Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:52:27
EUR 34.8238 08:52:27
USD 32.3379 08:52:27
ALTIN ONS $2301.8900 08:52:27

Konu: pardon 31 aralık beklenti grafiğim

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

devamlı paylaştığım grafiktir.. bu grafikte daha öncede belirttim seviyeler herzaman alt orta üst gelebilir... bu yüzden kanalın üst seviyesinde kimseye alım önermedim.zaten zirvedeydi. satışı ise 12 kasım düşünüyordum ama tl den süpriz geşilmeler birde onsda aşı haberini hesap edemedim. ancak verdiğim grafikte alım bekleyenler iyi fırsat yakaladılar. beni desteklediler arkamda durdular... 31 aralıkta en düşük ve en yüksek seviyeyi grafik gösteriyor... bana alım satım sormayın fikrim grafiktedir

Yorumlar (357)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Muratdemirci ()

Hocam onsumu borsayimi çökerticekler bende borsadayim bu arada sürekli yorumlarini takip ediyorum bence aşı haberi onsu çakacak ama yinede sizin görüşleriniz benim için çok önemli

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Dostum inan bana bu sayfanin en comezi benim. Bana sorarsan iki yakan bir araya gelmez :)
Insaallah duze cikariz

İnaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hurmus ()

19 Perşembe 20. cumami yoksa bu cumami kardes

0BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Gümüş çıkarmı abi kafayı yedim.

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asi99 ()

Volpan kardeşim deseydin ya ons çökebilir diye senin yorumlarını da dikkate alıyordum ben :((

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

yazacam birazdan

Rmz75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Ons çökmezse cuma günü beklediğiniz rakam nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Buket_ ()

Ben hem yatırım hem de takmak için aldım . bilezik yerine gram mi almaliydim yani?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bekleyeceksin bu sitede zamanında 340 dan alanlarda sizin gibi napacam ben batım dedi 340 gelince çıktı sonrada ben tl de kaldım napacm dedi sanırım 375 de girmişti :))

Omer_ikinci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Tesekkurler kardesim.
Geyik yapiyoruz. Sahsen bir bilgim yok.
Engeli hak ettim :)

İnaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asi99 ()

Onsu çökertseler en dip neresi olur?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ayşe kötü yola düşmesin :))

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

cuma ve 19 atlatırsak gerisi kolay ancak cuma günü pis bir oyun oynanacak ya onsu borsayı çökertecekler diye düşünüyorum... umarım korktuğum başıma gelmez

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omer_ikinci ()

Abi iyi akşamlar öncelikle 529 aldım zararım çok fazla nasıl yaparım bilmiyorum herkes bekle diyor sence ne yapmalıyım

0BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Bende takibe aldım babada söylermişsiniz cuma ne olacak:)

0BeğenmedimŞikayet

Rmz75 ()

Cuma namazı var abi onu biliyorum bi tek, bi de arteri gün cumartesiydi sanirim:)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Sifreli cevap veriyorum.
Ayse tatile ciksin :)))

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

yarın bozdurun 423 den alırlar kafadan 28 tl gramda zararınız var gram altında 5 lira oynuyor.. yatırım için gram altın öneririm...

Buket_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Altın 506 olur mu cumaya

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bu cuma ne olacak söyle ozaman

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Dogru adami takip ediyorsun
Sana cok pis tiyolar verecegim
Nsjsjdsj

0BeğenmedimŞikayet

Doguuu ()

24 ayar ile 22 ayar arasinda en fazla 40 tl vardir belliki iscilik fazla alinmis bir bilezikte iscilik bence en fazla 40 veya 50 hadi bilemedin 60 gram basi degil yanliz bir bilezik adet fiyati iscilik olarak

0BeğenmedimŞikayet

Buket_ ()

Evet 22 ayar bilezik aldım zararda miyim nasıl yani 24 ayar olmaliydi

1BeğenmedimŞikayet

ikm51 ()

Kardesim kuyumcu 22 ayar satar 24 degil o yuzden 451 e alir

Abdurrahmanmercan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mudurnulu ()

22 Gr dir arkadaşım

fatihcann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdurrahmanmercan ()

harbiden ben kenefte dahi takip ediyorum o rakama düşmedi hiç siz nerden aldınız acaba ? veya nasıl aldınız lütfen bu işi bizede öğretirmisiniz lütfen ...

0BeğenmedimŞikayet

Zaza_Bingöllü ()

Kardeşim ben de bugün kuyumcuma sordum o arkadaşın anlatmak istediği şey bilezik hicran fiyatı

0BeğenmedimŞikayet

fatihcann ()

451den aldi iseniz suan ortalama gram başına 15 kar var. Ama o rakamlara bankada bile düşmedi siz nasıl aldınız?

0BeğenmedimŞikayet

YineYesillendi ()

Gramda 22 olmaz diye emin biliyom
Yanlış mı emin oluyom

Rdban34 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum