Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 01:44:14
EUR 34.8160 01:44:14
USD 32.4761 01:44:14
ALTIN ONS $2321.8250 01:44:14

Konu: Uygun Klavuzu Seçmek

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Sayfaya söylemeyi borç bilirim ki...
Portföyünüze ve yatırım anlayışınıza uygun istişare edebileceğiniz kılavuzları seçmek sizin için hayati önem taşıyor.
Benim portfoyümde çok kısa 2 ay kısa 9 ay orta 3 sene uzun 10 yıla kadar çok uzun 10 yı üstü hepsine yer var.
Kılavuzunuz eğer gümüş yatırımcısı ise bu önemli.
Aynası iş kişinin lafa bakılmaz.
Gümüşte şu an biraz aşağı göstermekle birlikte yön yukarı gösteriyor ben bir parça ekledim Ekranda 10,6444 yazıyordu 1085205 ten verdi 9,60 Altın a inerse bir parça 7 TL altına inerse 2 parça daha buraları şu an beklemiyorum ama bende kaptıracak kuruş yok. İzlenen yol genellikle parite ile ortalama düşürmek düşen bıçağı tutmak 30 hazirandan beri izlediğim yol her şey şeffaf

Yorumlar (246)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüşçüler kalkıyormu gümüş 19 dolar a

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1 mi kaybedecek yosa 10 mu spek karar verecek

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

57,33 ten gümüşten dolar a devam bu gün hedef 19 gelmezse aşağı doğru geri dolarlar gümüşe

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

57,33 ten bira daha gümüşten dolar a bu gün 19 doları görürsek şimdilik yeter.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Engellendiğim için çok rahatım artık eskisinden fazla grafik yükleyeceğim siz de takip edip ortalamanızı düşürmeyi deneyebilirsiniz 12,5 liradır

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çektiğin yere bağlı ödeyebileceğin tutar mantıklı ayrıca bazısı icralık bile olsan ilerde ödeme yaptığında senden kestiği cezayı da geri ödüyor.

Çolakoğlu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şimdilik görüntü bu Eylül.
Değişiklik olursa tekrar grafiği yenileyeveğim inşaallah daha önce 27 dolar a gittiğnde de yapmıştım hatırkarsanız.
Gümüş TL de dip 2,95 Tepede şu an 382,654 görüyorum bu rakamlar gelecek diye bir şey yok sadece ihtimal ve bu konuda soru sorulacak olursa TL konusunda cevap vermem çok eski paylaşımlarıma bakabilirsiniz gümüşte 5 ler 4 ler onsta 11 ler geliyor diyen kılavuzlar ve sonuçları.

1BeğenmedimŞikayet

Çolakoğlu ()

Muhterem kredi çekip gümüş almak mantıklımı sizce kısa vadede

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

57,07 den biraz gümüşten dolar a geçtim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Birazdan günlük garfikte göndereceğim sayfaya inşaallah.

REEST için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben @Bozwolf_95 in yanında açıkça tavrımı koydum destekliyorum. Tamam bundan sonra istemeyeyim bu arada bana kardeşim diyemezsin uza bulaşma sana saygı duymuyorum diyen lıke ben de bolca dl aldım gördün mü ne güzel değil mi?

REEST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REEST ()

resat 10 dak bır grf atınca bırsey degısmıyor bırde su lk ıstemek yenı moda oldu sayfalarda. ıstemeyın hakedın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

50 gram yerine 500 yazmışım imkanı olan 500gram 500 500 1.5 kilo 30 kilo da çıkabilir çoğunu elde tutuyoruz 53 dolar ekranda görünene kadar

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş 53 dolar olana kadar itina ile dolara geçilir diyorum ya 500 gram feda edemiyor musunuz ? 53 doları görürsek söz çekeceğim fibomnacciyi hedef ekranda görünecek.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda 3 lıke var ayıp ya 3 takipçim mi var

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

2,95 e kadar TL ile gümüş alırım kalanı parite . Her parite işlemi halkımıza vergi olarak yansıyor. Bir fakirin sofrasına belki ekmek olur.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sayfa ses ver gümüşçüler kalkışa hazırmıyız daha dip bekleyen var mı ben 9,60 altı gelirse TL kullanırım yoksa ortalama düşüreceğim inşaallah.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüşten dolar a itina ile geçiş aşağı dönerse 1 cent bile fazla verse tekrar gümüşe dönüş yapılır @Yılmaz34 @Yamani

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tamam şimdi bakayım destek dirençte paylaşacağım ondan sonrada dip varsayımıyla fibonacci çekeceğim.

Kuşçu69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kuşçu69 ()

Hocam 2. Parçayıda yerine koyduk azda olsa bedava dolar ları topladık

0BeğenmedimŞikayet

Kuşçu69 ()

Tamam dır hocam.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu alt yoruma en az 20 lıke yapamazmıyız @Topalkarınca misali

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

alt yoruma lıke net tavrımı koyuyorum arkadaşın yanındayım tarafım tarafsız değilim. Net Gümüşün şahlanışına hazır olun yükseldikçe dolar a geçiyoruz önce 50 gram 500 gram 50 gram 150 gram 300 gram 1 kilo geri dönüş yapmaya yeltenirse daha fazla dolar verirse her parçamızı yerine koyuyoruz isterse1 cent fazla versin biraz acıtacağız.

4BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

İlginizden ötürü teşekkürlerimi sunarım @REŞAT12 bey

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18 dolar ın üstünde dirençte takılınca gümüşten dolara uygun.
@zaferinkıyısındayım siz ne dersiniz ? @Topalkarınca @cenap_dayiniz_geri_dondu

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

takipçilerim alt yoruma ben lıke verdim arkadaşın yanında net tavrımı koydum benden her gün üç

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Düşerse o zaman parçalı dolar a geçişe devam yukarı döndüğü anda hemen daha fazla dolarımızı alıp beklemeye geçeriz.

Sawyersa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sawyersa ()

Sanmıyorum daha da düşecek gibi ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ters çekiç olabilir mi henüz dip taahminim yok ama birazdan günlük garfik göndereceğim.
Alt yorumdaki has kardeşime bütün takipçilerimdemn lıke bekliyorum sayfada grafik yetkisini hak eden biri desteğinizi esirgemeyin arkadaşıma hergün üç lı ilki benden

5BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Fazla bir yeri kalmadı zaten son demleri diyebiliriz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum