Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:52:24
EUR 34.7748 03:52:24
USD 32.4684 03:52:24
ALTIN ONS $2337.9850 03:52:24

Konu: Gümüş Ons Kuvvetli Kritik Eşik Çizgisi

PArdon arkadaşlar az önceki attığım grafik aynısı çıktı karışmış düzeltiyorum asıl atacağım grafik buydu.

Tekrar selamlar arkadaşlar. Az önce de buna benzer bir paylaşımım olmuştu o daha kısa.
Ama biraz daha geniş bakmak istedim ve gördüm ki grafikte oluşan geçmişten gelen ve gümüşü baskılayan bir trend eğrisi var. Muhtemelen kuvvetli satış bölgesi yani yeni kritik bölgemiz diyebiliriz belki de.

Kırmak için 25.85-95 bandı diyelim aşmamız ve kalıcı olmamız gerekli günlük grafikte aldığım için bu band üzeri günlük kapanış gerekiyor diye düşünüyorum. Kırar isek bizi baskılayan bu direnç nitelikli eğri destek olarak işlev kazanabilir. Esasen 2-3 haftadır üzerinde durduğum band seviyeleri de oluyor buralar.

Yine Ara destek/dirençler için alta üste fibo dizileri takip edilebilir, detaylı seviyeleri atladım çünkü az çok 10-15-20-25 kuruş aralığı oluyor biliyorsunuz...
Bir hayal ürününün senaryosu olup yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım. Umarım sayfada paylaşım çıkar. Herkese bol kazançlar ve tersten kurtulmak dileğiyle...

https://altin.in/fiyat/gumus

Yorumlar (148)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Değerli Yasemin,
Önemli değil, gönüller bir olsun, ben de koşturmaca içindeydim:)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ama soluğu p. tesi kesilecek diyorsun, ben yanlış mi anladım:)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hoş geldin güzel üstadım, bugün içimden geçtin, ama niye yazmadın dersen, kafam bi dünyaydı:)

Demliçay12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Merhaba,
Görselleri bilmek istemeyenler var herhalde.
Siteye girip çıkıyorum, çok fazla takip edemiyorum. Umduklarımıza nail olmak dileğiyle..

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mamac ()

İnşallah hepimiz kazanırız hocam

1BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Hayırli geceler efendim
Bir demli çay alalim

0BeğenmedimŞikayet

mamac ()

Bu insanlarda bir garip. Derginin görselini paylaşıyorsunuz ve herkes yorumunu yapıyor. Bir nevi beyin fırtınası oluyor. Düşünceler fikirler ortaya çıkıyor. Bunun kime ne zararı var ki şikayet ediyorlar. Pes doğrusu

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Bugün admin şikayet edenlere kralcı dedi akşam:))
Epey söylendi boş boş şikayet edenlere

1BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Merhaba,
İyi geceler
Benim içinde yarın ve ayın 21'i önemli.
Ons iyi kapattı.
Karar yerindeyiz. Eğer trend kesinleşirse ilave alımlarla yola devam ederiz . Hepimiz kazanalım))

mamac için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen öyle dostum. Görsel kaldırılmış sanırım şikayet ediyorlar sürekli beni o sebeple. @Demliçay12 çok super yorumlamıştı, aynı şekilde @34BraveHeart dostumuz da. Daha çok kişiler vardı yorumlayan.
B. t. c falan coştu dediğimiz çoğu yorum tuttu. Ben de diyorum bu siber saldırı haberi geldi ne alakaysa ama hatırladıkça çıktı o yorumlarda söylemiştik. Görseli kaldırmasalar tekrar atardım ama... En azından yorumlar var kişilerin sayfalarında

0BeğenmedimŞikayet

mamac ()

Hatırladım o görseli dolar parçalrının içinde 18 ve 21 rakamları vardı. @Demliçay12 yukardan aşağı akan 0 ve 1 rakamları için siber saldırılar yorumunu yapmıştı. Tam 12 den vurdu yorum olarak. Doların içindeki 18 - 21 sayılarını o tarihlerde göreceğiz. Bakalım döngü gerçekleşecek mi?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O şahsı pek bilmiyorum sevmediğimden midir sanırım nedir... Ama iyi lafını al kötüsünü at. Ben kesin bir şey diyemiyorum. Bugün kapanış çok güzel aldık gümüşte bu olumlu, geriye kaldı yarın 18 i, ve pazartesi 21'i... ytd

0BeğenmedimŞikayet

grambiriktiren ()

ama hemen sonrasında da ons 29 $ olacak elinizdekileri satmayın da diyor...

1BeğenmedimŞikayet

mamac ()

İ. Memiş te haftaya düşüş bekliyormuş. Gram gümüş 6,20 lere kadar gerileyebilir diyor videosunda.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@mamac dostum bu da aynı yorum sayılır

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tam da dediğimiz gibi güzel tespit etmişiz dostlar. Günlükte bu seviyenin üstü kapanış güzel olur hatırlatma babında belirtelim. Yt olmadan tabi.

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Bu konuda ben fikir beyan etmeyeyim çok kötü bir şansa sahibim. Gümüşle aklım arasında hep ters bir orantı mevcut :)) satışta alırım alışta satarım. Ama bir teşvik konusunun bugün görüşüldüğü konuşuluyor. Son noktayı koyarlarmı bugün yarın önemli.

mali_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

içimden bir ses 1/3 ünü çık düşerse falan alttan alırsın ortalama düşürürsün diyor. başka bir seste; sen satınca yükselmeye devam eder yukardan alırsın ortalaman yükselir diyor. bu seslerin hangisi şeytani, hangisi rahmani? bir ayırdedebilsem toparlıcam biraz ama; ne mümküm ayırdetmek.. :((

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet sanal varlıklar da etkili oluyor doğru diyorsun, coştu bugün yine kriptolar rekorlar gördü farketmişsindir zaten de...

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Bide coinler artıda bu da usd yi düşürüyor dostum

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ok. Tskler.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam hem FED para politikaları hem bizim MB faiz beklentisi do. ların ipini çekti baskı bu yüzden sanırım. Ama onslar ile zıt hareket çok kötü değil bana göre. Ben onslar sabit önce do. lar aşağı indiği durumlarda korkuyorum genellikle. ytd

ankaraefesi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mali_x ()

valla bıktık yaa.. :(( nerden bulaştık bu işlere bilemedim ki..

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah fırsat buldukça hocam elimden geleni yapmaya çalışırım. Aslında bir çeşit OBO yada üçgen formu gibi megafon olayı dalga esaslı bir hareket silsilesi.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ankaraefesi ()

Hocam gümüş ons çıkarken dolar düşüyor ama ins düşerken dolar çıkmıyor ciksada çok az çıkıyor, neden böyle baskimi var.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kesinlikle her bir şey önemli ara ara kontrol etmeye çalışıyorum elimden geldiğince hocam d. oları rasyoyu indikatörleri haberleri dergileri hatta tekniküstü durumları ve de hislerimi rüyaları da :) hatırlatma için teşekkür ederim. Bereketli kazançlar dilerim. Saygılar

SMMMüşavir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu megafon formasyonu bunuda inceler misin.

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Her adımı ayrı bir stres birini geçiyoruz biri çıkıyor. Ne aksiyonmuş yahu :)

mali_x için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum