Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:28:57
EUR 34.7748 08:28:57
USD 32.4684 08:28:57
ALTIN ONS $2337.9850 08:28:57

Grafiği gönderen: Kupa_Beyi42

Çok kritik bir hafta icindeyiz tedbiri elden birakmayiniz bist gorunumu ya 3448 uzerine aticak kapaticak ya yesil 20 gunluk kirilacak neyse izleyelim bakalim tepkiye katilanlar destekten alip direncte satarak piyasada tutunabilir gunluk hareketlerde kendimce kesinlikle ytd

Yorumlar (140)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

benim 4500 qua vardi yarin 1000 birakabilirim taban alim 27.14te cunku gerisini trend destegine gelirse bakicaz duruma gore nakit durumun seninki gibi asagi yukari ama onunda cok az bi kismini 1 parcasini tutup geri kalanini stoplu al sat kullaniyorum yatan parayi da hisseyide sevmem : ) baska kagit yok feneri erken verdim %5 malesef tavana gitti : ( uluun %4 guzel birakti bu hafta al satlarla gidebilirim bakalim tire aksa kords izliyorum uzaktan alirdim ama bu hafta cekindim sadece kirilimlardan ekmek cikarmaya calisiyorum abi

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

para gani diyosun ;)

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Senin durum nasil bende %80 civari tl belki de 70

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Yok kızmam :) aliriz düsus devam ederse :)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

hocam sabirsiz oldugum dogrudur ama ac gozlu olmamayi ogrendim piyasa ogretti yani : )) az oz ama benim ; ) balinalar yine birilerini ezdiler daha ezmeseler bari umarim

Neriman4605 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Siz söyleyin hocam bigiyi kullanan kullanır. endeks uyarılarına kulak asmasaydim şimdi durumlar daha vahimdi. suanda da önceki hisselerden üçü mahvuperişan:) üçü ayakta şükür. uyariyi dikkate almasaydim kar al yapamazdim.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

hocam kirmizilarda tutunmasi gerek yoksa ... kirmizilardan ilki 3199 digeri 3131 @Uzunvade007 abim gene kizacak bana ama : ) daha asagida tek kirmizi var bide onu dusunmek istemiyorum simdilik bu iki kirmizi kafi ;)

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Teşekkürler...

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

bugün bu seviyeler tamamdır. Yarın bi tepki bekliyorum YTD.

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Endeksin ne kadar düşmesini beklersiniz?

1BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

o günlerde PUANTİYELİ için ne yazdıysam benzer yorumları SMRTG içinde yazmıştım.

ben 15.20 civarı SMRTG almış geleceği parlak orta uzun vade hisse arayanlar alsın tutsun notu düşmüştüm.
Bak neler yapıyor?

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

soru gelmeden yanıt vereyim.

spor hissesi ? yakın vade FENER derim.

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Endeks yeşilin Altın a doğru geliyor sanki hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Hocam endeks 3322 olmuş giderek yedik n Altın a girecek galiba

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

yeminle biliyodum yazacagini hatta ben yazacaktim ark cvp verince kaldi senin bu uzaya dogrymu gidiyo nmubarek bunun kar realizesi olmuyomu yahu : )) aman dikkat et dicem de sen ortada yada bugun girmedin ki bugun dusunsun dimi valla helal olsun tebrik ederim simdi disari cikcam aksam sana guzel bi strateji yada taktik sorusu var sıkı dur ; ) zar istemiyorum ya iddia gibi istemiyorum tek atim ya a sirketi ya b calisman icin ip ucu soru spor hissesi 6 gun icin? bakalim soruyu cozebilcen mi ayakli kutuphanem ; ) seviliyosun : ) aman masaallah berakallah diyimde duser muser benden bilme puantiyeli milyarder : )))

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

estagfurullah hocam

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

puantiyeli mi dedin?

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Nasıl oldu bilmiyorum almış bulundum , sonrada asrın hocama ve calculator hocama grafik sordum onu takip ederek çıktım sağolsunlar . bir aşağı bir yukarı iyi kazandiriyordu :)kalsam şimdiye 3 defa daha kar alirdim ama gumlersem diye bıraktım valla:)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Az da olsa calculator, asrın ve siz hocalarımin attığı grafikleri sizlerin de açıklamasıyla takip ederek az çok anlayabiliyorum. Allah sizlerden razı olsun. is hayatı , çocuklar derken çok vakit kalmıyor işin açıkçasi. sizin yazdıklarınızı okudukça epey ilerledim gibi :)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

hocam birazda nasip meselesi! orcay mi kim dedi ki ciktiniz bende hic takip etmem o tarz kagitlari : ) alipta kar edene hem sasiyorum hem tebrik ediyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Bu grafiklere bakmak için ilk olarak nerden baslamaliyiz mesela

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Ben de varım grafik öğrenmeye. eger hocam evet derse çok sevinirim

denizmelek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Ah sormayın hocam yaş jants gitmiyor diye okadar bekle bekle sonra çok ditasa gir hata ettim farkındayım ama hala aldığımin Altın da çıkamıyorum maalesef. gida da kervan gıda vardi cuma onunda az da karla çıktım. cikmasam da olurmuş aslında nasip. aslinda yerinden fazla kıpırdamamayi öğrendim diyorum bazen de sabredemiyorum. birara orcay almıştım bir üstadım çok sıkıntıli hisse ben öyle hisse bulundurmuyorum der demez karımı alıp çıktım ondan:)sizin adınıza çok sevindim kazancınız daim olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

yukari giderken mi duserken mi : ))

Kaportaci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaportaci ()

Halkbank alacaktım 13 den nasıl bı vazgectimse ucuz yirtmisim vaybe

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

yeodan kar almaniza sevindim masaallahiniz var hocam yani baya baya hemde tebrik ederim. demirlerden korkma ama birini biraksan birde cemts brisa yada goody hatta jant varken ditas? ditasin bilancosunu begenmedigimi ilk sordugunuz gun soylemistim dogan holding grubunundu sanirsam. naten? sepet fena degil gida yok gyo yok holding yok enerji yok yelpazeyi genisletsek karda zararda risk olarak az olacak ama stressiz hele ki su kar al isini cozmenize hirs etmemenize cok sevindim cogumuzun hatasi bu zaten sonra ay surda satamadim ay burda alamadim az daha gideri vardi ama dondu vs sonra sonu husran 20 gunde giden bankalar 4 gunde nerdeyse yerine gelecek yazik momentuma inanip yukarda son gun yakalananlara diyecek bisey yok

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

bende bugun acep endeks uyarda dusermi dedim stop yukari almistim gayet iyi gidiyo masaallah yoksa bende bi miktar bosaltacaktim tam tersi yukardan 32.76 ort ile satis yaptim alip almamakta karasizim guzel de al satlar cikiyo bu ara bilemedim olsun yinede siz en iyisini etmissiniz hocam felsefe az oz fener tavan ettik ben 5te ayrildim nasip o kadarmis yakinda ktskr tire ve lkmnh dusebilir agimiza gerekirse cuma kadar beklense olur ha arada bi yerde buyuk biseylere taban yaptirirlar o zaman ufak ufak toplanabilir

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

olur bana uyar ustadim : ) mesela siz grafigi yorumlasaniz nasil olur gordugunuzu anlatsaniz biz bedencilerin en iyi yaptigi sey goster anlat epey gorsel var zaten simdi donut mu istesek ne bilemedim ogrencilere anlatmak daha kolaymis ama onu anladim : )) bununla ilgili arz talep bolge tespiti mumlarin tilsimi formasyonlar indikatorler butun sorunlarinizi cozer tabi birazda tecrube o zaman kupabeyine gerek kalmayacaktir eminol hatta balinalara bile duserken kafa tutabilirsiniz ha bi de kati kural inanmak ve kararlilik! karalilik ve inatlasmayi karstirmayalim ben bunu yasadim aci tecrubesi herkes kazanirken 2 kez 45 gun oyle kenardan izledim tek hissede bogusarak! : ))

denizmelek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fahri05 ()

kesinlikle katılıyorum, balık vermektense balık tutmayı öğretmek en güzeli

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Evet elimdekileri çoğundan kar al yaptım hocam. naten , ASELSAN, ve yeotek den kar al yapmıştım. eregli ve Kardemir ve Ditaş hala altta:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum