Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 22:48:37
EUR 34.7773 22:48:37
USD 32.4866 22:48:37
ALTIN ONS $2315.5450 22:48:37

Konu: Uygun Klavuzu Seçmek

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Sayfaya söylemeyi borç bilirim ki...
Portföyünüze ve yatırım anlayışınıza uygun istişare edebileceğiniz kılavuzları seçmek sizin için hayati önem taşıyor.
Benim portfoyümde çok kısa 2 ay kısa 9 ay orta 3 sene uzun 10 yıla kadar çok uzun 10 yı üstü hepsine yer var.
Kılavuzunuz eğer gümüş yatırımcısı ise bu önemli.
Aynası iş kişinin lafa bakılmaz.
Gümüşte şu an biraz aşağı göstermekle birlikte yön yukarı gösteriyor ben bir parça ekledim Ekranda 10,6444 yazıyordu 1085205 ten verdi 9,60 Altın a inerse bir parça 7 TL altına inerse 2 parça daha buraları şu an beklemiyorum ama bende kaptıracak kuruş yok. İzlenen yol genellikle parite ile ortalama düşürmek düşen bıçağı tutmak 30 hazirandan beri izlediğim yol her şey şeffaf

Yorumlar (246)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ters omuz baş gibi bir görüntü var ama güvenilmez tepe de dipte beklenmez gümüşten dolar a sembolik geçişlere aralıklı kademeli devam hareket alanı bırakmıyoruz kar görünce alıyoruz.
@M_yıldız

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,90 dan sonra yukarı devam durumunda zararına aralıklı kademeli dolar dan gümüşe geçmeye devam 35 dolara kadar.35 doları görürsek hemen karın 3/4 ü nü alıp dolara geçiyoruz 1/4 gümüş yeter. Sistemi şimdilik böyle güncellemiş olalım. Oraya gelirse bakarız küçük işlemlerle azar azar artırarak ortalama düşürüyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İyi geceler kardeşim arda kar gördükçe 1/2 dolar dan gümüşe geçip sıfır maliyetli dolarımızı alıyoruz da yazmıştım bu gün Cuma mı yoksa Perşembemi onu karıştırdım dünde ayın biriymiş pazartesi ben de elimdeki toplam kadar TL ile alım yapmayı düşünüyorum inşaallah.
TL ile alım da yazmış olmam lazım

uluçınar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayır doğru sıkıştırıyoruz zararına gümüşe geçiyoruz 18,89 u görürsekte 1/2 zararına gümüşten dolar a geçiyoruz kımıldayacak hareket alanı bırakmıyoruz.

uluçınar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uluçınar ()

İyi geceler kardeşim yazıyı okuduğumda yanlismi anladım 18.90 üstüne kadar gümüşten usd ye 18.90 üstü USD de den gümüşe burda bir yanlislik var sanırım. boyle ucuzu pahalıya satmış oluruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu gün geçerli olmak kaydıyla 18,90 üstüne atana kadar aralıklı kademeli gümüşten dolar a
18,89 u indiği anda 1/2 dolardan gümüşe geçiyoruz arada geri dönüş olur kar verirse 1/2 alarak devam. Eldeki parayı bitirmeden parite ile devam TL ile gümüş eklemeye TL ile ekleme yaptığımızda o anki parite değerini yazarak devam.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@REŞAT12 şimdi söyle bakalım . burda ne anlatıyor bu grafik ? bu ne

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ayrıca kardeşim. her gonderdigin grafige farklı isimler ver .

Aynı baslık Altın da 500 grafik oldu . sayfana bakıldıgı zaman tek tek grafiklerine bakmak kolay olsun . aynı isimde zorlanıyoruz . bilginize.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Zerka kim ?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim . dert sıkıntı etme ... konusuyoruz . maksat muhabbet ve herkese yardımcı olmak.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki grafiği ben yüklemedim kim hangi amaçla yüklüyor bilmiyorum pivotu yazdım. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Anlık pivot 17,835 gümüşten dolar a sembolik geçiş düşünülebilir Ytd 17,835 üzerinde tutunması halinde bir sonraki hedef 17,960

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Cevap yazdım ama düşmüyor her zaman eleştiriye açığım

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tabi ki söyleyin bunların şuan Altın onsta 100 ün altına inecek demek gibi bir şey olr eğer 17,80 altına iner ve kademeli bir çekilme görürsek o zaman bakarız bunlar temel analize dayanan tahminler şu an kimsye faydası yo kdolar şu an 18 TL nin üzerinde

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Abicim sen cizdin mı bana .. çizdin...
bende bu konuda goruslerimi belirtmeyim mi ? Konusmayalımmı yani ? Eksikleri hataları soylemeyelimmi?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Abim gözünü seveyeim etme düşecek falan demiyorum ytd neden böyle yapıyorsum?

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yanlız Boyle iki çizgiyle dusecek diyemezsin .

Ayrıca direk 2023 olmazsa Boyle 2025 dersen kardeşim nedensiz sebepsiz derim ki sana sen salıyorsun kardeşim. Nerde kaldı senin inandırıcı analizlerin ?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar da şu an düşüş yok 17,80 Altın a sarkma yaparsa o zaman konuşulabilir. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

2025 te olsun zaman önemli değil önemli olan ful işlemden kaçınmak varsın o kadar para da kar etmesin. Süpriz bir düşüşte fırsat kaçmasın yalın zama önce 12,52 den çıktığımın bir bölümünü 10,90 dan geri almıştım 7,97 ye kadar düşmüştü

1BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

dolar 2 TL olacak seneye eylulde . Yapma kardeşim. Boyle bir hesap sekli yok iki cizgiyle olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim .

doları 30 TL yaptın . eyvallah olabilir . (1 yılda belki . )

Gümüş ons 131 dolar yaptın .

Bunu kac yıl sonrası için hesaplıyorsun . (10.20 .30 )mu .

Bize lazım olan ( buradaki arkadaşlara )

bir ay uc ay 6 ay hadi 1 yıl.

Analizler ... fazlasını bekleyen zaten buraya bakmaz bile .

Kusura bakma ama sizin bu ons hesapları 5 10 yıl sürer. ve buda paranın enflasyona yenilmesidir .

53 dolara kadar sürer uyarıları biraz çok erken olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Madalyonun iki yüzü var imkansız gördüklerimiz olabilir tedbirli olmakta fayda var alt yorumlar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda grafik eksik çıkmış şuan bu grafiği unutuyoruz ve 21,15 rakamına odaklanıyoruz önce 21,15 i görelim bu tür analizlerin kimseye faydası yok. Sadece olmaz dediklerimizin olabileceğini bilelim ki belli yaşın üstündekiler bunu gayet iyi bilir artık eldeki malın % 98 ine sahip çıkmakta % 2 ile de envanterimzde olmayan dolar ları kazanarak devam edip ortalamamızı sıfırın Altın a düşürmekte fayda var derim ytd. % 2 lik işlemle rahatlıkla ortalama sıfırın altına iner eldekini riske sokmaya gerek yok hatta azar azar ilave

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bakın daha önce de grafikte görünmüyordu 5 ler 4 ler onsta 11 beklenirken yukarı döndü ful işlem yapan pişman olabilir diye paylaşım yaptım 6 ay bekleyenler maliyeti kurtarınca çıktı 13 TL nin üzerine çıktı ben de 7,97 ye kadar küçük miktarlarda çıktım 8,33 ten geri aldım bunları yaşadık uç durumlar bunlar amaç eldeki sermaye ful yatırılıp moraller bozulmasın. Ful işlemden kaçınmakta fayda var gene uyarıyorum iki yöne de tedbir şu an parite yamak gerek ytd.
Şu an içerinde yaşadığımız durum daha önce test edilmedi görülmedik şeyleri görebileceğimiz konusunda uyarıyorum.

ben bu tabloyu beklemiyorum ama gelmez diye bir şey yok gerçekleşirse orada kalmaz çok yukarı devam edebilir geçmişte bunları yaşadık kaç yaşınız bilmiyorum 5 Nisan ı hatırlayımn iki yöne de tedbir.

Benim temel analizime göre tablo bu ama uzun zaman alabilir şuanda Altın onsta 600 e inecek demeye benzer bu grafiği şimdi görmedik varsyalım

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Senarist kardeşim soruları mı anladınız mı . bir açıklama bekliyorum .

Gelebilecek olan 1000 TL nereden buldunuz. ?

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

TL grafik yok ... olmayan grafikle nasıl soyluyorsun bu rakamları ?

2.95 en altta 386.8285 üstte

Bana bu rakamların olduğu grafikleri gosterirmisin kardesim
Hesaplamayı nasıl yaptın anlatırmısın?

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Dalga gecmiyorum ya gercekten soruyorum. Grafgine bakıyorum .

17 .18 dolar da göstergeleri .

Lakin 53 dolar 60 dolardan söz ediyorsun . bunlar nerde ?

2.95 386.8285 rakamları nerede . nasıl buldun ? hangi hesap yöntemi bu.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Lıke lıke lıke

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum