Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:42:48
EUR 34.9839 09:42:48
USD 32.2051 09:42:48
ALTIN ONS $2414.8350 09:42:48

Konu: Gümüş Ons Empire State Formasyonu

İşte bunlar hep Amerika'nın oyunları demek geldi içimden :)
Yeni bir formasyon ile literatüre katkımız olsun :)) ytd
Hayali üründür ciddiye almayınız lütfen...
Yine de ben ABD açılışı bekleyim en iyisi sonuçta gökdelen orada adı da Empire State ne ilgiç :)

Yorumlar (390)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 12 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Merhaba durum olumlu mu?

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Algoritmalar çalışıyor büyük ihtimalle ama senin yok haritana güveniyorum :) ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Hocam ben sadece şurda takılıyorum. 25. x lerdeyken 26. xx ler olumluydu. Şuan biz 26.6xlerdeyiz ve hala düşüş ağır basıyor. Neden? Size zahmet Bi aydınlatabilirmisiniz beni:)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günlükte de yutma var bu seviyede normalde ama artık ekranı tekniği kaldırdım. Teknik dışına odaklandım yine... Diğer taraftan dolar da dönmüş olabilir belki 7.15 ten... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

26.60-70 bandı da önemli bir değer 80 e gelmese bile bana göre zaten aylıktanda bir parça geride bıraktılar robotlar, genelde az biraz yakında bıraktırıp merak ettiriyorlar sanki... ytd

1BeğenmedimŞikayet

Bal2kes ()

İnşaallah daa
Görüşmeler başlıyor
Senatoya gidiyor
Bidene imzaya gidiyor
Martta yada marta yakın

Konuk51 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Konuk51 ()

Tesvik 9 subatta senatoda

Bal2kes için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostum değişik bir baskılama var spenk tarafından. Robotlar yani Ajanlar makineler Matrix içinde... Gümüş stoğu 2011'in iki katıymış şu anda ellerinde ama fiyat yarısı sence bu normal mi? 1 haftaya falan belli olur 2 yönlü tuzak riski var bence... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bal2kes ()

Teşfik denen olay imzalansın
Martta 2 nci kule gelir
İnşaallah

0BeğenmedimŞikayet

34BraveHeart ()

Yani tedbirli olmakta fayda var dostum şuan kapanışı nerede yapacak onu merak ediyorum yarasa formasyonu D noktasının başlangıcına henüz gelmedi sanırım kapanışta ne yapar bilmiyorum.. Ama kimseye kolay ekmek yedirmeyecekleri kesin özellikle acemi ve yeni yatırımcıları korkutup oradan gelecek paraları beklemedeler

Malum görselde gelince hala bende mevcut dostum mayıs ayını işaret ediyordu.. Birde dikkat edersen dip rakamlar yavaş yavaş yükselme eyiliminde bu sefer ki yapacağı dip rakam bize biraz daha o sinyal ile ilgili bilgi verecektir..

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

11 Eylül diyorsun he mi dost :) bakalım 2 tepe sıkıntısı hep olur zaten iyi benzetme sevdim yorumunu, benim de aklımdan geçti Empire State çizerken, o da ABD dünya ticaret merkezleri miydi neydi şu an yer yüzünde yok tabi. Olmadı ikiz kule formasyonu da çizeriz :))

Bal2kes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Buradaki grafikte 27.50 seviyesinde aldığım görüntü çok önemli bu arada arkadaşlar bana göre. O seviye üzeri günlük kapanışlara önem veriyorum... ytd

1BeğenmedimŞikayet

Bal2kes ()

Dostum senin formasyon doğru fakat
İkiz kule formasyonu olacak 2inci kuleyide tamamladığında uçaklar gelir :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet gördüğümüz fiyatlamaların gecikmeli yansıması oldu hep yükselirken de düşerken de. Bazen 1 hafta bile gecikmeli olabiliyor bu fiyat yansıması ondan önce de düşermiş ya da yükselirmiş gibi bir durum söz konusu oluyor silkeleme yapıyorlar sanki cidden... ytd
Hayırlıdı bakalım seninle bir görseldeki piyasa grafik sinyali vardı ya malum derginin. Lakin kaldırılmış galiba. Onu hatırladım yine...

34BraveHeart için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

34BraveHeart ()

Valla ben çözemedim dostum Ama şöyle ki bunlar silkelemeden durmazlar illa insanların canını yakıyorlar.. Dikkat edersen genelde büyük girişler akabinde hemen Bi etkileşim olmuyor oluyorsa da ilk oluşum silkeleme yönünde.. lakin yatırım tavsiyesi olmamakla beraber yakın zamanda iyi şeylerin olacağı kanısındayım..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

18 milyon ons gümüş daha girişi gelmiş en büyük ETF. Acayip durumlar var dostum. Yakında 33 34 dolar mı görürüz yoksa tuzak mı değerlendirmek lazım. 25 18 milyon onslar toplamda büyük büyük 50 ml ons gümüş almış oluyorlar. Ama fiyatlarda sahte bir baskı mı var acaba? Ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olur inşallah kendisini de bulabilirsek olur nasıl olursa uygun... Teşekkür ederim bilmukabele abi görüşmek üzere hayırlı geceler bereketli kazançlar

Saka_Er için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

71.35 vardı üstte sıkıntı olacak komutanım şimdi kaç oldu acaba. 68.50 altı kalması gümüş için iyi olur sanıyordum ama 57,85 sonra altın mı öne çıkar diyorsun tercih olarak mantıklı ben öyle anladım

che_guavera1341 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kimdi acaba o kişi adını bilsek iyi olur değerlendirirdik? Hayırlısı inşallah çok teşekkürler değerli bilgi paylaşımın için. Her ihtimal önemli temkinli olduktan sonra düşse de çıksa da kazanan kazanıyor bir şekilde nasip. Benim kaldırılmış bir görsel vardı 4-5. Ayı falan işaret eden ama tepe dip tepe gibi görünüyordu son aylara doğru oradaki simge... Ytd iyi akşamlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

rasyo 57,85 e düşene kadar rahatız kardeşim gümüşten yana...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet bak iyi dikkat etmişsin dostum B noktası destek de oluyor geçtikten sonra, geçene kadar ise direnç oluyor genellikle

0BeğenmedimŞikayet

34BraveHeart ()

Bir de bu yengeç formasyonu da B noktasındayız sanırım yanılıyormuyum dostum..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet o yüzden çıkıyor Matrix'ten Neo ama Matrix'te kalmak isteyenler mavi tercih etmiş sanırım bizim Matrix piyasada dostum :) karar sonuçta bakalım hayırlısı nasip kısmet

0BeğenmedimŞikayet

34BraveHeart ()

Tercih kırmızı hap oluyor ama dostum :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O halde 15 saat daha makul mu 15 günde fena değil yine :) arasını bulalım 15.4 saatten 4H grafik üzerinde 60 saat bu da 2,5 3 gün diyelim o halde 5 şubat :)) beni de saçmalattın abi iyice :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

"Mavi hapı alırsan, bu hikaye sona erer, yatağında uyanırsın ve istediğin her neyse ona inanırsın. Kırmızı hapı alırsan Harikalar Diyarı'nda kalırsın. Ben de sana tavşan deliğinin gittiği yerleri gösteririm"
Morpheus böyle diyordu dostum sanırım :) yani mavi hap Matrix'te gerçek sandığın rüyaya devam kırmızı hap rüyadan yani Matrix sistemden çıkış oluyordu ama o da bir çeşit farketmez o bir program yüklemesi gibiydi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum