Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:50:17
EUR 34.8238 03:50:17
USD 32.3379 03:50:17
ALTIN ONS $2301.8900 03:50:17

Konu: pardon 31 aralık beklenti grafiğim

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

devamlı paylaştığım grafiktir.. bu grafikte daha öncede belirttim seviyeler herzaman alt orta üst gelebilir... bu yüzden kanalın üst seviyesinde kimseye alım önermedim.zaten zirvedeydi. satışı ise 12 kasım düşünüyordum ama tl den süpriz geşilmeler birde onsda aşı haberini hesap edemedim. ancak verdiğim grafikte alım bekleyenler iyi fırsat yakaladılar. beni desteklediler arkamda durdular... 31 aralıkta en düşük ve en yüksek seviyeyi grafik gösteriyor... bana alım satım sormayın fikrim grafiktedir

Yorumlar (357)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Mutlu20 ()

Hocam bu buralardan altın alinirmi

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hocam süper bi ortama ama anlamadım neden 540 ta bozdurmadınız hocaammm

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Ah ne desek :) film. mi izlesek joker :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

karı alamadı kimse hafta sonu operasyonu yaptılar halka kullanacak araç kalmayınca milletin elindekilere göz diktiler heralde :)

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

270- 4/2. 360 4/1 375 4/1 arada 420 460 510 gibi oarçalar var 4/1 kadar eder. ortalama 320-330 gibi..

EMİREFEX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Yok bro kursunum var.
Dipten dipten alicam.
Daha dusmez herhalde dedim dustuya laaa jsjssjsj

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Hocam yok ben aldım diye düşüyor denedim hep böyle oldu ama benim kaderim Allah tan kademeli almıştım

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Gerçekten oraya kadar dusermi, latife mi yapiyorsunuz , ne oldu hükümet dolar madeni mi buldu bizim haberimiz yok ... ABD secimlerinden önce hükümetin bidenin kampanyasına maddi yardım yaptığını duymuştum hiç inanmamıştım , ama gerçek gibi görünüyor...

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

yoksa sen mi düşürüyon sen aldın diye mi düşüyo yoksa... yarın sat hemen :)) belki çıkar...

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hocam yanlış anlamazsanız siz kaçtan aldınız?

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Hocam gram basi 52 tl kâr vardı şuan gram basi 15 tl zarar oldu gümüşte var çabası:(

0BeğenmedimŞikayet

Prometheus_721 ()

Selamun aleyküm çok pis terste kaldık yılbaşına kadar sürem var grafik te belirtmiştiniz o seviyeyi görürmü

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

evet tüm param gramda

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

aman tl ye sahip çık yakında ingiliz sterliniyle yaraşacak :))

Erdgn79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

biden Türkiye ye ekonomik anlamda destek verceğini açıklamış

Chawez için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Adi bidon bastan niye turkiye ile iyi gecinicez dememis.
Azimi bozdu yaaa

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

iner bu gidişle oraya inmesi çok sürmeyecek gibi belki yarın bile iner yarın bir müjdeli haber daha gelir tamam 7.5... ben artık herşey bemliyorum

Erdgn79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Bugun bi citir daha aldim yine dustu :)

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Dolar beklentiniz nedir ,7.50 ye iner mi?

0BeğenmedimŞikayet

Chawez ()

neymiş volpan

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

trend bozdu o yüzden grafik bakmıyorum. bu gün biden Türkiyeye ekonomik destek vereceğiz dedi yine düştü... yarında avrupa bir mujde verir. wv fabrikayı yeniden Türkiyeye açıyoruz der temelli çalılır... sonra bir bir hepsi yalan olur

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Neymiş bu karar düşmesi , milleti kırdı gecirdi, ha benim yüzde 60 gram ortama 480 ortama , yüzde 20 gümüş 6.16 ortama ,65 bin nakit bıraktım ...

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

İnşallah hocam sizde varmı gram?

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

@volpann nnn :*

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Hocam nedir sebebi panik yapacak bir durum var mı ortalama ne kadar sürede aynı yerlere geliriz var mı bir tahminin

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bir gün bu kış biter yaz gelir... sabır eden her daim kazanır

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

panik yapmaya gerek yok bu günki düşüşünde sebeni varmış öğrendim

Abdurrahmanmercan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

beklentilerimiz aynı öyle ben defalarca söyledim

çakırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Battık hocam napıcaz böyle

0BeğenmedimŞikayet

golden_boys ()

güzel fiyat

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum