Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 20:20:59
EUR 34.7748 20:20:59
USD 32.4684 20:20:59
ALTIN ONS $2337.9850 20:20:59

Konu: Gümüş Ons Kuvvetli Kritik Eşik Çizgisi

PArdon arkadaşlar az önceki attığım grafik aynısı çıktı karışmış düzeltiyorum asıl atacağım grafik buydu.

Tekrar selamlar arkadaşlar. Az önce de buna benzer bir paylaşımım olmuştu o daha kısa.
Ama biraz daha geniş bakmak istedim ve gördüm ki grafikte oluşan geçmişten gelen ve gümüşü baskılayan bir trend eğrisi var. Muhtemelen kuvvetli satış bölgesi yani yeni kritik bölgemiz diyebiliriz belki de.

Kırmak için 25.85-95 bandı diyelim aşmamız ve kalıcı olmamız gerekli günlük grafikte aldığım için bu band üzeri günlük kapanış gerekiyor diye düşünüyorum. Kırar isek bizi baskılayan bu direnç nitelikli eğri destek olarak işlev kazanabilir. Esasen 2-3 haftadır üzerinde durduğum band seviyeleri de oluyor buralar.

Yine Ara destek/dirençler için alta üste fibo dizileri takip edilebilir, detaylı seviyeleri atladım çünkü az çok 10-15-20-25 kuruş aralığı oluyor biliyorsunuz...
Bir hayal ürününün senaryosu olup yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım. Umarım sayfada paylaşım çıkar. Herkese bol kazançlar ve tersten kurtulmak dileğiyle...

https://altin.in/fiyat/gumus

Yorumlar (148)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Yine saldı bu aşağa

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

25.997 gördük valla harika. ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı dostum

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

678 gibi olur

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilemiyorum emin olamıyorum ama belki yüklü düşüş belki hafif düzeltme yahut tam tersine daha yükselişe gitme de olabilir o yüzden sürekli takipteyim 21 olmaz gelecek haftanın tamamına sarkabilir... The Eco. nomist görselindeki 18 21 sayıları fosil yakıtın müzelik olacağını ifade eden bir görseldi yükseliş mi diye yorumlamak gerek bilemedim kafa karıştırıcı şeyler... Bakalım üstadım hayırlısı diyorum artık hiç bir şey sürekli düşmez veya yükselmez. Bu kritik eşiği önemli görmenin sebebi de yaklaşık 2-3 hafta önce çalıştığım çoklu formasyon oluşumları grafiğimde ki 2'li Dip veya OBO ihtimali ve de Yarasa Ayı grafiğimdeki D bölgesine gelmemiz. Ytd diyelim izleyelim bakalım neler olacak merak ediyorum

SMMMüşavir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Valla ben onu görmedim. Gönüllerden geçerken o da test etmiş :) şimdi oraya bakalım gözümüzde görsün geçişi... :)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Kırdık zincirleri :) düşüncede kırdık mı kırdık! Demi... :)

mali_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Tamam şimdi geçti işte :)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Ya yanlış yazılmış kafa kalmadı çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun rahatsız ettiğim için kusura bakma diyecektim

Çok şükür iyiyim yazılmış bende anlamadım yaw

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Rica ederim.

0BeğenmedimŞikayet

SMMMüşavir ()

21inde düşüş bekliyorsunuz anladığım kadarıyla

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

3 tepe formasyonu olabilir ytd.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen fakat iyi zorluyoruz dostum

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Nereye patlar peki?

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Çok şükür iyiyim ALLAH razı olsun rahatsız ettiğim için kusura bakma

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

şu 26 yı bi geçse zincirlerini kıracak ta...

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

26 dan dönerse yani hıımm dönmesin periyot sen bir el at şu işe :( :)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Abicim sen yaslan arkana izle 6.50 olsun ordan sert patlicak yav

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Bir şey sorduk cevaplara bak yaw zaten yeşili kırımızıyi voltaliteyi bilseydim rahatsız etmezdim yani düşürür mu yükseltir mı bu?

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Çift tepe ne demek periyot kıramazsa demişdin tepe demişsin ben anlamıyorrr :))

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Gümüşe etkisi nasıl olur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum