Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 00:14:48
EUR 34.7586 00:14:48
USD 32.2687 00:14:48
ALTIN ONS $2323.2000 00:14:48

Konu: Gümüş Ons Empire State Formasyonu

İşte bunlar hep Amerika'nın oyunları demek geldi içimden :)
Yeni bir formasyon ile literatüre katkımız olsun :)) ytd
Hayali üründür ciddiye almayınız lütfen...
Yine de ben ABD açılışı bekleyim en iyisi sonuçta gökdelen orada adı da Empire State ne ilgiç :)

Yorumlar (390)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben yine girdim zarara :)
Stop koymamıştım malesef :(

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Altın ons sağlam durmasa şelaleye dönerdi gümüş. Altın ons sayesinde düşüşü yavaş yükselişi hızlı oldu. Ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Aminnn.
Sen zararda değilsin demi bozuk parada
Ne yaptın, toparladın mı?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Az girdiysen iyi yine ama stop koymuyoruz hata ediyoruz işte çoğumuz :)

Eflatun1881 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet onlar sağlam düzeltme var hepsinde... Umarım istediğin gibi bir yerden alım fırsatın olur gümüşte :)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Pariteyi öğrenmeliyim :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla en güzeli oluyor böyle durumlarda :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşte aynen dolar evet değişken olduğu için TL bazında kestirmek çok kolay değil. Bazen dolar da katılıyor düşüşe işte o zaman güzel fırsat oluyor. Parça almak belki iyidir yine de ons desteklerinde. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

27.7 üstüne atmazsa tekrar daha da düşebilir diye parçalı işlem yaptım. Ama 26.95 e gelip dönse ful gümüşe geçiş yaparım. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında teyit günü bugün kapanış. Lakin gümüş o kadar değişken ki teyit olana kadar bazen çok hızlı düşer bazen hızlı yükselir. Kişiye göre risk alımı değişir mesela ben almam isterse yükselsin ama bazıları böyle zamanlarda alıp kar da ediyor lakin risk yüksek bana göre yani tercih meselesi... ytd

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

O ara dolar müsade etmeyebilir demi boss
Yine buralar olur TL bazında demi?
Şayet dolar yükselişe geçerse 26,95 olsa bile

0BeğenmedimŞikayet

Eflatun1881 ()

Onu tecrübe edindim artık :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim dostum bereketli kazançlar

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

27.70 üzeri kapanışlar gelmesi lazım. Dibi kestirmek çok kolay değil hocam hele böyle karmaşık günlerde. Tuzak yükselişler fake sinyaller de olabilir tamam döndü diye düşündürürler sonra çıkar gibi yapıp tekrar düşebilir. Akşam yıldızı tehlikeli riskli bir formasyon zaten. Diğer taraftan da bazen düşer gibi olup silkeleme yapılır... Benim ilk sağlam dip gördüğüm aslına 26.95 ama dikkatle izlemek gerekir. ytd

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Şöyle bi alıp arkama yaslanmak istiyorum
Sen yine bozuk para sayfasındaydın biraz önce :)
Durumlar nasıl?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolar ile parite yapanlar yine de iyi bence :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Döndü demek için güzel kapanışları hatta gün kapanışı tam olarak belli eder ama 27.70 direnç üzerine atarsa iyi olabilir. Ama bugün veriler falan var FED falan ne zaman bilmiyorum ABD açılışı da önemli. Daha bugün ayın 19 ay döngüsü günüydü sanırım o da etkiledi 26 dolunay var galiba... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Eflatun1881 ()

Bilmem mi orda da zarardayız çok şükür :D yarıladık yatırdığımızı, Allahtan az bir şeyle girmiştim :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla üstadım nasip kısmet bazen bazı şeyler :) sen bir de san. al varlıklardaki düzeltmeleri görsen off... İnşallah tekrar hepsi toplar zararda olanlar çıkar ve herkes kar görür...

0BeğenmedimŞikayet

danceofflowerwindowslive ()

Öle hemen dönebiliyordu bu

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eflatun1881 ()

Anladım sayın hocam çok teşekkür ederim, platinde terste kalmasam çok iyi olacaktı, aslında ben de 7. 03 e falan düşer diye umuyordum, orda ful alabilirdim ama platin elimi kolumu bağladı, kısmet artık, gelirse daha aşağılar dolarla alırız artık ne yapalım :)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Ben bekliyorum dolarda 8.40dan alımımda var oyuzden biraz daha seyredeceğim. insallah boss hocanın dediği olurda biraz daha alttan aliriz

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Hocam döndü diyebilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Şükür mesajımı gördün:)

Düşer mi sence boss
Aldım bu sefer biraz ama TL yüklü yine

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tam kestirmek zordu öncelikle 27.70 alta delince 27.40-50 sonrasında 26.95 desteğine kadar çekilme olabilir iyi takip etmek gerekir benim asıl beklentim daha da aşağıda aslında ama olmayabilir o kadarını izlemeden söylemek abes oluyor sayfada. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Geçen dolara çevirdiklerimi bugün tekrar gram arttırıp gümüşe geçtim. Daha düşer diye işlem yapmadım

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eflatun1881 ()

Çok teşekkür ederim geri dönüşünüz için :) platini satıp gümüşe bakacaktım ama terste kaldım, biraz dolarım var olmadı onunla alırım

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Ama dün ben size demistim:)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Dip neresi olur acaba burdan tekrar yukarı mı çıkar? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim :) İnşallah herkes için iyi olur ya fırsat bekleyen çok vardı zaten

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum