Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 19:07:44
EUR 34.7748 19:07:44
USD 32.4684 19:07:44
ALTIN ONS $2337.9850 19:07:44

Grafiği gönderen: Kupa_Beyi42

Çok kritik bir hafta icindeyiz tedbiri elden birakmayiniz bist gorunumu ya 3448 uzerine aticak kapaticak ya yesil 20 gunluk kirilacak neyse izleyelim bakalim tepkiye katilanlar destekten alip direncte satarak piyasada tutunabilir gunluk hareketlerde kendimce kesinlikle ytd

Yorumlar (140)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Gel kardesim beklerim :)

Tas yigini soygun yeri diyoz biz ürgüpe :)

Sat emirleri var satan satiyor kalan bekliyor :)

Aza kanaat ediyorum mutlu ediyor kardesim.

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

insaallah abi bakalim buralarda tutunmasi gerek 3051 alti herkesi yakar malesef acikcasi ben sabah al satimdan baska hicbisey yapamadim gerekte yok gibi bisey

Fahri05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fahri05 ()

inşallah dönecek kısmı gerçekleşir üstadım

0BeğenmedimŞikayet

denizmelek ()

Tmm ustad..

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

yan kagitlarda kendi kagidini takip et ama illaki az da olsa etkilenen olur stopsuz islem acmiyoruz! en azindan cumaya kadar :)

denizmelek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

denizmelek ()

Anel satmadim hala :)))

0BeğenmedimŞikayet

denizmelek ()

Gorecegiz hep birlikte ustadim.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

onun kararini orasi verecek zaten 3051-3131 ya donecek ya hepimizi cizecek iste o zaman dun @Fahri05 abime anlattigim olusabilir buraya yazmadim o yazi burda yok gerci az grafik okuyan dunku bist gorunumunden anlayabilir hadi uzatmiyim ya donecek ikili tepe yapicak yada malesef ...

denizmelek için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

Anadolunun yagiz delikanlılarindansin yani ; ) urgup cok merak ediyorum bi gun gelirim insaallah abi asagidan aldiklarini 3200 kirinca tekrar verirdim ben olsam :)

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

denizmelek ()

Geleydi 3100 biteydi deedimiz ahaaahhh tabi daha asgi kirmazsa:))

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Nevsehir bende :) bizde ellam deriz :)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

konya aksehir yörüğüm :)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

hadi insaallah abi aman diyim kagitla amcalarla inatlasilmaz bazen yol vermesini bilecen kar olmuyosa dikkat et ayagini kaydirmasinlar benden baska herkes islemde ve nasil kurtarmaya calisiyolar acaba kimsenin sesi cikmiyo : ))

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Ellam mi :) nerelisin sen :)

Kitledim galiba aldim yukari attilar dur 1 tl olsun kar geri satacam

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

bugun 3131 - 3200 arasi dalgalaniriz ellam aksama nolur bilemem abi o kadarini bilsem kenarda oturmazdim filler tepisirken ezilmeye yada stop olup komisyon odemeye niyetim yok :)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Valla kitledim ben dyo ve jantsa ekledim gene :) can yakmayacak kadar.

70 80 krs jarla geri verecem ellerine

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

eger tahminim dogruysa endeks direncinde sat desteginde al bizde onlara mal kitleyek olmami ; ) yani aslinda onlari taklit ede ede asagida nerde durursa artik oraya kadar balinalarin onunden degil arkasindan gidecegiz sana da uyarsa :)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Cözdum az cok piyasayi :)

Altinda gumuste platinde uzunvadeciydim :)

Borsada o uzun isi bana gelmiyor :)

Nerden geri alsam jantsa o onemli benim icin.

4000 lot olan tdgyo guzel karla sattim geri alacam bakalim 1000 kaldi

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

abi sana ne dedim 20 gunlugun ustune atamazsa cizerler dedim ama dimi : ) iyi artik bana kizmamana seviniyorum olayi cozmussun su adinida degistir artik ya sen uzunvadeci olmazsin artik hele bizim piyasada mumkun degil gel bunu firsatci yada avci 07 yapalim yakisir sana ;)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

abi kurban olim dikkat et bak fena kitliyolar ben sabak 10ar bin alim yaptim al satta cekildim kenara izliyorum hic gerek yok kalbi yormaya cok sevindim karla cikis biletini almana git kapicunonu ic ayaklarini uzat yada soyle ormana git bi temiz hava al keyfini cikar o gok kubbeyi basimiza yikmasalar bari : )) al sat kagitlarim aslinda tasimayi dusunduklerimdi ama endeks öcü bu hafta o yuzde tuttugumu birakiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Iyiki aksama geri salar yazdim...

Adamlar öglen caktilar

Hele jantsa abowww nasil dusuyor.

Iyikide satmisim.

Ama 78 den ve 77 den erken almisim galiba tekrar

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Aynen kardesim tepki diyorum aksama gene salar kanaatindeyim...

Butunn hisselerimden karda olanlari sattim baya guzel oldu

Simdi rahat rahat alim brkliyorum.

Tdgyo da 1500 lot sattim 3 parcada..

Guzel kar yaziyor hala.

Jantsa 79 lardan satip geri 78 20 den aldim bile

Onu da geri satarim bir daha atarsa :)

Senin bu endex rakamlarini takip edecem ins...

Bereketin boll olsun

2BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

tdgyo dun dusen kirilimi altinda kapamisti o da 7.96 alti bugun tekrar yukari atmis ama hala kararsiz bolgede bence 8.30 ustu olumlu olur kanatindeyim ben bugun angen olmik fener calistim kisa karlar sadece izliyorum acilisi gormeden almak riskli abi dun alim yapmadigim icin pismanmiyim hayir : )) bereketini goresin abi bak uyariyorum 20 gunlugu 3272den geciyo 3315 uzeri rahatlar 3225 alti bu kez 3200 de tutmaz 3131 goruruz benden demesi tedbirsiz islem yapmayasin bunun bugun tepki oldugunu bilerek hareket edersin diye umuyorum bu hafta vur kac ile calisacagimi soylemistim az ve oz riske gerek yok sakinlemeden yuklenmem ben daha 50 gunlugumuz yukari dogru 3022 geldi az daha zaman var gibi

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

neler yaptı hemde...

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Bak kardesim sabah yazdigim alt yorum gene gerceklesti.

Almayan gene pisman.

Sun dipten aldiarimi 1 tl uzeri kar ile sattim gene elhamdulillah.

Kalanlarla devam insallah. Senin durum da iyidir insallah

@Kupa_Beyi42

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Aynen beklerim kar edeni satarim eklemme yapmam tam otutmadan.

Tdgyo neden negatif sence.

Bu gibi durumlarda stres yapip zararima satanlar ve daha da düser deyip kademe kademe eklemeyenler hep pisman olmustur.

Hakkimizda hayırlısı kardesim. Emegine saglik

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

dagi icin bilancosunu begenmedigimi belirteyim kucuk bi sirket faliyet kari sermayesine gore az gel. is yorum yok fakat teknik olarak trend desteginde nerdeyse tum kagitlar gibi aselsan 9 ayliklarda guncelleyelim ama simdilik 40.60 hedefim vardi formasyon hedefi 35 geldi bundan sonrasi 30-40 arasi hareket mumkun 29.10 opsiyon verilebilir 27lerden asagida ana trend bozulur

E1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

E1985 ()

Hemşerim hayırlı akşamlar. Kişisel notta yazan hisselerden 2. gruptakiler orta uzun vade hedefleri mi? Bı de Dagi ve Aselsan için uzun vade tahmini yapabilir misin?

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

tdgyo ve vesbe icin negatif durum alctl trend ustunde halen para coksa sen dert etme dusersede almazdim ya yeni kagit bakardim yada cuma namazindan sonra oturur tarardim ek yapilip yapilmayak bisey varmi diye ; ) dibini gormedigin kuyuya inme abi ip yetismezse bak sikinti olur bizim para neki balinalarin yaninda 50bin 100bin adamlarin bi aksam yemegi masrafi bizim sermaye o yuzden hafife almasak iyi olur sanirsam ha nolur zaman kaybederiz hepsi bu illaki cikar da iste iste ...

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Aynen :) ama olan kagitlar da can acitir cok duserse :)

Sasa
Dyo
Jantsa
Tdgyo
Vesbe
Alctl

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum