Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 15:53:20
EUR 34.7748 15:53:20
USD 32.4684 15:53:20
ALTIN ONS $2337.9850 15:53:20

Konu: Gümüş Ons Kuvvetli Kritik Eşik Çizgisi

PArdon arkadaşlar az önceki attığım grafik aynısı çıktı karışmış düzeltiyorum asıl atacağım grafik buydu.

Tekrar selamlar arkadaşlar. Az önce de buna benzer bir paylaşımım olmuştu o daha kısa.
Ama biraz daha geniş bakmak istedim ve gördüm ki grafikte oluşan geçmişten gelen ve gümüşü baskılayan bir trend eğrisi var. Muhtemelen kuvvetli satış bölgesi yani yeni kritik bölgemiz diyebiliriz belki de.

Kırmak için 25.85-95 bandı diyelim aşmamız ve kalıcı olmamız gerekli günlük grafikte aldığım için bu band üzeri günlük kapanış gerekiyor diye düşünüyorum. Kırar isek bizi baskılayan bu direnç nitelikli eğri destek olarak işlev kazanabilir. Esasen 2-3 haftadır üzerinde durduğum band seviyeleri de oluyor buralar.

Yine Ara destek/dirençler için alta üste fibo dizileri takip edilebilir, detaylı seviyeleri atladım çünkü az çok 10-15-20-25 kuruş aralığı oluyor biliyorsunuz...
Bir hayal ürününün senaryosu olup yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım. Umarım sayfada paylaşım çıkar. Herkese bol kazançlar ve tersten kurtulmak dileğiyle...

https://altin.in/fiyat/gumus

Yorumlar (148)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

SMMMüşavir ()

evet takip etmekte fayda var ama doların durumuda önemli dolar pariteside yapılabilir ytd. Bu arada rasyoyada bir göz at yön göstermesi açısından etkili olabilir.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

haklısın kardeşim daha bişey yok ortada..

Emr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Haftalık kapanış önemli

mali_x için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

26 yı kırdı gibi sanki ama; dolar can sıkıyor.. :((

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Hahaha öyle oldu galiba... :))

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

eyvah eyvah.. derlerdi zaten hep; 2 kişinin bildiği sır, sır değildir diye. 3 mü oldu şimdi.. ? :((

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

@mali_x bide yasemin biliyo :))

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Ben söylemedim ama... :))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ben gördüm ki:)

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

eyvallah.. :))

1BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Yok merak etme kimseye söylemem sırrın bende :)))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Stop seviyem 25.30 hocam 2'ye 2 gümüş/TL oranlı pozisyonum. Yükselme durumu da var çünkü baya güçlü görünüyor :) Bugün yarın pazartesi takipteyim artık. ytd

SMMMüşavir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

kimse duymasında 5,50 lerde 90 volta maruz kaldım. şimdi ise 50 volt civarları.. çok pis çarptı valla.. :))

0BeğenmedimŞikayet

SMMMüşavir ()

Kaçsak mı napsak:)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

:))) hem ne çarptı 220 volt elektrik veriyo bize :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kral kaç gündür Thor'un Çekici gibi çekiç vurup duruyorduk bugün de Mars'ın Kılıcını çekelim taştan inşallah artık :))

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

Galiba... :)) ama her assılmasında zayıflatıyo.. pes etmeyip biraz daha uğraşsa olacak gibi.. ondan sonra büyük bir hafiflik.. prangalarından kurtulacak yani.. kafayı yedik ya.. şu laflara bakale..
''gümüş çarpması'' bu olsa gerek.. :((

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

vurugummm yigidimmm artık kılıcı taştan çıkarmanın vakti gelmiştir bilesin:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence bozulmadı henüz OBO ihtimali kritik seviyeyi kıramadık ki kalıcı kapanışlar olmadan kırdık diyemeyiz sarkma taşmalara ama iyi zorluyoruz kırmaya. İnşallah diyeceğiz. Yoksa gün gün gerileme ihtimali olabilir. Temkinli olmakta fayda vardır, panik olmadan yanlışa düşmeden. ytd

kartalmrh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Nerden bulmuşlarsa bu kadar sağlamını, çin malı olsaydı keşke:))

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Doğrudur canısı :)

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

:)) zincir sağlam çıktı. 26 ya kadar yetişiyor; sonrasında gidemedi. kırsaydı zinciri kopturup gidecekti.. :))

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Saolun sizlerede. Full tl de kaldim bakalim alim vercekmi.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Az evvel gördüm ben

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Aynen vakif trade var orda var gunun en yuksegi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ama maşallah diyorum çok güzel performans mumlara bakalım yine. ABD açılışı da önemli

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

26.01 e dokundu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum