25-35 bandı altta değerlendirilebilir seviyeler düşmesi durumunda. ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Rüya_87 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum