Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0776 11:26:33
EUR 34.7825 11:26:33
USD 32.2545 11:26:33
ALTIN ONS $2339.2450 11:26:33

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Uzun süredir yorum yapmıyorum çok fazla yazan oluyor. Tartışmak istemiyorum kimseyle sadece analiz yapıp fikrimi beyan ediyorum herkes lütfen kendi bildiğini yapsın.
13.905 üzerinde 2 gün kapatırsa seviye farketmeksizin yüzde elli TL ile alım yaparım. Stop noktam 13.87 civarı olur. Veriler ve enflasyon her ne kadar beklediğimden çok kötü gelsede bahsettiğim seviyenin üzerinde bu durum gerçekleşmez ise dip seviyeleri bekleyeceğim. Çoğu kişi için bu durum kötü olsada
İlk etapta aşağıda 10.854 de yüzde elli TL ile alım yapacağım stop noktam 10.80 civarı olur.
İkinci alım noktam ise 7.870 olur yüzde 25 TL ile.

Yorumlar (196)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

10.85 den %50 aldınız 10.80 e stop koydunuz oradan 7.87 e düştünüz oda tamam oradaki alışınız niye %25 yoksa rakam mı yanlış yazıldı

0BeğenmedimŞikayet

Bjk3458 ()

Ya kral adamsın gerçekten sözünden dönmüyorsun 10 liralar gelmezse gözün açık gideceksin diye üzülüyorum:))

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Senin gibi insanlara cevap yazmak beni çok yordu. 8-9 gibi topladık 17-20 arasında herkese satacağımı söyledim. Bir günde yüzde 44 düşmüş kalkıpta burda milyar dolar ların yoksa ne olacağını bilemez sadece çıkarımda bulunursun. İyi anlamak gerekir. Güzel yerde aldık ve güzel yerde sattık. 15-16-17-18 den alanlar hala bekliyor. 8-10 dan alıp 18 den satmayanlar hala bekliyor. Biz aldık ve sattık karı cebimize koyduk. 2x yüzde 100 kazanç elde ettik. Lütfen bırakında tekrardan nerden giriş yapacağımızı biz bilelim. 1 sene önce doların 18 olacağıda hayaldi. 2-3 ay önce 10 lira gelebileceğide hayaldi. İkiside gerçekleşti. Bu size göre şimdilik hayal bana göre ise gerçekleşebilecek bir ihtimal. Yukarıda da aşağıda da nerede alacağımı söylüyorum. Bu rahatlıkta izin verirseniz olsun. Çünkü karım cebimde.

Asil_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Edebinle özür dile insanlardan sonrada hesabını kapat Çek git. Yoksa insanları fena şekilde ağzını bozacak sana

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

%50 olup giderek artan enflasyonu da beklentinizde dikkate aldınız mı?

0BeğenmedimŞikayet

sefaerciyess ()

sinan engin gibi 2 ihtimal var diyip duruyor, bu arkadası ciddiye alan var mı merak ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

karagülle58 ()

Arkadaş heralde tarih yazmakistiyor,8.40 a gelmesi demek dolar tarihinde çıktığı yere ineğe bir ilke imza atmak demek

0BeğenmedimŞikayet

Adi_bende ()

Isne baksen benim azimi actirma

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Değerli insan tekniğin gücüne inanırım. 25 seviyelerinin teknikte yeri yoktu dolayısıyla gelmedi. Teknikte 10.854 önemli bir yerdi ve oradan yükselişine başladı.

Bu bahsettiklerim hep bir ihtimal. 10.854 den dönmeyip aşağı bir seviyeyide getirebilirlerdi. Piyasanın bu denli yüksek volatilite gösterdiği dönemlerde küçük balıklar yanı biz işlem yapmaktan kaçınmalıyız. Şu an ise piyasa uzun süredir yatay ve ürkek ilerliyor. İki ihtimal var söylediğim gibi hangisi olursa o yönde işlem açmak bizim için en hayırlı olacaktır.

Bir yanım istiyor ki dolar 25 olsun benim getirilerimde yüzde yüz artsın.

Bir yanımda istiyor ki 1/2 yıllık süreçte kur düşsün alım gücümüz iyileşsin. Ülkede yaşayanlar biraz olsun refaha ersin.

KubilayB için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sefaerciyess ()

Kesinlikle katılıyorum 10 aşağısı hayal gibi duruyor

DarkDragon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DarkDragon ()

7.87 En çok ben isterim valla yalan yok ama çok zor 1500 Baz Puan Faiz artışı olur ne bileyim ülkeye döviz yağar biryerde petrol çıkar hani kabul olur dediğin rakamlar şu durumda 7.80 Ler çok zor yani

sefaerciyess için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

10.85 bile ütopik gelirken 7.87 demek bir de ne bileyim çok tuhaf be doktor...

0BeğenmedimŞikayet

KubilayB ()

7,87 nedir hocam bu kadar da abartılmaz. Faizler yüzde 1500 mü olacak ne olacak

0BeğenmedimŞikayet

sefaerciyess ()

seviyor etkilesimi..

DarkDragon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DarkDragon ()

Usta 7.87 Demesen iyiydi valla taş yağmuru geliyor sana

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum