Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:56:01
EUR 34.8238 21:56:01
USD 32.3379 21:56:01
ALTIN ONS $2301.8900 21:56:01

Konu: 13.4.2020 dlr grafiği

⭐⭐sadEce ()
Dolar
grafik net aslında ama anlatmam gerekirse;
iki kanal var; sarı ve mavi. ikisinin ortak alanı yeşil olan bölge.
yeşilin tepesini geçtiği an sarı kanal rafa kalkar.
kırılmayan 792 nin anlıkta 795 geldiği pembe hat
yukarı kırılması durumunda dalga halinde ine çıka 97 ye gelebileceği mavi hat
aşağı kırılması durumunda 61 e inebileceği kırmızı hat
ve tabii ki yuvarlak içine alınmış kapanmayan 13 nisan gapı yani 687

grafik böyle diyor benim tahminim; 79 da oyalanacağını beklediğimi "6.4 grafiği"mde yazmıştım. ki çok normaldi. 79 kırması demek 97yi zorlamak istemesi demek olur. o nedenle 79 gerçekten çok önemli. bu kadar zorlanması da, bu kadar direnmesi de çok normal. swapla kur rahatlatılmaya çalışıldı ancak maalesef çok etkilemedi. bu nedenle bu akşam bistin kapanışını önemsiyorum, zira gün içi yukarı gidip, kapanışta yüksekten yabancı çıkacak mı çıkmayacak mı o önemli benim için. kurun 79dan ısrarla vazgeçmemesi nedeniyle, maalesef yukarı kırabileceğini tahmin etsem de, sonrasında bir ara mutlaka o gapı kapatabileceğini düşünüyorum.

bunlar TAHMİNlerimdir. kimse etki Altın da kalmadan, kendi görüşleriyle kendi kararını almalı.. en doğru karar; insanın kendisinin vereceği karardır.

Yorumlar (239)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

tamam hocam takipteyim. sınavlar online mi olacak

sadEce için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Kolay gelsin , Allah zihin açıklığı versin.

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

günaydın sizlere de güzel bir gün olsun..

nasılsa dlr sakin ben ders çalışayım artık ctesi sınav var hiç çalışamadım :(

@Volkanata 924 kırılıp 93 geçerse bana mesaj atar mısın :/

Kesepar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Hey dostum @Guclu sanada günaydın sağlıklı güzel bir gün diliyorum, kenarında bekliyorum:)))

1BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Günaydın, Sağlıklı güzel bir gün diliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

Gece 57 görmüş. Kar satışları olmuş. Bakalım hayırlısı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

çünkü engelliyorlar o zaman mutsuz oluyor :)

@Denizli07 euro 57den 51e gelmiş :p

6BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

grafiğin şu an ki durumu aşağıda.. yeşilin tepesini geçtiği an sarı kanal rafa kalkar demiştim grafiğin ilk yorumunda. sarı kanal, dün saat 12.00 de ki mumla beraber kanal tepesini geçerek (turkuaz renkli alan) rafa kalkmıştır.. bundan sonra sadece mavi kanal var

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

yok sana bana karakediye yok :)

ooZooN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Yok ben biniyom ona

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Dostum hayırdır, bu gün farkettimki küskünlerle barışma günü ilan etmişsin, :))bi ara kürek şapı kırıldı o sebeptenmi :)))

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ooZooN ()

Deri altıysa olur... Sabah kalktığımda Version 8.0.69 yazıyordu. Dün 8.0.33 idi.

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Bende var cip yeni almıştım olur mu acep

0BeğenmedimŞikayet

ooZooN ()

Çip taktırman veya çipli aşı olman lazım... :)

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Tövbeler tövbesi olsun, :))) şakaydı zaten , lakin silmek mümkün değil abicim :))kayda geçti.

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Kim güncelliyo? Benide güncelleseler çeşke

0BeğenmedimŞikayet

ooZooN ()

Ağbi ben yeni güncellendim. Beni de güncellerler mi tekrar?

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

tövbe de. her şey bize yol su elektrik ama daha çok "fiyat güncellemesi" olarak geri döner. bugün buradan bri arkadaş söyledi geçen hafta aldığı alışverişin aynısını yapmış kızcağız 30 lira daha fazla tutmuş.. zaten bir de ramazan geliyor ille de artış olur. güncelleme güncelleme üstüne olmasın.. silin hemen o rakamı :)

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

senin niye sosyalin yok acaba ? bilet kesinleşince haber vereceğim..

Cengiz_HaN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

10 hahahaha üstadım demedi deme olurmu olur.

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

off naptın ozon :) 6.97 var.

bu arada petrol yine piyasaları alt üst etmiş:
petrol -5.64
bist -2.78
dax -3.74
dow -2.92
sp - 3.09
ftse -3.20

1BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Bende beklerim ozaman , benim başım kel mi:)) ayrıca etki altındayım:)) lakin son karar tabiiki kendime aittir, teşekkürler, saygılar sevgiler.

0BeğenmedimŞikayet

ooZooN ()

Ağbi senin grafikteki rakam 10tl mi idi?

0BeğenmedimŞikayet

Cengiz_HaN_ ()

Ciddimi hangi duraktan alabilirsiniz beni nerde bekleyim :)

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

@Kesepar grafikte ki rakamım gelir mi diye bekleyeceğim ben ama riskli. etki altında kalma sen.. zira düzeltme gelmesi gerekir haftasonuna girmeden..
@Cengiz_HaN_ bavulunu hazırla kardeşim yarın belki bir kişilik bilet bulabileceğiz sana .)

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

@kpm toprağım yorum istemişsin alt yorum belki fikir verebilir..

2BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

bu konuşmanın en üstünde grafiğim var bilmiyorum bakabildin mi ? yukarıda ki rakamları test etmeye gidecek gibi.. ama ondan önce bir yerden gapa gidebilme ihtimali de beklentimde ..

@Melita ne güzel sözler dualar. teşekkür ederim.. kar etmende katkım olduysa ne mutlu bana.

Berque için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berque ()

Ben bistte bi 80alti daha bekliyorum. Ha mal alirmiyim bilmiyorum o zaman bakacagim cunki 2 sayim var. Dolar da ise dün yazdigim 8353 alti üstü ayri senaryoydu. Yukari gitmeyi secti. Devam edecektir bence. Sorunun cevabi bekletiyorum :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum