Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0777 13:53:57
EUR 34.8017 13:53:57
USD 32.2707 13:53:57
ALTIN ONS $2375.5000 13:53:57

Konu: 2008 den bu yana rasyo kırmızı çizgiyi kıramamış

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

bu seviyeden itibaren ve yukarısında dirençlere takıldıkça gümüşe geçilebilir diye düşünüyorum tabi yukarı giderse çünkü düşen tepeler ve öncesinde yakın geçmişte 32,643 e kadar gerilemiş bir rasyo var rasyo daha önce de 18 lere kadar gerilemişti ve bence olması gereken değer uzun ( 3 seneden 10 seneye kadar) veya çok uzun vade 10 sene üzeri 10 ile 25 arası. Bunun sebebi de gümüş rezervinin tükenmesi ve giderek daha fazla kullanılır olması Ytd.

Yorumlar (235)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Acemice ytd. (:

__MEZARCI__ için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Acemice dost acemice :)

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

21.14 oldu uçuyoruz diyen yok abi neden ki

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Çok bilen çok yanılır mezarcı biz acemiyiz (;

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Ne diyelim ben Ekim Kasım takibimde hayatta başarılar diyelim

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Para dilinden anlamayan sagın birisi demiştir abla

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Aboo @etacarter toprak atın bari hayrına, Melike_03 çok pis gömüyor :))

Melike_03 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Melike_03 ()

Aynen sonuna kadar katılıyorum

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Full girenler de öyle yapıyordu zaten kanki. Bilerek yapıyorum bilmeden yaparsan gümüşün terso pistir

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Melike_03 ()

Finansal okur yazarlık yok eğitimsizlik çok ne dersen de artık söylenecek çok şey varda neyse ipini koparan burada vakit geçirmeye geliyor

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Toprağı bol olsun bari malum gümüşten çok daha pahalı bir mezar yeri ve toprak :D

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dirençlerde azar azar çıkar desteklerde toplar ortalamanı aşağı çekersin yukarı dndüğünde de 10 kat kazanırsın ama sen kasten yapıyorsun bir daha yazmayacağım.

-1BeğenmedimŞikayet

Melike_03 ()

:)))aylardır gömüyorum anlatmaya çalışıyorum ne kadar boş bir iş olduğunu paranız pul oldu diyorum anlayan yook üstüne birde laf işitiyoruz. ver bari bir kaç tane

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Bu dediğin ancak kaldıraçlı forex piyasalarında Seki açarsan olur düşerken de kazanırsın. Amma burada çoğu spotçu acemi yatırımcı

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Az yükselsin ons buralarda ne rakamlar atılır bir kilo gümüşle daire alınacak diyeni okudum mesela

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Düşerse kazandığın şey zarar olur evet kanki katılıyorum

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Tamam çok pis gömdün mezarcı bendim amma olmadı bu :D mezar taşı iskontolu vereyim bari :))

1BeğenmedimŞikayet

Melike_03 ()

Gümüşün sabır işi olduğunu kârının muazzam olduğunu düşünen kalın kafa dolu burası anlatamazsın yıllardır değer kaybına uğradığını dolar sayesinde tl fiyatının buralara geldiğini

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bunu daha önce izah ettim küt diye aşağı düşmemiş aç grafiği bak düşerse kazanmak daha kolay.

-1BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

İşte kültürlü bilgili insan bir başka oluyor. Çok güzel ifade ettiniz yine çelik hocam teşekkür ederim

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Sen uçmuş sun kanki 50 de tepeden binen ne yapacak ya 30 da tepeden full binen. Artık torunlara bırakırsın zararı herhalde.

Dolar alan gümüşten kat kat karda. Gümüş TL 5 6 TL idi gümüş ons 30 dolar dayken, gümüş ons 17 dolardayken gümüş TL 21 leri gördü. Yani düşen ons artan dolar sayesinde.

Neyse kanki valla hayatımda duyduğum en saçma yorumları yapıyorsun söylemeyim diyorum da napayım sen konuşturuyorsun. Seninle işlem yapmak bir tarafa dursun beynim yandı kanki :D

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Insanlar emekli olmak icin en az 25 sene calısiyor bu sure zarfinda dusen bicagi tutan 3 dolar seviyesinden 50 dolari görmüs. Gümüs uzun suredir yatay seyrediyor 3 senelik orta vadede bile hızli bir atak yapabilir dolarda ise boyle bir ihtimal yok zarar garantili.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bugünkü İşsizlik verisi dolar lehine. Ama bu önemli değil. Yarın işsizlik azalmış olursa Altın 1790 doları test eder.

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Hocam veriyi aciklarmisiniz kimi yesil kimi kirmizi dio. kimi 1760 ons dio kimi 1880 dio

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Haydar iri aslan demek. Yani bu yemek iti bile doyurmaz. Aslanı nasıl doyuracak gibi bir anlamı olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Aslında fiziki bu rakamlara zor bulursun biliyorsun dimi mesela dün arkadaşım Gram altın ı 1700 TL ye almış ama burda tabela rakamı 1600 bu bankalar bizi iyi sömürüyorfarkındaysan biz ekran karşısında durmayalım yıpratalım kendimizi

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Tespit değil maalesef süreci birebir izledim gerçekler ons hala 21 üstünde duramıyor.

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Aslında dolar artmış oldu gümüş ons 30 dolar zirvesinden beri daha görmedi. Dolara yaptırsaydı gümüş TL yerine daha verimli kazanç olurdu.
Haklısın

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Kanki bizde bir laf vardır: İt buldu da haydar kaldı.
Tabi bu bir deyimdir yanlış anlaşılmasın isteyen araştırabilir. Yani demem o ki mezarda zengin olsan ne olacak torunum arkamızdan saydırır bıraka bıraka gümüş mü bıraktın diye :D neyse başgan bol şanslar

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Güzel tespit ben gümüş 17 dolar ken başladım sonradan duydum bu gümüş 30 dolar hatta 50 dolarları görmüş tarihte yaktılar gümüşün başını Zeyce =)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum