Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:00:06
EUR 34.7748 00:00:06
USD 32.4684 00:00:06
ALTIN ONS $2337.9850 00:00:06

Grafiği gönderen: Kupa_Beyi42

Çok kritik bir hafta icindeyiz tedbiri elden birakmayiniz bist gorunumu ya 3448 uzerine aticak kapaticak ya yesil 20 gunluk kirilacak neyse izleyelim bakalim tepkiye katilanlar destekten alip direncte satarak piyasada tutunabilir gunluk hareketlerde kendimce kesinlikle ytd

Yorumlar (140)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

uluun bagfas bugun tavan olan kagitlarim bereket versin iyi is cikardim dunun acisi cikti diyelim qua masaallah hic uzmedi zaten bi bakab kaldi bugun alipta gitmeyen keske duseni kirsada alsaymisim ama bakalim toparlar insaallah 28.22 beklemedeyiz

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Ne o bende takibe alim sevdigin bir iki hisse söyle de en azindan takip edeyim... huyunu suyunu ögreniriz

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyefendi42 ()

Üstadım bu truzim kağıdın da merit 32 üzerinde kalamadı endeks vs derken çekildi baya yıl bazında bile artısı yok ucuz kaldığı belli bunu hasrüs üstadım da söylemişti destekleri neresi bi göz atar mısın

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

benim b gelmek uzere tavana ;)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Tamam bunlarla devam o zmaan az az

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

ayni fikirdeyim yatay olsada isime gelir katiliyorun gorusune ;)

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

hala quadayim ana lotlardan biraz eksilttim ama olsun keyfim gayet yerinde nerdeyse ona hic bakmiyorum bile yanliz baya iyi g e lmisiz hedefe az kalmis 33 uzeri takip ister :)

Neriman4605 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

abi aslinda bu hafta bitmeden kagit dusunmuyorum arkadaslar taktik sorunu yasarsa sikinti olur bi kac arkadasimiz isi cozdu aslinda yazilanlara baktigim da ama sizlerden haric herkese acik oldugu icin diger arkadaslar sorun yasamasin istiyorum

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

abi buralarda yatay gitse endeks kağıtlar yürüyecek gibi. çok istekli kağıtlar var. ZOREN, GESAN, EGGUB, HEKTAS, SMRTG gibi...

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

bugun kapanistan sonra bakayim hocam 3343 - 3200 arasinda sıkısıcak sanirim durumu degerlendirelim sesli dusunrmyyuuum bakalim sadece kagit olabilir belki : )) teke dusmesi iyi olmus zararin dusmesi ayri guzel olmus hocam demir celik bi sure surunebilir ama olsun bunla ilgili gorusumu yazarim musait olunca sorun degil kocaaa eregli bu dert degil daha o lmadi lot arttiriz temettuden faydalaniriz her yol var ;)

Neriman4605 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Hocam şuan elde olan ASELSAN, Ereğli, naten, yeo, Ditaş kaldı. sepeti cesitlendirelim demiştiniz ya yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler sayın hocam

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Masallah :)

Bana farkli güzel bir hisse önerebilirsin aslinsa...

Ama katilim olacak. Kuveyt dısında hic bir banka ile calismiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

benim kagitlar yesil endeks geri yaptikca al gciktikca sat taktik 2 tabe b var 1 yolun yarisinda onu bekliyorum epeydir asagidaydi bugun geldi hareket ayni kagida bulasma abi bi sure dinlensin kar realizelerini yapsinlar firsatlar bitmez dun quada bosaltim yapmasam olacakmis hayirlisi kalanida isimi goruyo tas gibi masaallah : ))

0BeğenmedimŞikayet

Beyefendi42 ()

Eyvallah üstadım varolasın tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Nasılsınız iyisiniz inşallah hocam. durumlar nasıl hala quamisiniz? ben demirleri Ereğli'de birlestirdim 2700 lira ikisinden zarar vardı şuan bine düştü zarar hocam nasıl? yeni alımlar için haftaya kadar beklemeli mıyiz? şuan dipte olan güzel bir iki hisse sesli sesli düşünseniz olur muki vakti geldiyse endeksin:)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

17.75 duk uzeri olumlu 18.19 ve 19.74 takip edilir

Beyefendi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Valla jant ve dyo eklemeyecem artik.

Cok duserse eklerim.

Sasa da az dinlensin :)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

sanirim artik gideni degil duseni almak gibi ; ) ertesi gun bilemedin 2 gune tepki veriyo kagitlar

0BeğenmedimŞikayet

Beyefendi42 ()

Üstadım müsait olunca arzum destek direnç öğrenebilir miyiz

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Allah razi olsun. Bak sasa 1.60 krs saldi...

Jant ve dyo ya gıcik oldum yukselemediler...

Satsam ucarlar...

Neyse bekleyecem.

Bera almistim dun o kar yazıyor

Nasil durunlar endex bugun de cakilir mi sence

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

masaallah birin bin olsun bereketiyle abi

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Haftalardir boyle elhamdulillah.

Hayirlı sabahlar bereketli günler insallah.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

gunaydin bereketini goresin abi guzel is cikardin dun tebrik ederim

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

800 lot vardi 54.09 ortlamali. Kademe kademe sattim en son 57 den sattim. Bu hep geri salim yapıyor illaki 3 5 tl.

Geri atlarim ben bir yerden insalllah.

Ha su bir gercek ki. Iyi saglam hisseler ne kdar arada duşşelerde genelde hep bor tık daha yükseliyirlar. 33 lerden basladim ben sasa ya...

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Bistten soğumanızı istemeyiz.. ))

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

bunun cvp yarin alicaz hocam merkezde 3248 olacak bunun neresinde kalacagiz bende bilmiyorum ya 3343 gorecegiz tercihim ustunde kapamasi ya merkezin alinda kapaticaz ama nerede onu bilmiyorum 3051 altina dusmezse korkmam bistten altinda hoslanmam iste buz gibi sogurum simdilik gundem yukarda 3343 direnc 3200 destek yarin burayi izleyecegiz trend destegi altini gosterip geri topladolilar dunku mumun anca yarisini alabildik bakalim yarin ola hayrola diyelim.

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Düzeltme sonlandı mı sizce?

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

abi sattim deme sakin bu sefer ben sana kizarim bak masaallahin var sasan tavana asili kaldi tebrik ediyorum yarin bi 62 verirmiki acep %6 daha taramamda gozume carpti sanki ;)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Bugun sasa full satasasim geldi 57 den :)

Benim sasa tavana gitti ya :) 58.60 :)

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Gel kardesim beklerim :)

Tas yigini soygun yeri diyoz biz ürgüpe :)

Sat emirleri var satan satiyor kalan bekliyor :)

Aza kanaat ediyorum mutlu ediyor kardesim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum