Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 09:33:25
EUR 34.8238 09:33:25
USD 32.3379 09:33:25
ALTIN ONS $2301.8900 09:33:25

Konu: pardon 31 aralık beklenti grafiğim

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

devamlı paylaştığım grafiktir.. bu grafikte daha öncede belirttim seviyeler herzaman alt orta üst gelebilir... bu yüzden kanalın üst seviyesinde kimseye alım önermedim.zaten zirvedeydi. satışı ise 12 kasım düşünüyordum ama tl den süpriz geşilmeler birde onsda aşı haberini hesap edemedim. ancak verdiğim grafikte alım bekleyenler iyi fırsat yakaladılar. beni desteklediler arkamda durdular... 31 aralıkta en düşük ve en yüksek seviyeyi grafik gösteriyor... bana alım satım sormayın fikrim grafiktedir

Yorumlar (357)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Smpyn73 ()

Bende aynı durumdayım hiç kar yapmadan direk zararla başladim

Kararsız__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bi biskrem versen ! :)

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

19 undan sonra toparlar diye düşğnüyorum. zira faiz artırmayarak dolar satanlara süpriz yaparlarsa şaşırmam... faiz artırırsa parada basmak lazım... eninde sonunda... eflasyon eflasyon eflasyon. eee sonuç bir gün devalasyon kaçınılmaz olacak ama nekadar sürer bilmiyorum ama olacak başka çağre yok. biden desteklesedenyatırımcı bidenin mesajıyla yatırım yapmıyor.

mertşkr24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

10 Bi kar aldım onuda geri verdim:))

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

:)
Cokoprens yirmisinnn

0BeğenmedimŞikayet

Kararsız__ ()

25 bini geçti ana paradan zararim
Başım uyuştu o kadar uyuştu ki migrenim geçti uyusuk sadece :)
Fındıklı fanta varmış onu öğrendim
Başka çeşitleri varmı fıstık badem falan, onları araştırcam şimdi :D

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

:)) piyasa irasyonel hareketler yapıyor diyon. Ortade bi b.. K yok dolar altın düşüyor :) şimdi vurdular altını doları yere. Sahte aşı haberleri bilmem ne. İstedikleri gibi algı yaptılar. Güç onlarda ya. Kaydırdılar parayı borsalara. Küçüklerin aldılar mallarını ellerinden. Sonra kendileri bastıkları parayla gene altın aldılar dipten ohhh ne güzel. Her türlü onlar kasanıyor

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

o değilde ak esnaf tüccar işci memur ne varsa kaybetti. .. burulmadık kırılmadık kemik kalmadı ya :))

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

öğlen 12 sanırım 1 di ama kış saatinden 12 oldu sanırım

Yanilmadiniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Chawez ()

Volpan ne düşünüyosun pfizerin %60 hisselerini satmasına :)

0BeğenmedimŞikayet

mertşkr24 ()

Kaç olur sizce gram bu ay içerisinde

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

yok vallahi iyi silkeliyorlar millete bozdurup sattırp birde devalasyon yapıp herşeyi 2 katını 3 katına çıkarıyorlar mı bir gece ansızın... ben herşeyi bekliyorum artık... benim gözümde para doviz tl tüm kağıtlar deper taşımıyor... Altın bir gümüş iki başka para tanımam..

Kararsız__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Alayina giderrr

0BeğenmedimŞikayet

Yanilmadiniz ()

Avrupa kacta aciliyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kararsız__ ()

Daha da beter mi olacak yani

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

busefer çok çalkaladılar... yarın kalkınca maske yok marketlerde fiyatlar eskisi gibi sraçlar 3 katına evler 2 katına çıkmadı... bahar geldi piyasaya :))

ibrahim2345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

hayır 13. cuma yazın nete araştırın

ÇILGIN_KRİPTOCU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

7.06 dan aldim düştü sandım devam ettim ortalamam 6.80 miş hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

sen daha iyi bilirsin benim bir ön görüm yok

kokfly için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

içler acsı

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

sanmıyorum... borsalarda düşüş olsa derim dolara gelir ancak hala yükseliyor dolarda. çıkan borsaya giriyor

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Gece tekrardan tepki yükselişi gelmez mi hocam dolar nereden bakarsanız 40 kuruş düştü 20 kuruşu tepki olması gerekir bana göre

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Kardesim gordunmu gecen gun ibrahimle tartisiyodun :) bosuna tartismissin bu piyasada hersey oluyor malesef

ibrahim2345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

üstad gümüş için suan için durum nedir

0BeğenmedimŞikayet

kokfly ()

Dolar 7. 80 i aşağı zorluyor altına gelirse TL ye gecesekmi ustad

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

Altından umudu kesmek yok. büyük balıklar gene çalkalıyo piyasayı. Her zamanki oyun. Altın Çıkar yakında bence. Unutmadan ytd. Çünkü Hiçbir şeyde kesinlik yoktur.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

malsef devamlı gelen bir tarih değil

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

13. mart cuma

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum