Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0787 07:54:29
EUR 34.8142 07:54:29
USD 32.2530 07:54:29
ALTIN ONS $2344.5950 07:54:29

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Uzun süredir yorum yapmıyorum çok fazla yazan oluyor. Tartışmak istemiyorum kimseyle sadece analiz yapıp fikrimi beyan ediyorum herkes lütfen kendi bildiğini yapsın.
13.905 üzerinde 2 gün kapatırsa seviye farketmeksizin yüzde elli TL ile alım yaparım. Stop noktam 13.87 civarı olur. Veriler ve enflasyon her ne kadar beklediğimden çok kötü gelsede bahsettiğim seviyenin üzerinde bu durum gerçekleşmez ise dip seviyeleri bekleyeceğim. Çoğu kişi için bu durum kötü olsada
İlk etapta aşağıda 10.854 de yüzde elli TL ile alım yapacağım stop noktam 10.80 civarı olur.
İkinci alım noktam ise 7.870 olur yüzde 25 TL ile.

Yorumlar (196)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

Verdure ()

18 den dolar sattırmayan da 10,50 den aldırmayanda aynı bqk...

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ozguroza ()

Aynen ha 25 olacak demişsin ha 10,70 de hala 8 e düşecek almayın demişsin aynı şey.

Dostum_Benjo için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şafak2234 ()

Herkes mi ayak yapıyor Luci ayak yapan sensin Rüzgar ne tarafa eserse sende o tarafa esiyon. Benim param pul olmadı ben o gece bozdum. Ama orta sen çıktın 10 altı var deyipte birçok milleti etkiledin senin yüzünden terste kaldı. Evet 10.50 den alamasakta 11'den sonra almaya başladım.

KKM olmasaydı dolar 25 olmazmıydı? Çıkacak diyenleri suçluyorsun. KKM ye rağmen dolar bak 15 TL yi geçti.

-1BeğenmedimŞikayet

kaynakci66 ()

Hocam sizin yeni zirve hedefiniz kaç sayfanızda göremedim

-2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

25 gelmediği sürece teorim hala çürümedi. Beklenildiği gibi hala gelmeyecek. Bu yılki zirveyi de yazdım. Size bir laf daha bırakıyorum. Bu kadar da eminim. Merak eden sayfamı açar bakar :) ben yine zirveye yakın satacağım. Sonra malum hedefler ..

Balinaavcisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

metken345 ()

sen dolar düşecek diyip duruyordun sanırım :)

-1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kimse ayak yapmasın burada. Sayfanın parası pul oldu. 11 den almadık 13.90 dan aldık teknik ordan sonra yükseliş gösteriyordu. Garantiye yatırım yaptık. 25 geliyor diyenlerden olmadık diye mi düşman oldunuz.. gerçekten yazık

Şafak2234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Balinaavcisi ()

Dostum kabullen senin teorin tutmadı evdeki hesap çarşıya uymadı buradaki herkezden özür dilersen de Gine o kişilerin zararını geri getiremezsin.. aksine ben sana saldirmiyorum dostane bir uyarıda bulunuyorum. daha dikkatli paylaşımlar yaparsanız burda işi bilmeyen kardeşlerimiz zarar etmez. sizede fazla saldirmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Şafak2234 ()

Luci ben 17.50 TL den sattım ama senin sayende 9 TL den alacağım diye alamadım. 10 TL den dolar ını satarsan alırım kendini affettirmiş olursun:)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bir çok kişi ayak yapıyor burada :) bana saldıracağınıza size 18 de dolar larınızı sattırmayıp üstüne aldıran hocalarınıza saldırın. Çok komik oluyorsunuz

Balinaavcisi için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Balinaavcisi ()

Lcfer sen 8/9/10lari bekliyordun ne oldu kardeşim halen bekliyon mu. :) Sitede çok kişi senin beklentim yüzünden yerde kaldı. biraz dikkatli yaz istersen. bir dost tavsiyesi

-2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

@virtue44 geriden geliyorsun. Bak yine kazanan taraftayız

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Tesekkur ederim kardeşim. Sonrası için bir düşünceniz var mı acaba.
tam destek rakamı yani aşarsa yükselir dediğimiz rakam yine 44k civarı mı hocam

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

42-43 bandını hala bekliyorum çok olumsuz bir haber olmadıkça gelecektir.

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

450 bandını kırdığı an asıl hareket başlar hocam sabırlı olunuz

hasankpln71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hasankpln71 ()

Hocam spell grafik ne diyor yaprak kimildamiyo

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam 43k teknik beklentiniz devam ediyor mu acaba hangi rakamı takip etmeliyiz sonrasında nereye kadar yükselir veya nereye kadar salar.
Saygılar kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Güzel yerlere gelecektir içerde herkes.

hasankpln71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hasankpln71 ()

Hocam spell hakkında ne düşünüyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Tamam teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

36900 ile 37300 arasi pardon.

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

37750 civari. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam zaten 3 aydır bu durumu fiyatlıyor. Daha ne kaldı ki :) o yüzden bunlara çok takılmamak lazım. Ters etkiler bırakmayı sever büyükler

Musti_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

Kardeş fed faizi martta eeteleyebilirmi faizde artarsa dünya piyasaları çöker ne düşünüyosun

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam 35300 üzeri kalırsa 37380 doğru bir hareket görürüz. Bunuda ABD belirleyecek galiba ne dersiniz?

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

4.620 aşağısında günlük kapanış gelirse stop olmayı düşünün hocam.

Hüma94 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Doğru ürün mü bilmiyorum gtc var elimde ama yükselişe geçerse Murat hocanın verdiği hedefle 2x yaparım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum