Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 01:58:41
EUR 34.8160 01:58:41
USD 32.4761 01:58:41
ALTIN ONS $2321.6100 01:58:41

Konu: Uygun Klavuzu Seçmek

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Sayfaya söylemeyi borç bilirim ki...
Portföyünüze ve yatırım anlayışınıza uygun istişare edebileceğiniz kılavuzları seçmek sizin için hayati önem taşıyor.
Benim portfoyümde çok kısa 2 ay kısa 9 ay orta 3 sene uzun 10 yıla kadar çok uzun 10 yı üstü hepsine yer var.
Kılavuzunuz eğer gümüş yatırımcısı ise bu önemli.
Aynası iş kişinin lafa bakılmaz.
Gümüşte şu an biraz aşağı göstermekle birlikte yön yukarı gösteriyor ben bir parça ekledim Ekranda 10,6444 yazıyordu 1085205 ten verdi 9,60 Altın a inerse bir parça 7 TL altına inerse 2 parça daha buraları şu an beklemiyorum ama bende kaptıracak kuruş yok. İzlenen yol genellikle parite ile ortalama düşürmek düşen bıçağı tutmak 30 hazirandan beri izlediğim yol her şey şeffaf

Yorumlar (246)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

58585 ten tekrar dolar a geçildi. Özür geçilmedi ben yaptım tekrar dolara geçirdim.
Tommix ten gelen verilere göre nevada ranger

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Hocm emeginize elinize saglik bende yoruldum üzüldüm valal ama nasip den ote yol yok alimi yaptim bekelecegim tatil planim var ekranada ara vermeyi düşünüyorum sizede iyi istirahat ler cok sagolun :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

57,817 den çıktığımın yarısını yerine kodum tahsilatımı yaptım bir süre dinleneceğim inşaallah şu ana kadarki durumla igilistrateji sayfamda var oradan baka bilisiniz.
@Turgut4407 şimdilik kılavuzlarınızla devamke

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayır tuzak riskine karlşı azmiktarda gümüşten dolar a

Turgut4407 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Günüsü terkmi ediyirsunuz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

58,29 dan gümüşten biraz dolar a

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aralık ayına kadar pivot 19,207 üstüne attığı sürece yön yukarı şu an kısada yukrı tepki vermesi gerekir. Çok kısada yön yukarı kısada aşağı risk devam ediyor destek 28,281

Yapılan her türlü uyarıya rağmen aynen devam edidiği ortada.
@_knownothing @iknownothing en iyisi dinlenmek Aralık ayına kadar takkip edilebilir.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

altın çok sağlam duruyor hiç geri adım atmıyor böyle devam ederse rasyonun da destek vermesiyle gecikmeli de olsa gümüş yukarı fırlar gibi ama ne zaman bilen varsa söylesin.

aLTIN ONS 1704,2650

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Günaydın 0.5682 den bir miktar dolar a gectim kardeşim.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ok istikametinde ilerlediği sürece yukarı düşüş olursa dolar larımızı parçalı gümüşe geçip daha fazla dolar alıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İl defa şimdi aldıysan şimdi 1/3 dolar a geçirebilirsin istersen yanılabilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinde gümüşün yoksa hemen bulduğun yerden bir parça alabilirsin aldığında da parite değerini yazar otalama düşürerek devam edersin derim ben böyle düşünüyorum ama yanılabilirim şahsi kanaatim ilk parça için destek direnç aramanıza gerek yok uygun yerden yarısını dolar a çeviri r devam edersin ytd.

Gümüş_yarim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Hocam hayırlı cumalar bugün bir miktar nakit geçecek elime alım yapsam bu seviyeler uygun mu acaba

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gün içi parite yapmak isteyenler için destekler 17,812 17,741 dirençler 17,867 17,935 pivot 17,880 pivot üzerine atarsa yukarı devam edebilir anlık takip etmek lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Okan_Volkan ()

Günaydın Reşat ustam şuan nakit deyim sizce usa euro gram hangisi alınır görüşünüz nedir ytd. saygılar hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

45 dakikalıkta pivot 17,807 destek 17540 aşağı sarksa da başka destek yazmaya gerek duymam dolar ı gümüşe geçer arkasından da eğer benim beklentim aksine düşüş olursa 9,60 iptal aşağı doğru Tl ve parite ile toplarım.
Yönü şu an hala yukarı olarak görüyorum dirençler 17,935 18,413 18,735 18,880 19,088 19,243
Gün içi parite yapmak isteyenler içinse ayrı destek ve direnç paylaşacağım inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Topalkarınca armağan olsun sana

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Grafik diyorki bak yukarı gidiyoru almazsan arkadan seyirci kalacaksın bu ihtimale karşı parça lınıp yarısı dolar a geçilirse alttan fırsat verebilir.
Bence tuzak bitmedi aşağı çekmeye çalışacaklar ama grafikte yukarı gidiyorum diyor karar veremedim. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Onsta hedef 21,25 TL de 11,10 hele bir orayı görelim devamı sonra aşağı gelip bedava dağıtırlarsa da aynı usul toplarız. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aciz oldularını ispat ederek kötülük yapanlara iyilik yapıyoruz Ya manipülasyondan vazgeçecekler ya da ellerinde avuçlarında ne varsa alacağız hadi gümüş yukarı.
Anlayanlar anlamayanlara anlatırsa bu iş olur ilk hedef 21,25 TL de 11,10

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet dolar 18,39 a çıkış yaptığında 7,97 ye kadar azar azar çıkış yaptım 8,33 ten daha fazla girdim tekrar çıkış yaptım arada dönüşlerde yakaladım çok yukarılardan alımımda var sonra genel ortalamam üzerinden düştükçe çıkıp tam tersine işlettim. Karşı tarafın kazanma şansı şu ana kadar sıfır. Az kazan hep kazan elindekine sahip çık ekleyebiliyorsan ekleyip parite yle devam derim ytd.

uluçınar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu grafik
Çünkü Don kişot yel değirmenlerine savaş açtı dursuniyasını bulamamış Rakibi bunaltıp ceza puanı alnasını sağlayarak güreşe yerde devam edeceğiz rakibi artık yerde istiyoruz kırmızı kartta olabilir. Manipülasyoncular insanları çok üzdü Bu da şaka tabi.
Burada yaptığımız işlemlerin hiç etkisi olmadığı düşünülüyor ama iletişim çağındayız bilgi hızlı bir şekilde çok uzak noktalara kadar yayılıyor. Ortak hareket olursa hızlı bir şekilde daha önce gördüğümüz 30 dolar a çıkış çok daha fazlasıyla tekrarlanabilir diye düşünüyorum.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uluçınar ()

Anladım kardeşim elimizde usd olsun düşüş değerlendirelim buralar donmesse geri alırız mantığı ile yola devam inşallah

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Neden bogmak zorundayız?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bazen o da gerekiyor karpuz keseceğim vaktim de sabrım da çok diye yazıyorum. Şu an boğmak mecburiyetindeyiz.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hareket alanı bırakarak nefes aldırarak parite yapsak olmaz mı ?

Bu sekilde düüşlerde zarar verine .. çıkışlarda mesafeli daha fazla hep karda işlem yapmış olmaz mıyız.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum