Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 08:58:08
EUR 34.9615 08:58:08
USD 32.5752 08:58:08
ALTIN ONS $2338.1500 08:58:08

Konu: Gümüş Ons Empire State Formasyonu

İşte bunlar hep Amerika'nın oyunları demek geldi içimden :)
Yeni bir formasyon ile literatüre katkımız olsun :)) ytd
Hayali üründür ciddiye almayınız lütfen...
Yine de ben ABD açılışı bekleyim en iyisi sonuçta gökdelen orada adı da Empire State ne ilgiç :)

Yorumlar (390)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Hmmm... süper olmus

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@Aztoler3954 abi sana arada yaptıklarımdan örnekler :)) gümüş son zirvesi olmuştu

1BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Gözden kaçmış okumamıştım:) ytd

1BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Inşallah abi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Nasip bismillah inşallah hayırlı uğurlu bereketli olsun kararın :)

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Tamamdır abi bismillah diyim ben ozaman

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani şu durumda dipte görünüyor inşallah daha alta kırmazsa ama alta çok kıracağını sanmıyorum. Güzel giden bir emtia epeydir maşallah inşallah devam eder

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Biraz daha düşme olasılığı varmıdır yoksa gireyim mi. yinedd tam sorup işlem yapayim:)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Banka şuan 326dan veriyor alayım ozaman ben bi miktar.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@Mekan61 hocam bu yorumum sizin sorunuza da uygun diye düşünüyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bereketli kazançlar dilerim

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet Platin ve paladyum da değerlendirilebilir seviyelerde duruyor altın ve gümüşe göre açıkçası grafiklerinden bakınca. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Sagolasin hocam

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üstadım 27.70 ana destek/direnci üzerinde gün kapanışı aldık bu olumlu ama açıkçası çok da iyi bir durum demek zor yanıltıcı da olabilir altta iğne de var aslında. Diğer taraftan hala düşüşü daha çok destekleyen bazı durumlar da var lakin risk almak isteyenler için tam güzel seviyede kapattı risk göze almak istemeyen içinse izlemek ve gidişata göre karar vermek yerinde olabilir. Her durumda parçalı işlem esasen en uygun seçenektir diye düşünüyorum. Hissiyatım olarak da düzeltme başlayabilir ama hisle de olmuyor. Altın ayağı da yine iyi tuttu gümüşü lakin altın ons günlük grafikte de tepede sıkıntılı bir görünüm var dojili kapatmış, indikatörler de şişmiş. Düzeltme tarafı ağır basıyor gibi şimdilik kesinlik olmadan tabiki. ytd

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Siz platin önermiştiniz ona geçiş yapsam mı acaba orda durumlar nasil

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet o konu biraz karmaşık zaten ikisi bir düşerse gümüş TL açısından da esaslı bir düzeltme olabilir. Şimdilik biraz ters kolerasyon şekilde gidiyorlar ons ile dolar ama... Tabi doların düşmesi kadar çıkma ihtimali de var hatta yükseliş havası da var grafikten bakınca lakin çok büyük düzeltme olur mu o kısmı zor dolarda. Ben olsam böyle durumlarda dolar ile TL paritesi yaparım belki sanırım yahut dolar japon yeni de tercih edenler çok oluyor bir ara benim de yaptığım bir şey. Sonra gümüşün duruma bakarak tekrar girme ihtimali düşünürdüm. Yani dolar ile parite yapacak başka emtia ya da döviz de ekstra bir seçenek olarak mantıklı bana göre illa gümüş şart değil demek istediğim tehlikeli riskli durumlar geçene kadar tabiki. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

27.7 ons bıçak sırtı duruyor. Aşağı mı kırar yoksa yukarı mı olur olur dersin:) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam 27.75 gecemiyor gibi asayami yonu sizce

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Inşallah abi. son bisey sorsam benim dolar ortalamam 8.35 civarı ful. gumus düşünce gümüşe geçicem ama gümüşle beraber dolar da düşerse zararına geçiş yapmakta istemiyorum. bugunki gibi dolar yükselip gümüş düşer se iyi benim için ama ikisi beraber düşer se sıkıntı sence nasıl bi yol izlemeliyim

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin sizden de inşallah insanlara bir nebze de olsa fikirsel olarak yardımcı olabilmeyi seviyorum ben kimse zarar etsin istemiyorum milletimiz insanımız nasip tabi ama inşallah herkes kazanır hepimiz kazanırız

1BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Estağfirullah abi çok özverili davranıyorsunuz Allah razı olsun sizlerden

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

27.70-90 üzeri kalması çok önemli ama yeter mi pek emin değilim esasen. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet o sebeple bir de teyidini yapmak istiyorum bazen değerli tüm dostlar için :) düşmeyen cevap alamayan olursa hakkını helal etsin hepsine yazıyorum Ben genelde ama malesef bazen işte düşmeyebiliyor kimse kırılmasın lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Tahmin ettim senin yorumlar Da sıkıntı oluyor çoğu zaman

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah tabi ben acaba yorum düşmedi mi diye tekrar belirtmek istedim kusura bakma :)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Kapanışta hangi rakamlar önemli abi

1BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Yorumu gördüm abi dışarda idim eve geçince cevap yazarım demistim. tesekkur ederim hassasiyetin için

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sana alt yorumu yazdım ama bilmiyorum düştümü @Cevahir8160 dostum

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah kardesim firsat olursa birgun gelirim. :)

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

danceofflowerwindowslive ()

Kardeşim acele etme

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum