Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:33:09
EUR 34.8238 08:33:09
USD 32.3379 08:33:09
ALTIN ONS $2301.8900 08:33:09

Konu: pardon 31 aralık beklenti grafiğim

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

devamlı paylaştığım grafiktir.. bu grafikte daha öncede belirttim seviyeler herzaman alt orta üst gelebilir... bu yüzden kanalın üst seviyesinde kimseye alım önermedim.zaten zirvedeydi. satışı ise 12 kasım düşünüyordum ama tl den süpriz geşilmeler birde onsda aşı haberini hesap edemedim. ancak verdiğim grafikte alım bekleyenler iyi fırsat yakaladılar. beni desteklediler arkamda durdular... 31 aralıkta en düşük ve en yüksek seviyeyi grafik gösteriyor... bana alım satım sormayın fikrim grafiktedir

Yorumlar (357)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

grafik ler çöp borsa btc grafikten dolayı değil 13. cuma teorisinden esinlerek yazdım

ÇILGIN_KRİPTOCU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

biden küreselcilerin adamı kim küreslcilerin yanında yakında herkez görecek

LeyL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Saka bi yana bidon hakkindaki dusuncelerimi biliyorsun.
Kisa ve oz alayina gider...
Adam olun canimizi yiyin dimi brooo

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

cumayıda atlatırsak kalp krizi geçirmeden tsmam pazartesi nefes almaya başlıyacaz... şimdi dünyada borsalar ve btc uçuyor istermisiniz cuma akşamıda borsalar çöksün :)) eyvah eyvahh

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

fx de açtıkları kaldıraçlımpozisyondan kaldıracakları milyar dolarlar için olabilirmi... :)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Nasil yani...
Bak killandirma beni valla atlarim :)))

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ne teknik kaldı ne grafik ne trend... nerden bilemiyorum... ama bir dönerse pir döner

Asi99 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

O bidon varya o bidon inssaallah tursu bidonu olur.
Niye bastan rajon keserde sonradan kivirirlar.
:)))

0BeğenmedimŞikayet

Asi99 ()

Volpan kardeşim bu nereye kadar düşecek Allah için zarar büyük :((

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

canımız sağ olsun para kazanılır ama sağlık parayla alınmaz takmayın okadar çok kafanızı

Meleda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

2021 2020 aratacak hissediyorum...

3BeğenmedimŞikayet

volpann ()

kardeşim ben ne yapıyım biden yaptırım yapacaktı diye millet altın dolar aldı.. biden erdoğanın kankisi çıktı şimdi nasıl beklemeyim bu arada 476 kırıldı trend bozuldu... yarın kapanışta 476 üzerinde kapanış olmazsa 450 de gelir 400 de gelir... ben artık bukadar riyakar siyaset piyasa ve piyasa oyuncusu varken ne tmnik ne matematik sadece tombul parmaklar konuşuyor... milletin elindeki paralsrdan başka çıkış yolu kalmadı ekonominin ya biz soyunacaz ekonomi kurtulsun diye yada gemi batacak kaptan elimi cebime atmam diyor... atlarım filikama kaçarım bakkk haaa diyor... bazıları filikalarla kaçıyor... ya devlet başa ya kuzgun leşe... aslında bir nevi dolara yatırım yapanlara kızmıyormdeğilim kızıyorum. bu altını şişiren dllarcılsrdı. kendileriyle bizide batırıyorlar... :))

Samett_y için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Yok canm sakin ole birsey yapma.
Bende tl var ondan zipladim.
Cikinca ultra kar elde edecegim.
Ama param olmasa almazdim yani

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bankalarda ticari 500 bin limitim var.. 400 e düşsün hepsini kullanırım... 450 den önce kartlardan başlarım :) artık nakit kalmadı borçlanarak alırım. amma batar amma çıkar :))

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Daha düşerse battık

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

@MaSaLıMm valla ya bitmedi gitti. Saldim artik :)

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

siyasette dürüst olmaya çabalamak ayşecik rolünde p. film çevirmeye benzer. diye yazmış emre yılmaz kitabında... adam iyi yazmış hee bunlar millete ters algı yaratıp fiyatlamayınters yapıp kendilerini süpermen ayrıca richirich yapıyorlar

Erdgn79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Bence de fazla bile oldu artık ters tepiyor stres:)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Yeter artik yaaa
Jsjsjeje

0BeğenmedimŞikayet

Samett_y ()

Hocam sende 476 aşağısı beklemiyorum diyorsun 450 diyorsun, bizimi koparoyorsun :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

540 dan alanlar olmuş sen ucuz aldığın için sıkıntı yok... nasip neyse o. bu gün bile alan bile terse düştü... bemde alacsktım fiziki piyasada pahalı diye alamadım... iyiki alamamışım ?

Meleda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Aman hocam ne diosun sen yaa :(

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

yarın 450 olursa şaşırmam sıra avrupada oradanda olumlu bir haber gelmeli :))

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Bu düşüş trendi ne zaman biter dolarda ... bugün piyasaya dolar mı sattilar ne yaptılarda düştü bu dolar...

0BeğenmedimŞikayet

Acı_ve_tatlı ()

devalasyonda yükselismi olur peki olucak gibimi duruyor devalasyon

0BeğenmedimŞikayet

Z_gün ()

Devalüasyon olursa TL de olmak mı daha iyi yoksa altın gümüş vs de olmak mi

0BeğenmedimŞikayet

Muallim_66 ()

@volpann iyi akşamlar onur hocam al sati beceremedim al yat yapayım dedim ikisinden de zarar ettim ne olacak bu halim :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

biz bi 2 rekat namaz kılalım :)

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

salı çıkacaktım... cuma çıkacaktım pazertesi çıkıyım dedim biraz geç kalmıştım. 1 günle kaçırdım. nasip olmayınca olmuyor bundada vardır bir nasip. bakarız bir gece sabah kaltığımızda devalasyon olacaktır. o yüzden satamamışımdır. zaten takip edenler bilir 530-535 sondu ama nasip olmadı

EMİREFEX için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum