Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:13:24
EUR 34.8238 23:13:24
USD 32.3379 23:13:24
ALTIN ONS $2301.8900 23:13:24

Konu: 13.4.2020 dlr grafiği

⭐⭐sadEce ()
Dolar
grafik net aslında ama anlatmam gerekirse;
iki kanal var; sarı ve mavi. ikisinin ortak alanı yeşil olan bölge.
yeşilin tepesini geçtiği an sarı kanal rafa kalkar.
kırılmayan 792 nin anlıkta 795 geldiği pembe hat
yukarı kırılması durumunda dalga halinde ine çıka 97 ye gelebileceği mavi hat
aşağı kırılması durumunda 61 e inebileceği kırmızı hat
ve tabii ki yuvarlak içine alınmış kapanmayan 13 nisan gapı yani 687

grafik böyle diyor benim tahminim; 79 da oyalanacağını beklediğimi "6.4 grafiği"mde yazmıştım. ki çok normaldi. 79 kırması demek 97yi zorlamak istemesi demek olur. o nedenle 79 gerçekten çok önemli. bu kadar zorlanması da, bu kadar direnmesi de çok normal. swapla kur rahatlatılmaya çalışıldı ancak maalesef çok etkilemedi. bu nedenle bu akşam bistin kapanışını önemsiyorum, zira gün içi yukarı gidip, kapanışta yüksekten yabancı çıkacak mı çıkmayacak mı o önemli benim için. kurun 79dan ısrarla vazgeçmemesi nedeniyle, maalesef yukarı kırabileceğini tahmin etsem de, sonrasında bir ara mutlaka o gapı kapatabileceğini düşünüyorum.

bunlar TAHMİNlerimdir. kimse etki Altın da kalmadan, kendi görüşleriyle kendi kararını almalı.. en doğru karar; insanın kendisinin vereceği karardır.

Yorumlar (239)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Melita ()

Tamam hocam bu çok makbule geçti ben de parçali satmayı düşünüyorum iç sesim nedense elinde hep kalsın diyor Allah razı olsun iyi ki sizin gibi kalbi güzel insanlar var )

sadEce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

benim euro parçalarım çok düşüklerden toplamaydı. 3.99 -4.69-5.50 gibi kademelerden tut 6.58- 6.90 a kadar. sadece son alımım 7.24ten. satarsam son 2 alımı 6.90 ve 7.24 ü satarım, diğerleri durur ..

Melita için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

sevindim senin için. halen bekletiyor musun sattın mı ?

bu arada dün yazmıştım "swapla kur rahatlatılmaya çalışıldı ancak maalesef çok etkilemedi. bu nedenle bu akşam bistin kapanışını önemsiyorum, zira gün içi yukarı gidip, kapanışta yüksekten yabancı çıkacak mı çıkmayacak mı o önemli benim için. " diye. dün akşam beklediğim bisti yükseltip oradan çıkma işini bu sabaha bırakmış.. bist - 3.77 de

@ooZooN :) puanladım

Berque için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melita ()

Ama euro yu 24 de tamamlanani onu tumunile çıkmak istiyorum hani yüksek olduğu için ama digerlerinde yarı yarı risk birakmalimiyim :(

0BeğenmedimŞikayet

Melita ()

Peki hocam birsey sorabilir miyim mesala siz çıkarsanız elinizdeki ni tümünü mu çıkarsınız yoksa yarı yarı risk mi alırsınız benim iç ses yarı yarı risk al diyor da sürekli al sat yapmamak için sizce?

1BeğenmedimŞikayet

ooZooN ()

Ağbi, bu yorumdan şunu anladım; "Hiçbir şey olmayacaksa da bir şey olacak! ". :)

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

teşekkür ederim :)
@Melita senden de.. ama sen yine de euroda kendin için bir hedef rakam belirle istersen. kaç gelirse o kar seni mutlu eder diye hesapla. ona göre çıkış yaparsın..

Dolaress için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dolaress ()

Çok güzel bir yorum olmuş ece :)

0BeğenmedimŞikayet

Melita ()

İyiyim tsk ederim siz kapanmadi diyorsanız kapanmamistir o ; ) hayırlısı olsun Allah razı olsun ben takip deyim sizi

0BeğenmedimŞikayet

Berque ()

Dovizdeydim, 5.60lardan yeniden maliyetlenmistim. Bist cökecek dedim zaten o msjda ama viopu biraktigim icin kisa poz almadim. Sadece izleyiciyim bundan sonra. Zamani gelince spot mal alirim yine bistte.

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

günaydın estağfurlah. iyiyim sen nasılsın Melita? hayır ayıp olur mu hiç :( gap evet 6.687de vardı. gerçi bir çok arkadaş kapandı diyor ama bana göre kapanmadı.

@Berque teşekkürler iyiyim. aslında epey değişti. eskiden hep ekonomiye dair fikirleri paylaşır, grafikleri eklerdik sayfada. şimdi gördüğün gibi :) dövizde miydin viopta mı sal gın başladığında?

Melita için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melita ()

Günaydın hocam nasılsınız o gap dediğiniz tekrardan aşağı mi ziyaret edecek demek oluyor :( ben bilmiyorum da ayıp etmemişim dir ıns

7BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

grafiğimin yorumunda yazmıştım
"kurun 79dan ısrarla vazgeçmemesi nedeniyle, maalesef yukarı kırabileceğini tahmin etsem de, sonrasında bir ara mutlaka o gapı kapatabileceğini düşünüyorum. "

yukarı kıracağını tahmin etmiştim tahminim gerçekleşti.
asıl sorun şimdi: çıkışı nereden yapmam gerektiği. zira al sat yapmak istemiyorum yükseliş trendinde. vergi makas vs ödemek istemiyorum. daha önce ki gibi grafikte ki rakamın gelmesini beklerdim. ancak bundan bir buçuk ay önce kendime not almışım 15 nisanda ÇIIK diye :) ama neden öyle yazdığımı hiç hatırlamıyorum.. bugün bir şey olur mu olmaz mı, ne olur ne olmaz hiç bilemiyorum.. buradan grafikte ki rakama dalgalarla mı gidecek, yoksa o gapı kapatıp mı gidecek ? hiçbir fikrim yok. sadece bugün dikkat etmem de fayda olduğunu biliyorum ama neye dikkat edeceğimi bilemiyorum :) herkese kolay gelsin..

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Emir komuta sizde.

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

teşekkürler. aynısı bana da yazdı :) şu dlrı da uygun bir yerden satsak ..

Kesepar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ooZooN ()

Hayırlısı olsun...

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

Evet etik olmayan çok hareketleri oluyordu tfx in. Ben de okuyordum yorumlardan. O zaman az işlem az hata olsun diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

bu üye için günde 3 hakkınız dolmuştur:))

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Evet nokta olarak hedef, taktir ve saygılarımı sunuyorum, puanlama aboneliğim var zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Metaldekiler mutluluktan uçtu dostum daha nereye gidecekti:))

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

dünkü mesajımı hatırladın mı . )

"Dolar için sadEce yorumu (20 saat önce)
@Kesepar altndan çok anlamam. ama takip ederim. hem kur, hem metallerin aynı anda yükselmesi enteresan. yarın avrupa da açıldığında taraflardan biri gülüp diğeri mutsuz olabilir.
Melita için cevaplandı (yorumu göster)"

doğru pozisyon alan kurdakiler karda oldu, ama metaldekiler mutsuz :( umarım tepeden yakalanan olmamıştır..

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

bir de etik çalışsalar. ben o yüzden tfxi kapattım. veri anında satmak iste kapatır. ani hareketlerde işlem yapmak iste kapatır. bu arada ons fena gitti.. umarım kimse tepeden yakalanmamıştır..

Denizli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Evet:))@Guclu dostuma açıklamayı yaptım

1BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

En iyi 6. his... görebiliyosan 7 . Histe var o daha etkili ama biraz tehlikeli genelde defineciler kullanıyo hocayla beraber

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

:))dedem anlayacaktır beni , hayır işlerini severdi rahmetli.2 seçenek vardı dostum $yada grm ben onu tercıh ettim hem yüksek kar edildi , hemde bi düzeltme olacak hissine kapıldım , sadece his:)) bildiğimden değil.

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

Aynen:)Uyutmaz ki. Ben o yüzden istemiyorum. Ama cesaret ve avantajları çok fazla gece işleminin.

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

onsa bakar mısın . tam zamanında çıkmışsın.

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

yalnız biz de iyi inatçı çıktık 07 tfx ve kuveytle çalışmayarak :)

Denizli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Dedenede izahatimi yap... düşecekti sattım de

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Tşkler dostum, Allah Cümlemizin kazancını bereketli etsin.

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum