Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0819 23:18:33
EUR 34.9507 23:18:33
USD 32.2833 23:18:33
ALTIN ONS $2356.6850 23:18:33

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Uzun süredir yorum yapmıyorum çok fazla yazan oluyor. Tartışmak istemiyorum kimseyle sadece analiz yapıp fikrimi beyan ediyorum herkes lütfen kendi bildiğini yapsın.
13.905 üzerinde 2 gün kapatırsa seviye farketmeksizin yüzde elli TL ile alım yaparım. Stop noktam 13.87 civarı olur. Veriler ve enflasyon her ne kadar beklediğimden çok kötü gelsede bahsettiğim seviyenin üzerinde bu durum gerçekleşmez ise dip seviyeleri bekleyeceğim. Çoğu kişi için bu durum kötü olsada
İlk etapta aşağıda 10.854 de yüzde elli TL ile alım yapacağım stop noktam 10.80 civarı olur.
İkinci alım noktam ise 7.870 olur yüzde 25 TL ile.

Yorumlar (196)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

daidaii35 ()

Kimse ortalama 11 kura göre fiyatlama yapmadı bence üstad

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Still ()

Bilge adam ya, 10 80 diyor elemman, kendini İsviçre'de sanıyor

Snabrs için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hLL1 ()

Geldi yine

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

1200 1500 faiz artirimi az bisey gibi yazmissin bu faizin geri donusu ne olur sence

Eryaman42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Snabrs ()

Geldi yine t...

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

geldigi_yeri_unutmaz ()

18 deyken ki fiyatlar şimdiden daha ucuzdu

daidaii35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DaşmıYiyelim ()

Kış aylarında köydeki tavuklar yumurtlamiyor kadirbaba bende merketten alıyorum :)

KadirBaba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ouscaan_ist ()

Hocam hos geldiniz hayırlı günleriniz olsun , stresiniz azaldı herhalde real hayatta burada ki yorumları okuyup stress olmaya mı geldiniz :)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ortalama dolar kuru 11'in Altın da. fiyatlar dolar 11'e göre oluşmuş durumda şu an. Dolar buralarda kalırsa artışlar devam eder.

0BeğenmedimŞikayet

Eryaman42 ()

Bunu yapmak zorunda kalacaklar dostum başka yolu yok

0BeğenmedimŞikayet

daidaii35 ()

o faizleri 100-200 baz puan olarak arttırmayı geçtik, 1200-1500 baz puan arttıracaklar gibi bir ihtimal olduğunu düşünmüyorum.
Böyle bir artışta iyice kaosa sürüklenir memleket.

Eryaman42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

daidaii35 ()

dolar 18 e doğru çıkarken her gün artan fiyatları 18 e göre mi yaptılar 22-24 e göre mi?

0BeğenmedimŞikayet

KadirBaba ()

İnşallah 1000 TL olur da köylerimize geri döneriz :)

0BeğenmedimŞikayet

Eryaman42 ()

10,85 imkansız değil ki dostum ? 1200-1500 baz puan faiz arttırımında tek hane bile yanabilir

CATBALCA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KadirBaba ()

Arttırınca neden 1 Yıl kurun stabil kalıp kalmayacağını önemsemiyoruz acaba?

piyasator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CATBALCA ()

Oha demek istedim kusura bakma

0BeğenmedimŞikayet

piyasator ()

1 sene oralarda sabit kalabilse tabii ki iner. güven ve stabilite gelmeden şu an rakamın kaç olduğu önemli değil, her türlü artar.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İnmez ama dolar tekrar18 olursa yumurta 70 tl olur.

0BeğenmedimŞikayet

KadirBaba ()

dolar 10.80 olursa yumurta 50 TL den daha aşağı iner mi sence?

0BeğenmedimŞikayet

Eryaman42 ()

Bakalım üstadım bekliyoruz :) bende 13,90-14,20 bandına gelirse 11,20 den aldıklarımı satmayi düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hala geçerlidir heyecan yapmaya şimdilik gerek yok.

0BeğenmedimŞikayet

Anadolu66_ ()

dolar degil tum ensturmanlar ne yaparsa yapsin teknik isler. Teknik bir uruni yukseltmez veya dusurmez. Sadece hangi yone ve ne kadar gidebilecegi hakkindaki senaryolari olusturur. Temel ise bu senaryolari gerceklestirir.

blackhill için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

blackhill ()

dolar 18.40 giderken teknik islemedi. Düşüş trendin tekniği de işlemeyecek bence!

Anadolu66_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

123___ ()

Sen avukatimisin onun

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_22 ()

dolar ın 7 tl kadar düşeceğini düşünmen çok garip geldi

0BeğenmedimŞikayet

Fatihcoskun41 ()

Yapacaksanız bile parçalı işlem yapın her zaman düşerse oralardan kurtarırsınız.

Şahlanıcaz047 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahlanıcaz047 ()

Alım yerimi buralar sence

0BeğenmedimŞikayet

_Siyah_ ()

Emin ol havayı bir değiştirirler zannedersin ki hiç çıkmayacak. Konjonktürü iyi okumak gerek nihayetinde bir adamın sözüne bakan kurdan bahsediyoruz

Fatihcoskun41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Nereye kadar yükselmesini bekliyorlar. Hadi diyelim yükseldi o ekrandaki fiyattan satıs yapılabilecek mi? Yapılmış olsa idi 18 lerde satarlardı. o rakamdan sonra 10x leri gören kurdan alırlardı. Kuru yüksek görmek istemelerini anlayıs ile karsılıyorlar ise markette ki fiyatlara da evet demeliler.
Ne sen ne ben nede onlar düşürüp yükseltmiyoruz.

Mantıklı bir rakam ile düşüş yönünde fikirlerini belirtmleri normal. Neden tepki veriliyor anlamıs degilim. Eldeki dövize göre hareket edeceksen sende bir gün satacaksın. Ve düşük rakam isteyeceksin. İşte o zaman şikayet eder iekn şikayet edilen olacaksın diyor şair.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum