Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:03:03
EUR 34.8238 23:03:03
USD 32.3379 23:03:03
ALTIN ONS $2301.8900 23:03:03

Konu: pardon 31 aralık beklenti grafiğim

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

devamlı paylaştığım grafiktir.. bu grafikte daha öncede belirttim seviyeler herzaman alt orta üst gelebilir... bu yüzden kanalın üst seviyesinde kimseye alım önermedim.zaten zirvedeydi. satışı ise 12 kasım düşünüyordum ama tl den süpriz geşilmeler birde onsda aşı haberini hesap edemedim. ancak verdiğim grafikte alım bekleyenler iyi fırsat yakaladılar. beni desteklediler arkamda durdular... 31 aralıkta en düşük ve en yüksek seviyeyi grafik gösteriyor... bana alım satım sormayın fikrim grafiktedir

Yorumlar (357)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ozgrylmz ()

Merhaba kardesim benim de bir senaryom var 3 gunde yasananlar icin ama duamuyor sanirim sayfaya :)

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

E_Altın ()

Herkes herşekilde bir akıl hocası oomuş burada 500 altı olmwz dediler oldu 490 altına kesin inemez dırenç dediker oldu 480-470 hayal dediler hala gidiyor 450 lere sizce burada bu ons cıkacak demek ne kadar dogru

Erdgn79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_d ()

Allah derim :)

Erdgn79 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Günaydın , bakın ben diyorum ki bu seviye dip seviyesi belki 465 deneyebilir , ama onsun ben bugün tırmanışa geçeceğini düşünüyorum , yavaş yavaş borsaları patlatıp altın alacak büyük yatırımcılar... ytd

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

olduk olmayan yok nasıl bir plan yapan şeytaının mali danışmanı olmalı :))

acemi1015 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

nasip geçengün yazmıştım ama kaçırmışsını,

Buket_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

Aynen gerisi hikaye

sertaç06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sertaç06 ()

Sağlık olsun bekleyin

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Valla ayse zaten saldi.
Olan oldu.
Nasipp

0BeğenmedimŞikayet

Nurten20 ()

En kotusu ne olur

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

Ben cuma karla çıkmıştım yeniden alım yapmıştım oda geri uçtu pufff:))

sertaç06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sertaç06 ()

Zaten kimse bu kadarını beklemiyor du olaylar allak bullak etti

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

Hepimiz ters köşe olduk kabul etmek lazım hocam :)))

0BeğenmedimŞikayet

Buket_ ()

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için . artk aldım iş işten geçti uzgunum. odeme yaptım. ama. cumartesi günü teslim. alacagim. kuyumcuda. suan . artk dönüşü olmayan bir yola girmisim

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

korku dolu bir senaryo var eğer düştüyse

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Yok gormedim.
Eve simdi geldim.
Profiline girip sasi olana kadar okurum artik

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bu cuma için yazdığım yazı düştümü sen onu de

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

451 den almış 30tl fark var nerdeyse satış fiyatıyla arasında

Mzt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mzt ()

Gram başı 30-40 fazla gibi geldi bana.

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Sanirim dustu :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

birkez daha cevap yazdım... yine düşmeediyse yapacak biley yok her mesaja cevap vermeye çalışıyorum ama bazıları düşmüyor

2BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Insaalah cikar guzel insan.
Beklentimiz temennimiz bu yonde.

İnaç için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

yatırım olarak altın gram olarak alınır serifikalıdır. bilezik 22 ayar ve işcilikli olduğundan gramda 30-40 tl gibi 22 ayar üzerinden fark alınır. neredeyse gram fiyatına gakındır. gramı satarken şuan saatıyorum deseniz 5 tl ile satarken dün aldığınız aynı seviyede olan altını bu gün 30-40 tl altına satabilirsiniz gram başına

0BeğenmedimŞikayet

Buket_ ()

İnceledim bildirimleri şuan ama göremedim. Ben strese girdim birkaç kuyumcuya sordum bu civardaydi nerde hata yaptm

0BeğenmedimŞikayet

Buket_ ()

22 ayar bilezik

Gül_sehirli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

cevap yazdım size bildirimlerize nakın bi

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

yorumu silemem ama bunj düşünerek yada aklımda böyle bir düşünceyle asla yazmadım tamamen laf gelişiydi

KARA_KEDİ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Buket_ ()

Cevap bekliyorum sizden volpan bey

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

teşekkürederim. haklısınız ama cuma çakılırsa birkez daha alırım... yukardan satmama musade etmeyen sistemin elimden aldığı karı aynı kurumdan sağlamak amacıyla...

çakırım için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum