Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 09:12:48
EUR 34.7748 09:12:48
USD 32.4684 09:12:48
ALTIN ONS $2337.9850 09:12:48

Grafiği gönderen: Kupa_Beyi42

Çok kritik bir hafta icindeyiz tedbiri elden birakmayiniz bist gorunumu ya 3448 uzerine aticak kapaticak ya yesil 20 gunluk kirilacak neyse izleyelim bakalim tepkiye katilanlar destekten alip direncte satarak piyasada tutunabilir gunluk hareketlerde kendimce kesinlikle ytd

Yorumlar (140)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

o zaman en guzel yol bilinclenmek @calculator_ ustadim gecen @htc54 hocama demisti ilk is onu ogrenmek olsun arz talep bolgeleri gercekten bi acemi icin cok onemli ki ben hala acemiyim ve buna dikkat ederim hem iyi kar marj burdan yakalanir tutan icin bunun ustune birde cizimler formasyonlar ve indikatr ekledin mi hepiniz zaten ustadsiniz ki ; ) en azindan kendi kendine bana yetiyo mesela : )) qua acemi metodu ile aldim desen yalan olmaz gercekten ogrenmek isteyene elimden geleni yaparim birinin size para kazandirmasindansa zanaat ogretmesini tercih etmek en karli alis veris kanimca

Fahri05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Bende stop olayı olmadığı için cuma günü ufak bir karla çıktım quayi. elimdeki nakiti emdeksle düşen birşey olursa diye bekletiyorum:)

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Ek yapmayı kaçırınca kaldım öylece. sonrada cuma çıkış yaptım bende stop olayı olmadığı için. bir miktar nakit var bekliyorum epey düşen bir şey olursa alıyım diye

1BeğenmedimŞikayet

denizmelek ()

Hocam sizin en kotu dediginizin bile faydasi cok:) grafik okumayi ogterisniz bize olmaz mi :) zahmet olmazsa tabiki... biz sorariz cevap vermek istedignize verirsiniz :)))

0BeğenmedimŞikayet

Fahri05 ()

son kez tabirine üzüldüm kardeşim, sen ve senin gibi değerli insanlar bizlere yol göstermezse biz nasıl öğreneceğiz bu işi, sen bu son kez lafını tekrar düşün,
sen paylaşırsın herkes kendince yorumlar, tüm sorumluluk kişinin kendisine aittir

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

sabahki bist foto takip ediniz yesil altinda size gun dogmak uzere olacak tabi elinizdekilerden kar almissaniz ;)

Neriman4605 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

olur o konuda yardimci olmaya calisayim

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

quaniz nasil gidiyo sn. hocam ; ) bugun 32.50 uzeri kalirsa devam stopu her yukari gidiste revizyon ediyorum nolur nolmaz diye bi 30 denemesi olurda gelirse diye bakalim halen iyi durumdayiz ek yapmismiydiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Bugün yeni bir kağıt almadım hocam endişelenmeyin benim için. endeksi bekliyorum inşallah. önceki aldigim elimdekilerle yola devam şimdilik

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Anlıyorum sayın hocam. kagit adı yazın biz de soralım o vakit olmaz mı:)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

hocam inanin ayri bi gorusme alani olsa kesinlikle cekinmeyecegim cok kiymetli abi ablalarim var ama sessiz de takip edenler oluyo cekinceli bi durum benim acimdan. Surdan al burdan sat kismina karismadan kagit adi yazabilirim ben kendimce ayiklayayim siz kisisel degerlendirmenizi yapiniz hocam mesela sizin stop yok bugun olurda seykim alsaydiniz bilmiyorum almista olabilirsiniz suan -3 yaziyo malesef nolur anlayin beni benim kurallarim kati daha esnek biri 1-2 attik tuttu diye itimat eder inat eder kagitla sikinti olur hem alana hem onerene

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

hayirlisi olsun kismet degilmis o zaman uzulmeyin hocam az cok grafik okuyorsaniz kabaca sadece hisse adi yazayim surdan alinir burdan satilir yada surda stop olur demyim olmazmi adam stop olur sonra geri doner yine kotu ha ben uzulmem kural kuraldir benim icin herkese uymayabilir kiymetli ustadlarim var zaten sitede danisabilirsiniz hani en kotu ayiklama isini yapayim bari ama deger yazmadan soyleyip geceyim degerlendirmesini sizler yapiniz olmazmi bak angeni kacirmisiz trend destegine degmis ama duseni kirmayinca almamisim listeye sanirim yada uzak diye bugun o da 6 yapti bizde kacirabiliyoruz tabi arada malesef

denizmelek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Son kez demeyin bence lütfen hocam

0BeğenmedimŞikayet

freedomm ()

Ustam merhaba nasılsınız, bobet destek direnç nedir acaba düşeni kırdımı.

0BeğenmedimŞikayet

denizmelek ()

Hocam nakit azdi demistim o yuzden alamadim malesef SON bildiriminizdeki hisseleri:( alamadigimdan degil son oldugundan uzuluyorim. Tabiki saygi duyuyorum. Allah razi olsun kazandirdiklariiz icin...

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

bak o listede seykimde var stop olmadan almissa biri suan %3 - yaziyo hocam anlayisla karsilamanizi diliyorum 100 kisiden 99 faydamiz olur 1 beni yaktin der inanin o 99 gozume gorunmez uzulurum genelde yulu ve korkusuz alimlarimi profilimdeki kagitlardan yaparim bunlar size bi oncul olabilir 9 ayliklar gelene kadar ondan sonra tekrar guncelleriz temelde iyi oanin tekniginide yakalamissaniz affetmeyin bakiniz endeks cikarken donecegini ongorup kimse qua demezken tire lkmnh ktskr acsel uluun vs takip ettigimi soyledim aklima gelenler bunlar dusene bindim risk mi risk fakat oburleri zaten hedefe gitmis yada yakin niye kar marji iyi olandan almayayim ki dimi olaya bakis aciniz buyugummusunuz kucugummu bilmiyorum ama lutfen sunu unutmayin birsey oldugundan guzelse parliyorsa kacin bisey oldugundan o kadar kotuyse iste onu bi dusunun! nacizane fikrim hersey ederini bulur mutlaka! kagittan kagida atliyorum evet piyasada kalmak istiyorum kisa vadeciyim ama olurda bi gun yakalanirim dicemde sanmiyorum cunku artik inatlasmiyorum kagitlarla sayki yakalandim orta uzun vadede de uzmeyecek kagitlardir 6-12 ay max ama bazi arkadaslarim hem stopsuz hem benim gibi adama uzun vade yaramaz zararina stop olur bseye degmez emeklerimiz herkesin duygusu korkusyu riski nakti farkli neticede!

0BeğenmedimŞikayet

denizmelek ()

Son kez demeyin hocam yaa :((

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

gunaydin ustadim son kez yaptigim cuma aksami paylasimimizdan bugun ekmek aldin mi 4 acsel 3 aksa 2kords ozellikle kimse soylemezken 4 uluun demistim cuma kapanisinda ha bide 5 de fener kanaryamizi unutmayalim ; ) neyse bakayim donerim hocam

0BeğenmedimŞikayet

denizmelek ()

Hocam kisa vade brsan yorumu alabilir miyim:)

0BeğenmedimŞikayet

denizmelek ()

Gunaydin ustadd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum