Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0782 17:20:47
EUR 34.8270 17:20:47
USD 32.2775 17:20:47
ALTIN ONS $2326.6000 17:20:47

Konu: Gümüş Ons Empire State Formasyonu

İşte bunlar hep Amerika'nın oyunları demek geldi içimden :)
Yeni bir formasyon ile literatüre katkımız olsun :)) ytd
Hayali üründür ciddiye almayınız lütfen...
Yine de ben ABD açılışı bekleyim en iyisi sonuçta gökdelen orada adı da Empire State ne ilgiç :)

Yorumlar (390)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Abi nezaman belli olur onay alıp almadığı

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dün akşam pikaçu formasyonu var dikkat edin elektrik çarpmasın dedim ama düşmedi :))

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir şey değil rica ederim ablacım akşam yıldızı baya etkili oldu gibi devamını da elimden geldiğince takip edip uyarı atmak isterim inşallah.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Tesekkur ederim dostum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

Ekonomikss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostum dibi kestirmek zor ama öncelikle 27.40-50 sonrasında 26.95 desteğine kadar çekilme olabilir lakin dolara da bakmak lazım. Daha fazlası bile olabilir, ya da olmaz ama duruma iyi bakıp tekrar değerlendirmek lazım. ytd

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam öncelikle 27.40-50 sonrasında 26.95 desteğine kadar çekilme olabilir lakin dolara da bakmak lazım yazacaktım ama geç kaldım elde olmayan sebeplerle. 27.40-50 bandı desteğe gelmiş bile. ytd

Eflatun1881 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Malesef ya kusura bakmayın son zamanlarda yine çok oluyor düşmeme durumu bende

Bir_yolcu52 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kusura bakmayın benim elimde olan bir durum değil esasen ama bazı yorumlar sayfaya düşmüyor. Bu konuda çok söylüyorum yetkililere açıyorlar bazen ama işte nedendir bilemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Sanırım düşmedi bahseden arkadaşlar oldu ancak ben sizden bir yorum görmedim. Herkes gördüğünü ytd olmadan paylaşırsa herkes kazanır. Bazen birinin göremediğini diğeri görür. Bilgiler harmanlanıp bir yol haritası çizilir.

0BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Teşekkürler iyiyim çok şükür, evet çoğu düşmüyor bende bazen yazdıklarımın yerine ulaşmadığını görüyorum, sayfada sıkıntılar devam ediyor.

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Ne yazdın da ben kaçırdım :)
Slm

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Çok iyi yakalamışsın; ) şayet dediğin olursa alım yapmayı bekleyenleri güzel bir sürpriz bekliyor olacak)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim akşamdan beri çok uyarı attım ama düşmedi galiba

0BeğenmedimŞikayet

Eflatun1881 ()

Nereye kadar düşebilir sayın hocam :) alalım biraz

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler valla ne olsun akşamdan beri yazıyoruz atıyoruz düşmüyor sayfaya siz nasılsınız

Bir_yolcu52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şöyle göstereyim aynı şeyler sanki...ytd

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Hedefi ne olur dip 27.2 mi daha asagisi mi 266

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Teşekkür ederiz emeğinize dikkatinize sağlık uyarılarınız için sagolun.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerine sağlık dostum. Gelişmeler hakkında bizi bilgilendir lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Hocam merhaba nasılsınız

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba gümüş sever dostlar.
Dün gümüş ons tarafında Evening Star doji (bazıları mezartaşı da diyebilir) oluşumundan sonra yine bu oluşumu var gibi teyit gelirse hoş değil. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tam da 27-28 kat arasında asansörde kaldık
Yetişin :))

0BeğenmedimŞikayet

Ozgur6161 ()

Rasyo dan sebep ,
Orana göre

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Altın buradan dönebilir beklentim bu yönde olduğunu yazdım birkaç gündür. 1790-1800 bandı olarak. 2'li Dip çalışması var gibi. Ama alta kırar da kalıcı kapanışlar alınırsa sıkıntılı olabilir. ytd tabiki

Çarmıklı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim. Benim 5-8 şubat 2021 beklentilerim bir çok teknik grafik çalışmalarıma dayanıyordu. 21 Mart 2021 ise Gündönümü tarihi olması nedeniyle şimdilik aklımda. Bu aralar yeni teknik çalışma yapmadım ama bilgiler için teşekkür ederim, önemli bir paylaşım oldu belirttikleriniz. ytd. Saygılarımla

Çarmıklı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Williams çalışmalarında 3 ün düzeltme su 1. Dalganın %20 sini geçemez demiş. Bu da 25,680 dip demek. Sonra 5. Dalga başlar. O da32-34 dolar 10 gün sabır. Altın alt trent çizgisini kırdı 1670 e gidiyor. Gümümüşte 5,90 civarı dip görünüyor. Ytd. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aleyküm selam dostum :) ne diyelim ben fantazi caps olarak yapmıştım aslına bakarsan :) ytd
Devam eder mi etmez mi göreceğiz ben de şaşırdım şimdi

Ankaragüçlü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

5-8 şubat 2021 ve 2 gün öncesi ve sonrasına kadar sapma payıyla beklentilerim vardı yazmıştım. İlk kısmı tamam gibi. Sıra 8-11 şubat 2021 i takip edeceğim dönerse, dönmezse 21 Mart 2021 e artık... ytd
Şimdilik böyle düşünüyorum
Hayırlısı bakalım nasipte ne varsa

Ercuyes için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum