Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:12:40
EUR 34.9839 17:12:40
USD 32.2051 17:12:40
ALTIN ONS $2414.8350 17:12:40

Konu: pardon 31 aralık beklenti grafiğim

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

devamlı paylaştığım grafiktir.. bu grafikte daha öncede belirttim seviyeler herzaman alt orta üst gelebilir... bu yüzden kanalın üst seviyesinde kimseye alım önermedim.zaten zirvedeydi. satışı ise 12 kasım düşünüyordum ama tl den süpriz geşilmeler birde onsda aşı haberini hesap edemedim. ancak verdiğim grafikte alım bekleyenler iyi fırsat yakaladılar. beni desteklediler arkamda durdular... 31 aralıkta en düşük ve en yüksek seviyeyi grafik gösteriyor... bana alım satım sormayın fikrim grafiktedir

Yorumlar (357)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 11 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Samett_y ()

Kesinlikle başkan çıkıp tlye güvenin diyor ve hafta sonu istifalar gerçekleşiyor tamamen manipülasyon bana kalırsa bakalım sene sonu tahmini 560 tl

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

orasıda öyle çünkü neyin fiyatı çıkmışta geri inmiş

Horozkentli_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

zaten 400 ü fiyatlıyor. 400 gelse 7.5 olur. gelmezse 8.2 çok hızlı gelir hiç faiz gelmezse 8.5

elif9419 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

nasıl öngörüö olsun haberler hafta sonu istifalar işten atmalar aşı haberleri açıklamalar yarın ne gelecek merak ediyorum... bu sefer milleti iyi silkeliyorlar... nereye kadar düşer bilmem ama altın gördüğü yeri unutmaz

Samett_y için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömür07 ()

Yani kırılırsa nolur çok anlamıyorum da? 484 liradan 100 gram almistim çok karamsarim

1BeğenmedimŞikayet

msty1988 ()

500 leri gorsun zararina drek cikicam .. daha da dusmesi konusunda ne ongoruosun?

0BeğenmedimŞikayet

elif9419 ()

100 Puan üzeri yapmazlarsa dolara ve grama çok etkisi olmaz değil mi sonrası yükseliş gibi ? 400 ler doları sağlam düşürür gibi?

0BeğenmedimŞikayet

Samett_y ()

Şuanki ön görün nedir hocam? Başkan konuştu ve daha fazla sarkma oldu fakat buna bir tepki alımı gelmedi henüz

0BeğenmedimŞikayet

Horozkentli_ ()

Şu ülkede herşey dolarla cıkar ama dolarla inmez dolar indi mi herşey sabit kalır

0BeğenmedimŞikayet

Gemici1905 ()

Volpann gram altında ve gümüşte birde bu düşüşlere senin 13 Kasım Cuma tahminin inşallah olumsuz yönde destek vermez

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

gelmezse fişekler dolar altın...

Erdgn79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

dolar düştüğü eviyelerde kalıcılık gösterirse onlarda düşer ancak kalıcılığa inanması için 6 ay bi düştüğü seviyelerde kalması lazım... kalırmı zorr

Mesutboyaci31_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Faiz artışı gelmez herhalde artık... baya dusurduler

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bi süpriz yapıp artırmazlarsa milletin elinden doları toplamış olurlar ben 100 puan üstü fazi beklemiyorum piyasada 400-500-600 puan konuşuluyor

elif9419 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mesutboyaci31_ ()

Gida fiyatları düşmüyor araba mı düsecek:))

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ben 235 binden 205 düşürdüm bu gün :) kendimden örnek alarak dedim 420 grama satıyorum aracı çıkarsada ona göre fiyatlıyorum...

golden_boys için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

elif9419 ()

19 kasımda faiz artırırlar mı sizce hocam?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

4 saatlik kapanış gelirse ve bir kaç kapanış gelirse kırıldı diyebiliriz şuan için grafik çalışıyor

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

golden_boys ()

dusmez guzel kardesim

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

araç dolara endeksli dolar düşünce araçta düşer

Snglsngl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

valla haklısın nediyim

KARA_KEDİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

aynen öyle

Hannes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

476 kırıldı mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hannes ()

Çok olmadı 390 dan alım yapıp terste kaldıkları için panikleyen arkadaşlar vardı. Sabırla bekleyen çokta güzel kâr elde etti. Yine aynı hesap bana göre. Analiz falan anlamam ama, bu işler hep sabır işi.

0BeğenmedimŞikayet

KARA_KEDİ ()

Son 1 lirama kadar altın aldım hocam. Bu yaşıma kadar tl de kaldım da noldu. Yerin dibine çakılsın isterse, İnadım inat satmam

0BeğenmedimŞikayet

Gr_ALTIN1 ()

Hocam 476 dan sonra ne olur sizce zarar çok gr başı 50 lira

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

grafik çalışırmı sizce şuan ki fiyatlama grafiklerin dışında yükselen tren 476 kırılırsa grafiğe bakmanın anlamı yok... dolar artık nekadar düşerse düştüğü yeri bekleyeceğiz... yeni başkan halka merhaba dedi

gnll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kuarx ()

Doğru. Bizim şanssızlığımız gerçekten her koşulda 2x.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum