Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 10:58:41
EUR 34.8238 10:58:41
USD 32.3379 10:58:41
ALTIN ONS $2301.8900 10:58:41

Konu: pardon 31 aralık beklenti grafiğim

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

devamlı paylaştığım grafiktir.. bu grafikte daha öncede belirttim seviyeler herzaman alt orta üst gelebilir... bu yüzden kanalın üst seviyesinde kimseye alım önermedim.zaten zirvedeydi. satışı ise 12 kasım düşünüyordum ama tl den süpriz geşilmeler birde onsda aşı haberini hesap edemedim. ancak verdiğim grafikte alım bekleyenler iyi fırsat yakaladılar. beni desteklediler arkamda durdular... 31 aralıkta en düşük ve en yüksek seviyeyi grafik gösteriyor... bana alım satım sormayın fikrim grafiktedir

Yorumlar (357)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 9 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

R_i ()

Aracinz satılık mi?

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Hocam bizdede vardi tek sikinti aracin ulkede olmamasi:)yoksa cok iyi para yapar ama 2013 ten bu yana chevrolet satisi yok keske olsa o zaman 350 bile yapardi

0BeğenmedimŞikayet

çakırım ()

Volpann hocam panik yapmayan küçük yatırımcı elinde olanlara sahip çıkıp sabrederse İnan'ın kazanırlar altın ve dövizde bir kural vardır gördüğü hedefe yine ulaşır ve yine yukarı bir hedef seçer ve yine düzeltmeye gider şuanki düzeltme biraz fazla oldu ama İnan'ın bunu hiç kimde bilemez tekrar yukarı hedefler ay sonuna doğru başlar diye düşünüyorum benim 2021 ortasındaki altın fiyatı beklentim 650/700 arası Buda burda kalsın ytd

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam Ankara da 1 ilcede hesap açtım bana söyledikleri buydu yapan arkadaşım da var hatta şubelerin günleri varmış müşteri temsilcinizle telefonla görüşün

0BeğenmedimŞikayet

Abdurrahmanmercan ()

@volpann grafik okuyamadığım için soruyorum? Lütfen cevap yazınız

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

haketti ama... :)

Ercumentt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

altını olanlardan üste para alacaklar heralde :))

Abdurrahmanmercan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

sesli güldüm :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

veriyorsa çok iyi. şu fiyattan alıp 3 lira fark verip fiziki almak mantıklı. düştükce yastık altında sarılıp yatılır en azından stres alır :)

geç_kalan_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

size laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan evladır. diyorum ki bu araç zsten bmv honda toyota suv araçlara göre çok uygun farklı markaların aynı özellikteki araçlsrım sıfırı şuan 700 bin tl. siz benim aracın pertine yada haşat olmuşuna bakuyorsunuz sanırım. benim aracıma 400 bin isteyen satıcı da var. üslübunuzdan dolayı sizi konfor tuşuna alıyorum. 2 porsiyonda kek ısmarlıyorum dikkatli yiyin göbeğiniz sarkmasın :)

Snglsngl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

geç_kalan_adam ()

Erc__a
tesekkür ederım
super bır bılgı

Erc__a için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdurrahmanmercan ()

@volpann kardeşim bu grafiğe göre 300 e doğru inişmi bekliyoruz yıl sonu?

0BeğenmedimŞikayet

geç_kalan_adam ()

yeni cevap geldı banada
alınıyormuş gramında 2,5 lıra fark alıyorlarmıs 1 haftada gelıyormus
kuyumcuyla pazarlık yapmaktan ıyıdır heralde
hemde istediğin zaman al sat kuveyt aklıma yattı

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

sngl hanım aracım 77 binde hatasız sıfır ayarındadır. ltz son kasadır 170 varsa 4-5 tane alabilirim. aracımım piyasada mudaalleri 250-300 arasında satılıyır.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bana elimizde yok dediler bemde ne zaman olur dedim arayıp sorun dediler herhangi bir şubeye yönlendirmediler

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

alınıyor lakin bize dedikleri aldığınız emtiyayı 2 - 3 güne belirttikleri şubeden teslim alıyorsunuz külçe tarzı

0BeğenmedimŞikayet

Erc__a ()

Hesaptaki altininizi fiziki olarak alabiliyorsunuz. fakat atmden satin alabiliyosunuz diye biliyorum

Erc__a için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bemde istedim vermeynce dedim hikaye alan varsa söylesin... denemesi bedava yarın arayıp istesnler elimizde şuanda yok diyorlar

NSGOLD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NSGOLD ()

Turkiye finans ta var diye istedik vermedi altin falan bence kuveyt de ayni.

1BeğenmedimŞikayet

Erc__a ()

Evet alabiliyorsunuz. Gram basi 2.5 tl aliyolar. hemen vermiyolar ama bir haftayi buluyo teslim etmeleri

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

fiziki alınabilşyormu bilmiyorum. daha önce fiziki alan var mı varsa bilgilendirirlerse sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

redlion999 ()

Aynı fikirdeyim 450 gelirse 80bin girmeyi planlıyorum

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

doğru tşkler düşğnemedim

Dimuse için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bu aracın öudailleri 700 bin civarı daha ne düşecek ben ucuza satıyorum normalde 250-300 aradı

0BeğenmedimŞikayet

geç_kalan_adam ()

kuveyt ten fiziki alıyormusunuz ?
hesap kurtarıyorsa belki orası daha karlı olabilir
cünkü ben hic pazarlık beceremem

1BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

450 ye düşme ihtimali var demek

0BeğenmedimŞikayet

Dimuse ()

Marka verdigin icin engel alabilirsin abi. Dikkat et.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum