Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0679 18:25:16
EUR 34.7279 18:25:16
USD 32.4964 18:25:16
ALTIN ONS $2306.1600 18:25:16

Konu: Uygun Klavuzu Seçmek

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Sayfaya söylemeyi borç bilirim ki...
Portföyünüze ve yatırım anlayışınıza uygun istişare edebileceğiniz kılavuzları seçmek sizin için hayati önem taşıyor.
Benim portfoyümde çok kısa 2 ay kısa 9 ay orta 3 sene uzun 10 yıla kadar çok uzun 10 yı üstü hepsine yer var.
Kılavuzunuz eğer gümüş yatırımcısı ise bu önemli.
Aynası iş kişinin lafa bakılmaz.
Gümüşte şu an biraz aşağı göstermekle birlikte yön yukarı gösteriyor ben bir parça ekledim Ekranda 10,6444 yazıyordu 1085205 ten verdi 9,60 Altın a inerse bir parça 7 TL altına inerse 2 parça daha buraları şu an beklemiyorum ama bende kaptıracak kuruş yok. İzlenen yol genellikle parite ile ortalama düşürmek düşen bıçağı tutmak 30 hazirandan beri izlediğim yol her şey şeffaf

Yorumlar (246)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha önce parite yaptıysan şu an uygun görünüyor ama baktın yeşili yakmış gidiyor niye parite edesin aşağı dönecek gibi olunca az aşağıdan da edebilirsin risk almadan olmaz çok az miktarda devam

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

17.70 ler uygunmu parite için

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüşten dolar a parite ye devam 17,968 i görürse daha önce parite yapmayan buradan dolara mesela 50 gram geçerek başlayabilir

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş ons 70 centten 4 dolar a sonra 8 sonra da 11 dolara çok değer kaybetmiş 16 kat değer kazanmış

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Grafikte geri çekilmeler olabileceği görünüyor ama bence yön hala yukarı ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Arkadaşlar bak tekrar uyarıyorum temin bir yorum okudum neredeyse tekrardan gümüşe geçecektim.
Faydalı gördüğünüz kişileri takibe alın takip ettiklerimin yorumlarını göstere tıklayın.
Boş yere zarar etmeyin. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu sefer bu kadar direnebileceğini zannetmiyorum euro da boş JPY belki onun karnesi iyi ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

parite olmasa bana dolar almaktansa gazete almak daha karlı görünüyor.
Beklenmedik bir çöküş ihtimaline karşı elimde tutmamayı tercih ediyorum şahsi kanaatim yanılabilirim ytd.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@mst25 Yoo neden bekleyim 386 daha yakışır. Gelirse alırı 9,60 altında alırım 7 altında alırım 2,95 gelirse gene alırım TL değerli öyle kolay kullanmam. dolar kolay onu da ispat ettim. Çoğu TL sini bitirdi onu da ispat ettim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hiç acelem yok çook rahatım gelirse hayır demem hat bu şekilde bundan sonra gittikçe daha çok yorum ve grafik paylaşmaya çalışacağım bakarsanız anlamadığınızı zannetseniz bile faydalı olabilir. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

mst25 ()

10 tl altı bekliyorsunuz yani

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Aynen kardeşim teşekkür ediyorum Kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gerek yok kazandığının yarısı kadar riske gir bence neden karını kaptırasın ki bilerek terse yat aşağı da yukarı da kazanırsın Ytd.

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tabi zaten elimdekinin hepsi kar elde avuçta ne varsa gitti ?
Alacağım 2 ağustosta dönecekti dönmedi 1 Eylülde dönecekti son anda haber gene yok 20 eylülde dönecekmiş. Gümüşün düşmesi benim için nimet ama ben ilk başlangıç olarak 130 dolar olmasını tercih ederim ama kısa vadede zor.

34Mert54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

dolar çıktığından beri parça parça dolara parite yapıyorum Allah'a şükür az bir şey kazanıyorum ama bereketli olsun fazla girmekten fazla Parite yapmaktan biraz korkuyorum açıkçası spek ne yapacağı belli olmaz çünkü geçmişte terste kalmışlığım çok var

0BeğenmedimŞikayet

mesev ()

Şu parite olayını anlamadım bir türlü hangi banka kullanıyorsunuz bende kolay var parite nerde göremiyorum bir şey

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Neden 1 kazanırım diye mi yoksa 10 kat kazanacağım ortalamamı sıfırın Altın a çekeceğim diye mi korkuyorsunuz? Çoğunu tutup küçük işlemler size ne kaybettirebilir ki?

0BeğenmedimŞikayet

34Mert54 ()

Sadece kar aldığın dolar ları mi TL ye geçiyorsun usta

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Bereketli olsun inşallah bakalım bakalım bize de nasip mi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok kolay spek sağ olsun, ben geçimimi buradan sağlıyorum daha çok TL artırıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Biraz olabilir önce buradan 9,60 aşağısına gelirse biraz daha 7 TL aşağı gelirse biraz daha TL değerli dolar la işlem daha mantıklı geliyor doların bir değeri yok. 1 mi kaybedecek 10 mu spek karar verecek siz zaten hep kazanacaksınız inşaallah bem dediğim olmayınca kaçıp dediğim olunca sayfaya koşmuyorum ömrüm oldukça buradayım inşaallah.
Altta 2,95 en tepede de 386 gibi bir rakam ama gelmeyebilir dip tepe beklemiyoruz TL ile alım yaparsanız o anki parite değerini yazmanızda gerekirse de sabirla beklemenizde fayda var Ytd.

veysi2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Ben gumus arttırmayı hedefliyorum gecmiste terste cok kaldim gumus yuzunden

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Bereketli olsun hayirli sabahlar Bakalim biraz urkutuyor gumuş spek. amcanin ne yapacagi belli olmaz korkuyorm :))

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

19 dolar TL de de 11,10 bu gün ihtimal

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eğer geri gelirse daha fazla dolar verirse hemen alın ortalamanızı düşürün 5 işlem hakkınız var sıfır maliyetli dolar da TL ye benim görüşüm Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

57,23den az miktar dolar a parite yapıldı

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Usta elde TL war gümüş alınır mı burda

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bence kalkmaz spek neden 10 kaybetmek varken 1 kaybetsin ki?

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Dur bende yapiyim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum