Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:14:36
EUR 34.8238 20:14:36
USD 32.3379 20:14:36
ALTIN ONS $2301.8900 20:14:36

Konu: 13.4.2020 dlr grafiği

⭐⭐sadEce ()
Dolar
grafik net aslında ama anlatmam gerekirse;
iki kanal var; sarı ve mavi. ikisinin ortak alanı yeşil olan bölge.
yeşilin tepesini geçtiği an sarı kanal rafa kalkar.
kırılmayan 792 nin anlıkta 795 geldiği pembe hat
yukarı kırılması durumunda dalga halinde ine çıka 97 ye gelebileceği mavi hat
aşağı kırılması durumunda 61 e inebileceği kırmızı hat
ve tabii ki yuvarlak içine alınmış kapanmayan 13 nisan gapı yani 687

grafik böyle diyor benim tahminim; 79 da oyalanacağını beklediğimi "6.4 grafiği"mde yazmıştım. ki çok normaldi. 79 kırması demek 97yi zorlamak istemesi demek olur. o nedenle 79 gerçekten çok önemli. bu kadar zorlanması da, bu kadar direnmesi de çok normal. swapla kur rahatlatılmaya çalışıldı ancak maalesef çok etkilemedi. bu nedenle bu akşam bistin kapanışını önemsiyorum, zira gün içi yukarı gidip, kapanışta yüksekten yabancı çıkacak mı çıkmayacak mı o önemli benim için. kurun 79dan ısrarla vazgeçmemesi nedeniyle, maalesef yukarı kırabileceğini tahmin etsem de, sonrasında bir ara mutlaka o gapı kapatabileceğini düşünüyorum.

bunlar TAHMİNlerimdir. kimse etki Altın da kalmadan, kendi görüşleriyle kendi kararını almalı.. en doğru karar; insanın kendisinin vereceği karardır.

Yorumlar (239)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

15BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

yapar. vardır öylesi. ama en çok onlar beğenilir. bir de dün 5.92 çok sağlam 7.10 a gidecek diyen var mesela. yahu daha salıdan belliydi yukarı gideceği ve düzeltme yapacağı.. ama yine de onlara millet puanları yığar. benim çalışan grafiklere bak; düşecek inecek derlerken, ben salı günü yukarı kıracağını söyledim. ama grafiğe 5 puan vermişler sadece :) yapmayacağım bundan sonra kur yorumu filan :) hayır benim için zerre önemli değil. ama tamamen bilgisizce yorum yapanlarla, grafikle çalışıp yardımcı olmaya çalışanlar arasında puan açısından haksızlık olması üzücü. :)) inan çizerken gözlerim acıyor artık mmden de küçük bir alan çok kuruş oynatıyor. neyse sistem hep senin yüzünden :)

Kesepar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ati565 ()

100 de 200 gider tiyo aldim :)

Melita için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melita ()

90 a tekrar gider mi gün içinde gitme ihtimali varmı

sadEce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Bişey fark ettim beni üzdü, bi arkadaşımız hayalı alsat yapıyor hissine kapıldım, çok dertmi? hayır değil lakin ne gerek var, neyin egosu, amaç ne , yazık üzüldüm, sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Melita ()

Usd sattınız mi siz o zaman aşağı mi gidecek satsam mi bende ben siz satış yaparsınız yazarsınız diye bekledim :(

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Abicım teşekkür ederim 4/2 6.9250 vedalaştım

3BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

çok normal. çarşamba günü yazmıştım. dün beklediğim hareketti bugün yaptı.

"Dolar için sadEce yorumu (2 gün önce)
@Kesepar grafikte ki rakamım gelir mi diye bekleyeceğim ben ama riskli. etki altında kalma sen.. zira düzeltme gelmesi gerekir haftasonuna girmeden..
@Cengiz_HaN_ bavulunu hazırla kardeşim yarın belki bir kişilik bilet bulabileceğiz sana . )"

Melita için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melita ()

Düşüyorlar sanki :(

0BeğenmedimŞikayet

Melita ()

Merhaba hiç sorma hareket etmedi öylece durdu sopayı alıp euro nun kafasına yerleştirmek istedim çıktım hata yaptım biliyorum :( elimde euro var yine eskilerden kalan usd yı attığım pariteler den ters te kaldım ya öyle elleme dim :( inş tekrardan girmembicin bir firsat olur lutfennn

0BeğenmedimŞikayet

fairman ()

Teşekkür ederim ece hanım altında bende düzeltme bekledim ama olmadı dolarla devam edeceğiz artık...

2BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

sağolasun renktaş..

@fairman altnla ilgili hiç bilgim yok. sadece altn konusunda fikrini önemsediğim bir arkadaşımın 370 e gerilerse ve vaktiniz varsa grm alın önerisi vardı dün.

@Kesepar teşekkürler sana da güzel bir gün olması dileğiyle

@Gadey bu konuşmanın başında grafiğim var. halen geçerli. 15 nisan olayını sormuşsun evet @olmayanulke yle konuşurken hatırladık. resmi kurumlar mart başında, salgının nisan başında pik yapıp ortasında azalacağını söylemişti ama gerçek planladıkları gibi olmadı maalesef..

@Melita anladığım kadarıyla euroyu satmışsın. kar'ın bereketli olsun.. ama şunu anlamadım şu an dlr alacaksan niye eurodan çıktın ki ? boşuna hem makas hem vergi vereceksin?

Sav87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sav87 ()

Eyvallah cevap için çok teşekkürler kardeşim işin rast gelsin

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

gramda tahminini önemsediğim bir arkadaşımız 370e geri çekilirse ve vaktiniz varsa alın diyor ama bilemiyorum tabii..

0BeğenmedimŞikayet

Sav87 ()

Ektiklerim büyüyorda hani altına aşı yapsam diyorum fideleri :)) saygılar

0BeğenmedimŞikayet

stine11 ()

Hangisi ulu büyük olanmi

Okcubasıı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Okcubasıı ()

Şu benim. uncu ya bak hele. Bide :))

stine11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

sağol kardeşim. dikkat et bistte. senin de bereketli olsun.

Antep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

stine11 ()

Inş. . a. selam basustune

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

iyi akşamlar. hiç fikrim yok altn çalışmıyorum sadece dlr euro.. 79 da dlr eksek mi demiştin.. ek, bir süre sonra bak demiştim almadın mı :(

"Dolar için sadEce yorumu (2 gün önce)
@Sav87 tabii ki renktaş. "benim sadık Yarım kara topraktır. " ne eksen çıkar. dediğini de ek, 1 süre sonra bak nolmuş diye :)"

0BeğenmedimŞikayet

Okcubasıı ()

Minicik bi çuval. 1 kilo anca. Takılsın kendince. Büyünce harman olcak

0BeğenmedimŞikayet

Antep ()

Bissteyim epeydir benjo almıyomm. Bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

Sav87 ()

İyi akşamlar Renktaş ons daha asagilari görürmü nedersiniz

0BeğenmedimŞikayet

stine11 ()

Un çuvalını sırtladın mı

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

aa antep nasılsın hoşgeldin. bak biz böyle karşılıyoruz :p haber verseydin kırmızı halı da sererdik :) bir de dlrın varsa 6.94 ümüz var onunla karşıladık daha nolsun :) euro 7.52 sen naptın bistte misin?

Antep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Okcubasıı ()

Reca ederim hocam. Emektar da iyi bakın.

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

estağfurlah. dua için sağol :) kolay gelsin sizlere. sayfayı meşgul etmeyeyim ben..

1BeğenmedimŞikayet

Antep ()

Geldim börekler helvalar fıstıklar nerde . ))

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

evet. yoktun bugün sabah. sonra da ben yoktum.. nasılsın?
@Kesepar öyle dememiştir. kibardır kastamonulular :)
@ooZooN bir onu derler bir taş düşebiliri. oysa yemeklerimiz daha ünlü olmalıydı. harikadır :))
@Burock37 "mer kez, ef lani, pın arbaşı d) hep si :)" diye cevap yazmıştım başka sayfaya yönlenmiş :)

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okcubasıı ()

En guzeli valla.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum