Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 10:32:16
EUR 34.7740 10:32:16
USD 32.3818 10:32:16
ALTIN ONS $2300.0400 10:32:16

Konu: 01,11,2020 altın- gumus ONS ve TL 66VİP

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Gümüşte 6,21 yıne onemlı rakam, Altın da 500 aynı sekılde psiokolojik sınır halıne geldı.Aşılması bir üst banda tasıyacaktır.

Grafiklerdeki rakamları sırası ıle takıp edecektir, yukarı cıkarken dırenc,
asagı ınerken destek olan rakamlar alım satımda terste kalmamak adına kullanılarak ızlenmelıdır.

Abd tesvik paketi 3 kasım sonrasına kaldı senato 9 kasıma kadar tatil edildi, belirsizlilkerin sonlanması emtiaların guclenmesı
aşı vi rüs ol ayları akdenız belırsızlıgı Azarbaycan'ın durumu, cıkmayan faiz kararı, Suriye belırsızlıgı asıl belırleyıcı olacaktır.

Butun bunlar onumuzdekı 3Kasım sonrası netlesecek ve onunun acık oldugunu dusundugum emtılar orta vade denecek bu zaman ıcınde yenı hedefler bulacak.
Alım ve satımlarınızı destek ve dırenclere gore yapmanız uygun olur.

21 gunluk ema ortalaması 1893,771 yanı ortalama altındayız
su ankı ons 1878, xx alt sınıra yakın.
bır altta 1868,74 ve dıpte 1848,8 var.
ancak 1881, xx -18891, xx ten sonra 1901, xx ana sınır rakamımız.
grafıkteı cızgılerden anlasılacagı gıbı altta gıdecegı yer az ıken
yukarı 1985,51 e kadar genıs ve acık alan var.
2072 onsu onumuzdekı 2-3 ay ıcınde test eder gorunuyor.

Ufak tefek (%2-3) asagı yukarı oynamalar olsada onu acık.
3 kasım sonrası belkı belırsızlık nedenıyle bır sure asagı test etsede asıl yon ıyı gorunuyor.

YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR, risk kişilere aittir.

Günlük- haftalık- aylık garfıkler dxy- vix- rasyo vs bakılarak 3 kasım belırsızlıgı ve verı ve haber akısları degerlendırılerek
ons- usd ve tl bazında ortlama rakamlar alınarak onumuzdeki 1 ay ıcınde olumlu ve olumsuzlara gore asagı yukarı cok hareketlı
bir ay yasanacagını ongoruyorum.Ramaklar takıp edılmelı,
BİR AYLIK GENEL YOL HARITASI
SAYGILAR...

Yorumlar (189)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Baskan kendine iyi bak seviliyorsun. Cok kisiye yazmiyorum. Dikkat ettiysen senin gibi bir kac degerli kisi disinda

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Hayırlı geceler usta dikkat et kendine

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

gelıyor mesajların kardesım bıraz tatsızım hakkını helal et.

@İbrahim_4546 hayırlı geceler dostum,

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Nur_71 @hakan7038 @Polat3458 mesajlarınızı yenı okudum tesekkur ederım, sevılıyorsunuz sevıldıgınıde hıssettırıryorsunuz

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, zengin adamı, acele acele yemek yerken görenler derler ki; adam ne kadar da yoğun, yemek yemeğe bile zor zaman buluyor, çok işi var anlaşılan; fakir adamı acele acele yemek yerken görenler derler ki; görgüsüze bak, tabi buldu beleş yemeği, zıkkımlanıyor. Demem o ki; var biz fakir muamelesi görelim, gerçek dostlar hor görmez zaten. Bize onlar yeter. Kendini bir daha bu konularda üzmeyesin kardeşim. Saygılar hürmetler.

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Selam ustam yorumunuzu okudum çok üzüldüm ne kadar takmayin desemde biliyorum yine etkileniyorsunuz negatif insanlar moralinizi bozuyor boşverin siz yorumlarinizi takipcileriniz için yapın kusur arayan mukemmelde olsaniz yine bulur Allah razı olsun sevgi ve saygılar @66vip

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Degerlihocamburdangmsalinirmi

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Benim msj lar sana ulaşmıyor sanırım emeğine sağlık dostum

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Eline sağlık saygılar

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ANLIK

Altın ons 1901 ustu
Gumus ons 24,08

Altın gr tl 513
Aumus tl 6,51

Ustu olumlu bır ust dırenclerı zorluyor,

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Trk123 ()

Abi bosver sana kim ne dims ne etmis
Senim goruslerini benimseyen iyisiule kotusuyle kabul edenlere bak herkes kararini kendi verir bilgilendirir paylasirsinz ekmegide agzina koymaya gwrek yok :)) @66vip

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

biz eski takipçiler sizin neler yazdığınızı, alım satım yönlendirmediğini ve malınıza sahip çıkın desteklerinizi biliyoruz. hiç o güzel gönlünü sıkma hocam

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Hocam 1910 sonra mı yön yukarı olacak
Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Seçim bitene kadar emitaların önü açık dedin tuttu.

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Usta aynen derdi prim yapmak. Seni bu sitede bilen bilir bilmeyenler de zamanla nokta atışlarını gördükce tanır. Sana bu sitede art niyetli derdi prim yapmak olmayan haricinde bir kişinin aksini söyleceğini düşünmüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ufuk1967 ()

Kabahat . iç gibidir kimse üstüne almak istemez, bu arkadaş aldığı veya sattığı için zarar etmiştir, şimdi birilerine saldırıyor, ayrıca herkesin tahmini doğru olsa dünyada fakir kalmazdı. Birimlerimiz o an için kayıp edecek, birimlerimiz kazanacak, detaylı analizleriniz için ben kendi adıma teşekkür ederim. Bazen doğru bazen yanlış çıksada emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Baskan bosver onlari ya ben seni ne zamandir takip ediyorum. Kimsenin kalbini kirdigini da gormedim birak prim yapmaya calissin sonradan foyasi ortya cikacak zaten

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Her zaman kritik yerlerde faydalı birini diskalife dersindeler siz kalın bari kalmadı kimse

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

alınganmı yazılanları okumuyormusunuz, bır tane dusecek dedıgım ve olmayan yorumum varmı takıp edenler bılır, adamın yorumlarına bak 2 yorumdan bırı ıftıra, prım yapacak kısının derdı benle.

Tarihbil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Baskan cok alingan oldun ya bos ver herzaman bir kac kisi var boyle moralini bozma biz seni bilir ve takip ediyoruz allah gonlune gore versin

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yok burda kasıtlı yapılıyor bazı seyler ve kasıtlı art nıyetlı ınsanlar var,
Gönül isterdıkı net rakamlar verebıleyım, aldıgımı sattıgımı yazabıleyım ama burası onun ıcın uygun degil, ancak bu kadar oluyo onda bıle sorun cıkaran art nıyetlıler uzaklastırıyor ve moral bozuyor.

Takır takır calısan grafıkler, tam onıkıden vuran hedeflere ragmen sıkıntı oluyo, ALLAH muhafaza bıde yanılsak ne yapmalı ki insanız yanılabılırız yanılmadıgım halde olanları okuyosun. Gönül isterki kazandıgımız kadar kazandıralım ama malesef, hala yazıyor olmam bıle dogru degıl o kadar sıkıntıya ragmen.
@İbrahim_4546

yazmıyorum artık sadece genel yorum grafık atıp cıkıyorum, mutlu olsunlar,

0BeğenmedimŞikayet

Netcez ()

Ben işte düşecek diye sevinenlere kızıyorum elinde TL ile beklemek başka düşünce alabilir birde alipta terste olanlar ne yapacak ne satabilir ne alabilir Allah yatırımlarımızin bereketini versin insaAllah

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Sizin gibi gönlü güzel insanlar
Sağolsun

Netcez için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Netcez ()

Yaaa çok üzüldüm insaAllah tez zamanda kar olur

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hellokitty ()

aynen beklemedeyiz biz de altında ama tl var biraz ama ne yapsam bilmiyorum

Tigerrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Ben halen zarardayım çıkamadım nasıp

Netcez için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Şimdi ben gümüşten TL ye geçtim doğal olarak düşüş bekliyorum. Ama haklısınız şu an saglam duruyor. Ama ilerleyen saatlerde ve Çin açılışında ne olur görücez saygılar

hellokitty için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum