Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 16:44:09
EUR 34.8890 16:44:09
USD 32.3443 16:44:09
ALTIN ONS $2284.9300 16:44:09

Konu: 01,11,2020 altın- gumus ONS ve TL 66VİP

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Gümüşte 6,21 yıne onemlı rakam, Altın da 500 aynı sekılde psiokolojik sınır halıne geldı.Aşılması bir üst banda tasıyacaktır.

Grafiklerdeki rakamları sırası ıle takıp edecektir, yukarı cıkarken dırenc,
asagı ınerken destek olan rakamlar alım satımda terste kalmamak adına kullanılarak ızlenmelıdır.

Abd tesvik paketi 3 kasım sonrasına kaldı senato 9 kasıma kadar tatil edildi, belirsizlilkerin sonlanması emtiaların guclenmesı
aşı vi rüs ol ayları akdenız belırsızlıgı Azarbaycan'ın durumu, cıkmayan faiz kararı, Suriye belırsızlıgı asıl belırleyıcı olacaktır.

Butun bunlar onumuzdekı 3Kasım sonrası netlesecek ve onunun acık oldugunu dusundugum emtılar orta vade denecek bu zaman ıcınde yenı hedefler bulacak.
Alım ve satımlarınızı destek ve dırenclere gore yapmanız uygun olur.

21 gunluk ema ortalaması 1893,771 yanı ortalama altındayız
su ankı ons 1878, xx alt sınıra yakın.
bır altta 1868,74 ve dıpte 1848,8 var.
ancak 1881, xx -18891, xx ten sonra 1901, xx ana sınır rakamımız.
grafıkteı cızgılerden anlasılacagı gıbı altta gıdecegı yer az ıken
yukarı 1985,51 e kadar genıs ve acık alan var.
2072 onsu onumuzdekı 2-3 ay ıcınde test eder gorunuyor.

Ufak tefek (%2-3) asagı yukarı oynamalar olsada onu acık.
3 kasım sonrası belkı belırsızlık nedenıyle bır sure asagı test etsede asıl yon ıyı gorunuyor.

YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR, risk kişilere aittir.

Günlük- haftalık- aylık garfıkler dxy- vix- rasyo vs bakılarak 3 kasım belırsızlıgı ve verı ve haber akısları degerlendırılerek
ons- usd ve tl bazında ortlama rakamlar alınarak onumuzdeki 1 ay ıcınde olumlu ve olumsuzlara gore asagı yukarı cok hareketlı
bir ay yasanacagını ongoruyorum.Ramaklar takıp edılmelı,
BİR AYLIK GENEL YOL HARITASI
SAYGILAR...

Yorumlar (189)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Haklısınız

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abicim bikez daha denermi 6.51 i sence yoksa desteğemi gider abd açılana kadar nedir fikrin?

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abi desteğemi gidiyor sence?

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

sessiz sedasız kaçırmadan yazımlarınızı okuyorum soru sormamaya gayret ediyorum :) her şartta her gün 3 like veriyorum size çünkü içten ve samimisiniz asıl siz hakkınızı helal edin

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Başkan gümüş aşağı geldi sen var ya dehasın gerçekten hayret nerden alınacak nerden satılacak takıt takır tutturuyorsun 1 aydır takipteyim daha dediğinin çıkmadığı olmadı. sana başkan demiycem hocam diycem bundan sonra

0BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

zaten sitede gerçekden dogru düzgün analiz yapan adam gibi bilgi veren 10 kişi gerisi safi rüzgar estiriyor dedikodu sadec takip et iyileri seç kafanda analiz et al sat

Tarihbil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MuratÖztürk ()

Gram altın alımı tavsiye eder misiniz

2BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Sitedeki en dogru ve durust insanlardan birisin allah gonlune gore versin

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Al- sat tut demek kolay,2 like ıkı popılızm ıcın rakam vermek basıt, helekı yukselecek demek daha kolay,
Ama vebalı buyuk o yuzden verılerı haberlerı durumu tahlıl ettıkce yazmaya calsıyorum.

Kımse kolay kazanmıyor, o uzden dıkkatlı yazmaya calsıyorum, hakkınızı helal edın.

saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

kardesım duruma gore yazmaya calsırım, su an bı sey demek kolay ama vebal zor, laf olsun dıye yazmayım, verıler var vs ızler duruma gore yazmaya calsırım,

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

alımı tamamlayınca uyuycaksın, yanı bır kac gun uyku yok, az sabır

Tigerrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Çok teşekkürler takipteyiz başkan bu gecede uyku yok mu :))) biz ne zaman yatıcaz :)))

0BeğenmedimŞikayet

Hakim_ ()

Haklısın hocamm

10BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yine hatırlatma zamanı kusura bakmayın sık yazıyorum ama burda bılgı cabuk tuketılıyor;

Dibin dibini bekleyen alamaz, açgözlülükten
Tavanın tavanını bekleyen satamaz, kanaatsizlikten
Çok kazanayım diye parçalı işlem yapamaz, şükürsüzlükten
Satıp kazansada hayrı göremez, tekrar alttan alamaz, sabırsızlıktan.
Bu piyasanın altın kuralıdır;

Sabır- Şükür- Kanaat...

Alımızın tok gözlü, satışınız kanaatli, kazancınız bereketli ve şükürlü olsun.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

Hocam sabah 6,42 den bütün gümüşleri çıktım alım için fırsat verir mi beklentiniz nedir ytd.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

super,
bereketlı olsun, beklemeye devam

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Sattım gitti başkan 42 Gr gümüş kaldı :)) sen ne dersen o ister kar ister zarar nasip ben sana güveniyorum. 42 gr Takip için sebeb olsun altın 73 gr var toplam da fiziki ona dokunma dedin o kar yasmaya devam etsin 473 ortalamlı

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

:) boş ver başkan bişey der canın sıkılır gene Allah aşkına

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

abd karar verecek, o zaman kadar asabılecegını sanmıyorum, cok saglam dırenc ve nerdeyse pıvot noktası

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Geçti gibiya başkan 6.52 yi gördü bakalım ne olacak

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

geldı bıle,
dususlerde kaybolan, yukseldıkce sadece yukselecek dıyıp bırtane calısması olmayan baayan:)))

Yasoaltin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Onlar yazınca yükseliyor gelsinler :)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Aynen abi ya sen ve bikaç kişi helal gerçektem ben bekleyimmi abi uzanırmı 6.60 lara

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

dusus bekleyıp su anda kaybolanlar yazmaya baslamadıgı surece sıkıntı yok, ne zaman yazmaya baslarlar ortaya cıkarlar o zaman kork:)

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abim 6.66 ya gidicek sanki nedetsin?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sen bılırsın tabıkı, hayırlı bereketlı olsun,6,50 gecıp gecmıycegı de takıbınde olsun

1BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Eline sağlık abi anladim

1BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Tekrar alım için takipteyim başkan 6.45 den aldıklarım eger 6.66 gelirse çıkıcam yoksa dursun 1 kaç ay

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum