Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 08:47:13
EUR 34.9839 08:47:13
USD 32.2051 08:47:13
ALTIN ONS $2414.8350 08:47:13

Konu: Gümüş Ons Empire State Formasyonu

İşte bunlar hep Amerika'nın oyunları demek geldi içimden :)
Yeni bir formasyon ile literatüre katkımız olsun :)) ytd
Hayali üründür ciddiye almayınız lütfen...
Yine de ben ABD açılışı bekleyim en iyisi sonuçta gökdelen orada adı da Empire State ne ilgiç :)

Yorumlar (390)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 11 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ve Çin'de kendi takvim sistemine göre Boğa yılına girdi artık o tarafı da ilginç diye düşünüyorum. ytd

34BraveHeart için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet iyi bulmuşsun dostum teşekkür ederim eline emeğine sağlık

2BeğenmedimŞikayet

34BraveHeart ()

Bir tek o resimde boğanın uçma zamanı ile alakalı Bi ip ucu yakalamamıştık dostum

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Değişik değişik fikirler geçiyor aklımdan. Bu büyük GAP her ihtimali taşıyor olabilir diye düşünüyorum doldurması da iyi oldu inşallah bakalım hayırlısı artık iyi geceler dostum eline emeğine sağlık

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet şimdi daha net hatırladım dostum. O görseli destekleyen bir çok şey var esasen ben de değerlendirdim. Bir diğer attığım görselde uçan boğa var gördün mü bilmem. Bir diğer taraftan geçen yıl ki hareketi 1 ay geriden takip etme ihtimalini değerlendiriyorum.
Notun tekrarı: istişare dahilindeki hayali senaryolar içerir asla yatırım tavsiyesi içermez

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Bin şükür hocam iyi diyelim iyi olalım inşaAllah. Erken davrandım hocam 6.27 den cıktım gumusun tersini kurtardik altının tersi 90 liraya cıktı

1BeğenmedimŞikayet

34BraveHeart ()

34BraveHeart yorumu (2 ay önce) Cevap yaz
Konu: The Eco/nomist Grafik Görsel

Dostum açıkçası bir önce ki görsel ile ilişkilendirmek isterim yılın 4 Çeyrek hali ile 2021 in ocak şubat mart nisan ve mayısa kadar olan bölümünde yükselişler devamlı olacağı ve yeni bir zirve yaparak mayıs ayı itibari ile tekrar bir aşağı yönlü kırılım olup 3 aylık bir süreç ile sınırlı olan ve yapmış olduğu zirvenin yarı fiyatına yakın 3/1 gibi düşüş akabinde ağustos ayı ile tekrar çıkış yakalayıp yıl sonuna yeni bir zirve yapacağını düşünmekteyim.. Bu yorumum hayal ve kurgudan ibaret olup ASLA Yatırım tavsiyesi değildir..

BossVurguncu için cevaplandı

https://altin.in/34braveheart/6

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen %50 önemli her zaman :)
Bakalım hangi başladığımız yere geri dönecek merak ediyorum ben de

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani 25 seviyelerini takip edelim mi diyorsun şimdi alsa daha iyi bir durum ama almasa da olur mu dersin?
Onu GAP kapatırken almış oldu diyebilir miyiz acaba diye aklımdan geçti yani bu seviyelerde falan işte? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) evet tam spenksi senin tabirinle dostum. o halde durum iyi belki de yorumlarsak az çok dediğin şekilde gidiyor sonuçta bundan daha iyi olamazdı belkide

0BeğenmedimŞikayet

34BraveHeart ()

O görselde mayıs ayı ortaları zirve olarak görünüyor sonra düşüş trendi dostum..
tekrar baktığında göreceksindir.. O zamanda Sadece komplo teorisi yaptık istişaremizde fakat yakın zamanda bizim teoriyi destekleyen bir kaç yorumda okumuştum..

Not: Bu düşüncelerimiz sadece istişare den oluşup asla yatırım tavsiyesi içermez..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba. Karma karışık 2 yöne de belirsizlikler sürüyor parçalı işlemler makul belki de bilemiyorum... ytd

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Benim yarasa vardı ya onu temel alırsak yeniden farazi olarak tabi diğerleri taşma olsun hareketin olağan dışı olsun diyelim, C noktası bu seviyeler gibiydi oradan hareketle yarın 27.40-50-60 olma durumu aklımda soru işareti? Ytd tabiki

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kapanış tam spenk sioldu bence
Benim yarasa daki D değil ama C noktası bu seviyeler onu baz alırsak tekrar yarın 27.40-50 bandı gelir mi acaba? ve dediğin gibi biraz biraz yükseliş oluyor diplerde sanki

Görsel bende de mevcut arada bakıyorum ama yorumlar da iyiydi burada arada okuyordum o açıdan. Yine de aklımda çoğu istişaremiz.
2. 3. 5. ayda bir düşüş yıl sonuna tekrar zirve gibi hatırlıyorum. Tekrar bakınca daha net hatırlarım.

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Ben tepeye yakın yerlerden satışımı yaptım hocam. Sadece ekran açık değilken 6.4 tan Bi parça aldım emirle oda. Bide 6.21den Bi parça şuan daha alım için elim güçlü sorun yok:)

FlzARIF için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Selamun aleykum hocam. Nasılsınız haliniz vaktiniz yerindedir inşaAllah :)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

26.697 den 26.70, diyelim hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Tsk. ilerde onuda öğrenip anlamaya çalışırım insaallah. Hayırlı geceler.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

26.69 verdi bence güzel seviye :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

FlzARIF ()

Yatirim psikolojisi hep yukar ister tabiidir ama altlar vardir onlar pek görülmez. Bugun ilk gun sukredin 59x lar gelmedi yoksa buralar yanardi. İlk gün daha taze dustu iyi alsat yapabiliyorsaniz makul ama iyu yerden alip atarim diyene acele iyi gelmez

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ikili dip dediginiz yer dip 25.30 anlaminami geliyor? tsk.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakalım teşvik yedi ömrümüzü

Bal2kes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Eğer 32 olursa ve dolar 7 bile olsa gramda 7.20 falan oluyor hade inşllah:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum