Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:45:58
EUR 34.8238 21:45:58
USD 32.3379 21:45:58
ALTIN ONS $2301.8900 21:45:58

Konu: 13.4.2020 dlr grafiği

⭐⭐sadEce ()
Dolar
grafik net aslında ama anlatmam gerekirse;
iki kanal var; sarı ve mavi. ikisinin ortak alanı yeşil olan bölge.
yeşilin tepesini geçtiği an sarı kanal rafa kalkar.
kırılmayan 792 nin anlıkta 795 geldiği pembe hat
yukarı kırılması durumunda dalga halinde ine çıka 97 ye gelebileceği mavi hat
aşağı kırılması durumunda 61 e inebileceği kırmızı hat
ve tabii ki yuvarlak içine alınmış kapanmayan 13 nisan gapı yani 687

grafik böyle diyor benim tahminim; 79 da oyalanacağını beklediğimi "6.4 grafiği"mde yazmıştım. ki çok normaldi. 79 kırması demek 97yi zorlamak istemesi demek olur. o nedenle 79 gerçekten çok önemli. bu kadar zorlanması da, bu kadar direnmesi de çok normal. swapla kur rahatlatılmaya çalışıldı ancak maalesef çok etkilemedi. bu nedenle bu akşam bistin kapanışını önemsiyorum, zira gün içi yukarı gidip, kapanışta yüksekten yabancı çıkacak mı çıkmayacak mı o önemli benim için. kurun 79dan ısrarla vazgeçmemesi nedeniyle, maalesef yukarı kırabileceğini tahmin etsem de, sonrasında bir ara mutlaka o gapı kapatabileceğini düşünüyorum.

bunlar TAHMİNlerimdir. kimse etki Altın da kalmadan, kendi görüşleriyle kendi kararını almalı.. en doğru karar; insanın kendisinin vereceği karardır.

Yorumlar (239)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Ustadim buralarda çok kalıcı değil
Bugün piyasa kapalı pazartesi yön belli olur.
Plan ve taktik çok güzel şu anki rakama bakarsak 7 nin üstünde sana bir dolar var ve yukarı gidiyor pozisyonu herkes dolara girerken onlar tl ye dönüyor.
Bende bu yüzden tl de olmayı ve kalmayi seçtim.

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Hocam bu dolarda düşünce nedir salmıyacak gibi sanki kısa sürede?

Hurşit8231 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Çok şükür ustadim

Kesepar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Saygı benden , teşekkür ederim.

sadEce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

olsun hocam. asagi gitseydi su an uzuldugumden daha cok uzulurdum. risksever degilim biliyosunuz. anaparadan yemeyelim de kârdan zarar edelim. yalniz almam icin ya 6.82 ye inmesi lazim ya 7 yi kirip 4h kalmasi lazim diyodum.3 gün tatil onu da yapamiycam. firsatlar bitmez ama ne hikmetse o firsatlar ya 23 nisani buluyor ya 1 mayisi.24 saat işlem bana hata yapma olasiligimi artirir diye banka da degistiremiyorum. hakkimizda hayirlisi boyleymis.

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

var orada da yorumlarım arada. bir ay önce grafik yapmıştım 7.88 hedefliydi. çalışıyor halen sabah onu eklemiştim.. kolay gelsin..

Denizli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Şükür dostum, siz nasılsınız?

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

ooo süpermiş. en güzeli.. üreticiye ihracatçıya emekçiye her zaman saygı :)

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

estağfurlah. vardır bir düşüncen de şu 79 un kırıldığı gün, tam 79 da istersen al dediğimde ısrar etmediğime üzüldüm. ama işte olur da kırmazsa, sen bir şey demesen bile ben vicdan azabı çekerim diye ısrar edemedim :( üzme kendini, kısmet diyelim boşver..

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

6.89-7.14 hocam

1BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Tekekkür ederim cümlemizin, kısa süreli bir ihracat 2 günde geri dönenen bir yatırım, şükür.

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

Euro sayfasına da ara sıra yorum atarsan. Arkadaşlara yol gösterici olabilir. Ben de dolar var sadece.
Euro galiba hem dolar hem paritenin hareketi etkili olacak. Bol şans.

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Teşekkür ederim ustadim nasilsiniz @Kesepar

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

selam Arzu. 06 gelince yenisini yaparım grafiğin. henüz bakmadım ama geçen gün yazmıştım 25-28-30 civarı bir yerden döner mi diye düşünüyorum.

Arzuuuu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

vay hocam vay ki vay. hoca sözü dinlemeyenin hali nice olur gördünüz mü. korkakligima yanayim ben

2BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

sağolasın. yatırımın da hayırlı bereketli olsun.
@Denizli07 doğru ya resmi tatildi değil mi 1 mayıs.. euroyu hayırlısıyla satsam uygun bir yerden. onun grafiğinde 88 vardı ama bakalım gelecek mi önümüzde ki günlerde?

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

hurşıt usta ne diyorsa bende aynısını diyorum:)))@Guclu @sadEce

0BeğenmedimŞikayet

Arzuuuu ()

Ece hocam selamlar. dolar 7.06 uzeri hedefimiz nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Tfx Yok kralicem dovizci çalışıyorum.
Ama tl de beklemek hala tarafımdan garantili

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

teşekkürler :)

@Nolurcu @Mikalen_1905 renktaş demin de birileri vatanseverliğe getirdi konuyu. sanırım merkeze söylüyorlar diye düşünüyorum :) malum; bu durumda faizi "beklenti üzerinde" indiren, dün "defans yapmayacağız" diyen, burada ki yorumcu arkadaşlar değildi.. biri de altnı önermiş. onu alırken de dlr kurunun etkili olduğunu bildiğinden şüpheliyim..

Denizli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

Bizim bankalar kapalı:)

1BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

O grafik ezberdeydi hedefe gideceğinden hiç şüphemde yoktu, lakin kendimce kısa süreliğine başka bir yatırım düşündüm, alkış ve sınırsız like hakkınız. :)))

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

Tebrikler:)

2BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

konuyu tıkladığınızda 13 nisandan beri çalışan grafiği görebilirsiniz. üst mavi hat 7.06 idi..
@Guclu @Kesepar @Denizli07

@Hurşit8231 tfxle mi çalışıyorsun? ben satmayı düşünmediğim için açıp bakmadım bile makaslara. denizle çalışan varsa nasıl alış satış?

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Senin tahminlerin guclu dür:)))

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Hakikat, kadar gerçek:))Teşekkür ederim, saygılar sevgiler.

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Kime rest çektin @Kesepar ?

1BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Hakikat, kadar gerçek:))Teşekkür ederim, saygılar sevgiler.

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

gerçekten mi ? hayırlı olsun diyeyim :) puanlayayım :)

2BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Abicim:)) poker oyununda rest diye bir tabir var bilirmisin?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum