Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0793 00:13:08
EUR 34.8299 00:13:08
USD 32.2671 00:13:08
ALTIN ONS $2346.2000 00:13:08

Konu: 2008 den bu yana rasyo kırmızı çizgiyi kıramamış

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

bu seviyeden itibaren ve yukarısında dirençlere takıldıkça gümüşe geçilebilir diye düşünüyorum tabi yukarı giderse çünkü düşen tepeler ve öncesinde yakın geçmişte 32,643 e kadar gerilemiş bir rasyo var rasyo daha önce de 18 lere kadar gerilemişti ve bence olması gereken değer uzun ( 3 seneden 10 seneye kadar) veya çok uzun vade 10 sene üzeri 10 ile 25 arası. Bunun sebebi de gümüş rezervinin tükenmesi ve giderek daha fazla kullanılır olması Ytd.

Yorumlar (235)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İşsizlik %4ü geçerse elinde ne varsa hepsine gümüş al.

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Ben mezarcı yım sen de mezar bekçisi misin o halde eldeki gümüşcüklerin ile beklemeye devam et :D mezar taşını iskontolu veririm. Sana ereketli olsun malum paran çok :))

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

@etacarter , umarim bu disklikwyi veren sen degilsindir))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Benimi gömeceksin sen:)))sesli güldüm nakitim bol sirtim saglam.. ate, s olsan kendini yakarsin beni değil bilesin:))pardon mezar, ci belesten kendi topragini hani:).. umarim okisi degilsindir?

__MEZARCI__ için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Az daha bankanın elinde kalsın bakarız

1BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Valla gömmek istersem çok pis gömerim fazla açık veriyorsun çünkü :) he üstüne alındıysan zaten toprağı atmışımdır bile ama neyse :)) ben söylediğin yorumları yaptım hepsi sayfamda. Tekrar yazmaya gerek yok dileyen arar bulur boşuna uğraşmayım şimdi :D

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Teşekkürler dost

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Ben sağlamim dert etme , kimse gomemez beni allahin izniyle:)yaradana sigindim er, meniye gerek yok fiziki altinlarim gomulu benim, ancak oyle kuru yorum sevmiyorum soyle rakam , ons, tl rasyo dxy, vix neler gelir neler biter rakamlar goremiyorum:))vede tahminimde yanilmiyorum bilerek ugrasiyorum bilesin.. :)

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Ben yazdım zaten bir sürüyorum okısaydınız napayım şimdi ahey ahey :) istemeden sizi de gömdüysek pardon bu arada. Ben gömü olarak Altın tercih ederim tarihte hep böyle yapmıştır insanlar özellikle Ermeniler :) söyleyim de siz bulun demi isterseniz define gömü haritası da vereyim :D

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Ayrica eklemek isterim, o me, zar tasini koymussunuz gomeceksiniz , teknik temel biliyorsanizki vurgu yapmissiniz söyleyin ozaman nereye gomecen bu gumusu me, zarda dede bileyim , oyle bu isler yok tepeden aldilar yok gömecem demeyle olmuyor biliyorsunuz bunu:)).. gozumuz gorsun dilimiz donsun heriii..)

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Gümüş bu çıkmaz dersin çıkar düşmez dersin düşer dip dersin dibin dibi gelir tepe dersin tepenin tepesi gelir. Etkilenip de tepeden alan zarar edenler için beklemekten başka çare yok sonuçta illaki gümüş düzelir. Elde TL dolar vs varsa daha derin bir düşüş için ayırıp kullanmak gerekir. Hepsi bu sadece biraz sinir bozar beklemek

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Yo bana göre hava hoş onu zararı olanlar düşünsün tepeden alıp ve aldırıp canı yanan ve yakanlar :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Anladim ben, baya caniniz yanmis kisiler tarafindan binevi hin, c aliyorsunuz, cok tas, lanmissiniz caniniz yanmis peki rastgelsin nedim..)

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Siz her yerde olabilirseniz biz de her yerde oluruz :D
Tamam da ben gümüşü gömmeye geldim demedim profilimde de yazıyor bu.
Burada saçma sapan işlemler yapıp övünen teknik bilgiden anlmayıp bilmiş bilmiş konuşan, uyduruk grafikler atan, millete tepeden aldıracak konuşmalar yapan kişileri yani anladınız mı şimdi. Ne yapacaksınız onları alıp :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bencede bi, stte bak busira dort gozun olsun , baglamissin lotlari dost burayi bosver bak sonra olan sana olur... demedi deme... uatirim tavsiyesidir .. dost aci der neyapacan sen onsu duserse alinir dert etme ..

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Gömücü bey elimizdekini satsak sonra defnetsek meftayı nabzı hala atıyor gibi

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Hayir ,10gunde kazanacaksaniz, burda isiniz ne.. ben heryerde olurum o sıkıntı degil , gömün neguzel donc panic gömdugun yerden ben alirim.. :)neolacakki.. ))

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Siz neden bisttesiniz diye soruyor muyum ben :D gömmeye geldim :D

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Peki merak ettim kusura bakmayin siz neden burdasiniz?

-1BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

10 günde daha fazla kazanırsın burada 6 ayda kazanacağını bol şanslar dost :)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Ben bugünde almayacağım dost yeni halka arzlardan topliyim. az ytd

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Dost kışın araba fiyatları bile ucuz olur o yüzden yazın yüksek fiyattan almak yerine kışın alınır bilirsin daha ne diyelim

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Tabiki Mel Bize de müşteri lazım illaki :)

Melike_03 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Melike_03 ()

Haa birde burada yıllardır hayali olarak gümüş alan piyasa düşüşteyken buraya üşüşen iki üç hesaptan kendi kendine konuşan tek amacı kafa karıstırmak olan ukala arkadaslarada ayır şu taşlardan benden olsun)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Dost wlinde mal olan bı umut bekler finnsl okur yazar olduklri için kışın mal uçar diyorlar ya ytd
Ben başkada birşey demek istemiyorum artık

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Bir an hayal ettim de yazık hakikaten şakası bir tarafa

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Usa bu affetmez dost çok mu umurunda adamların :)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Mezar taşımı markete yetmez

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Usa usta finansal v. s dinlemez dost

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

1 kilo gümüşe anca mezar taşı alırsa iyi :D

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum