Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0772 23:02:21
EUR 34.8389 23:02:21
USD 32.3190 23:02:21
ALTIN ONS $2364.3250 23:02:21

Konu: 2008 den bu yana rasyo kırmızı çizgiyi kıramamış

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

bu seviyeden itibaren ve yukarısında dirençlere takıldıkça gümüşe geçilebilir diye düşünüyorum tabi yukarı giderse çünkü düşen tepeler ve öncesinde yakın geçmişte 32,643 e kadar gerilemiş bir rasyo var rasyo daha önce de 18 lere kadar gerilemişti ve bence olması gereken değer uzun ( 3 seneden 10 seneye kadar) veya çok uzun vade 10 sene üzeri 10 ile 25 arası. Bunun sebebi de gümüş rezervinin tükenmesi ve giderek daha fazla kullanılır olması Ytd.

Yorumlar (235)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

O teknik şimdiye kaxar hiç bir işe yaramadı. Akdiris etmeyin. Swneleedir aynısini yapiyorlar

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Çok sağ olasın ustam sana da bol kazançlar.

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Yok valla yapmadım kararsızım tdiyi bekliyorum açıkçası 23.44 ten son parçayi yolladım

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Eyvallah bereketli kazançlarin olsun

__MEZARCI__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

çenemi zor tutuyorum ben:))gelmeyin üstüme celik hoca yazdikça gülüyorum içime atip:).. hamdolsun iyiyim sukur seni gordum daha iyi oldum:)alim yaptinmi hic:)

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Boşuna mezarcı değilim demi sn @Bozocan mezartaşlarını hazırladım çoktan :))

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Hoş bulduk abla
Baktim nick ve uyariş şekli tam bir mezarciya yakışır dayanamadım
Sende hoş geldin nasılsin

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Hahahahha ya yapma aralara girmim diyorum güldüruyorsunuz:))hosgeldin bozo kardeş:)

1BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Göm mezarci göm kurek lazimmi :)))

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Hayatımda böyle saçma yorum görmedim boşuna uzun yazmışsın senin yazdıkların ortada önce onları temizle @celik2119 paylaştı.

He bir de yükselecek gibi algı verip milleti tepeden terse düşürecek işlemler söyleyip sabır diye diye içe girdiren işi bilemeyen insanları yükselecek diye manipüle eden sizlersiniz diyalog olduğunuz kişileri okuyan zaten anlıyor :))
tabi işi bilemediğiniz aşikar ya da bilinçli yapıyorsunuz böyle devam edin :))

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Üstad bu hareketin sadece bir manipülasyondan ibaret oldugunu bilimin tüm imkanlarini da kullansaniz bazi insanlari ikna edemezsiniz. Gümüş 22$ dayken 21 gelecek diye insanları korkutup alim yaptirmayanlar, 22$'dan 25$'a yükseldiginde sırra kadem basanlar, hatta hatalarını kabul etmek yerine % 15'lik yükselişe tepki diyebilecek kadar kendini gülünç duruma düşürenler gümüş manipülatif bir düşüş yaşadi diye sevinçten dört köşeler nerdeyse. Ayip vallahi. 18-26 arasinda gidip gelmi? gümüş, 20 de olur 26 da. Bu rakamlardan herhangi birine tesadüfen gelmiş olmasi teknikle açiklanamaz. Teknik 19,90 da diyor ona bakarsak. 19,90 gelince 13 $ gösteren teknige göre mi alip satacagiz? Neresinden baksak saçmalik

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

Usta bende bunun ustune sana içten bir like verdim:)

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Eyvallah usta!
Bu yüzden biz de sepete TL de koyduk bu sefer.. usd de işlem için vakti gelince sepette yerini alır..

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Yo manipülasyon ile ilgisi yok. Rasyo altın ve gümüş ons çıkarken de inerken de çıkıp düşebilir bu altını n ya da gümüşün yükseleceğini göstermez ikisini parite yapanlar için idealdir. Çünkü parite grafiğidir. Hangisi daha sağlam yükselir yahut düşer onu gösterir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Eksiyi farketmedim Usta..
Lakin, suyu bulandırmak her kişinin harcı değil.. Uzun süredir, çoğu zaman sessizce izliyorum ara ara forumu.. Bir insanda çamur atma, tanımadığı ve hiç görmediği insanlara saldırıp yerli yersiz incitme hastalığı varsa; Allah ıslah etsin demekten başka bir şey diyemiyorum. Keşke, kendisiyle baş başa kalıp, sorgulayabilse hastalığını.. Kaç usta.. güzel insan kırılıp çekip gitti buradan.
Lakin, yalnız olmadığını bilesin üstadım. Hep selâmette olasın.
Burada hiç bir kardeşim kendi ve ailesinin rızkını heba etmesin. Umut ve bereket ve tevekkül ne güzel..
Zira, teknikten uzak olsam da gümüşü ve altını yıllar öncesinden az çok tanırım.
Akşamın bereketiyle..

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyo bu kadar yukari ciktigi halde altin yukari hic hareket etmiyorsa bu ayni 2020 deki gibi ap acik bir manipulasyonun oldugunu gosterir ve elde TL nin de olasında fayda var.

Kaz_Dağları için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eksiyi düzelttim. Bu eksiyi kim veriyorsa gercekten ayip burada bariz defalarca ispatlanmıs neredeyse gorme engellinin bile gorebilecegi bir gercegi dile getirmissiniz her yonuyle aciklandi ve yapilan aciklama bire bir tuttu.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Amin. Şimdiye kadar âşağı igne attığinda dogru kademe girip gımüsten yuksek kar almayan olmamıştir yeterki sakin.

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Elbette öyle olmalı kardeşim. Rasyonun takibi bu yüzden önemli.. Ayrıca, Rasyo takibi olmadan bu dediklerinle işlem kör ve topaldır.
Selâmlar.

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Bu süreçte sıkı TAKİPTE olmak önemli malum. Ayrıca; Sepetimizde Fiziki ALTIN /Damgalı Gümüş/ Elimizin alında hesabımızda GÜMÜŞ ve TL mevcut.. Şelâle mi olur.. Füze mi? Gümüş serseridir hazır olmak gerekir. Hazırız.
Burada herkese bereketli kazançlar versin Allah. Kimse tuzaklara düşüp panik tapmasın.
Takiptesiniz. Allah'a emanet.

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Altından gümüşe gümüşten Altın a geçmiyorsanız pek anlamı olmaz rasyonun. Sonuçta altın gümüş parite sidir ratio

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Bu gün yoğun TAKİPTESİNİZ USTA TL ile kapanmadan az önce,
18,783'ten hatırı sayılır bir kademe alarak İLAVE ettim GÜMÜŞE.. Kademelerin arkası nasıl gelir bilinmez. Teşekkürler ediyorum güzel insan.

(Ayrıca, yazdım uzunca Siz ustaları duâ ile andık. Düşmedi galiba. Belki de ben bu paylaşımda hata ediyorum usta. )
Düşseydi paylaşım haberim olurdu.
@Kaz_Dağları yazıyorum teyid için altına..

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardesim ons su an 20.769 ama mesai saati gectigi icin makas acik destek takip edilip tutundugu yerde bence kademe girilebilir. Tek nik grafikte 5 15 ve 45 dakikalik üc grafigi ayni anda açmakta su an fay var ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Eyvallah usta, Takiptesiniz. TL de beklemeye alışık değiliz malum. Sepete TL de gitmiş oldu böylece. Umarım uzun süre beklemeyiz.
Selâmetle.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Kaz_Dağları alt yoruma etiketlemeyi unutmuşum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum