Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0820 21:03:54
EUR 34.9855 21:03:54
USD 32.3119 21:03:54
ALTIN ONS $2357.1500 21:03:54

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Uzun süredir yorum yapmıyorum çok fazla yazan oluyor. Tartışmak istemiyorum kimseyle sadece analiz yapıp fikrimi beyan ediyorum herkes lütfen kendi bildiğini yapsın.
13.905 üzerinde 2 gün kapatırsa seviye farketmeksizin yüzde elli TL ile alım yaparım. Stop noktam 13.87 civarı olur. Veriler ve enflasyon her ne kadar beklediğimden çok kötü gelsede bahsettiğim seviyenin üzerinde bu durum gerçekleşmez ise dip seviyeleri bekleyeceğim. Çoğu kişi için bu durum kötü olsada
İlk etapta aşağıda 10.854 de yüzde elli TL ile alım yapacağım stop noktam 10.80 civarı olur.
İkinci alım noktam ise 7.870 olur yüzde 25 TL ile.

Yorumlar (196)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Gelsede 36600 simdi direnc durumuna gelecektir kisa icin. ytd

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hak verdim hocam işte size :) total3 güzel yerden destek buluyor gibi . Tekniğin gücüne inanırım. En azından SHORTSQUEEZE gelebilir.

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Bende o pozitif uyumsuzluktan bahsettim. :))

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Günü bu seviyelerde kapatırsa pozitif uyumsuzluk görüyorum hocam. ABD beni ürkütüyor . Daha aşağı inersek ve günü öyle kapatırsak bir çok üründe stop olacağım . İyi şeyler gözükmüyor gibi :)

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Position bir diversion gorunuyor, bugunluk dusus bittimi dersin. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Dünle aynı hocam. Daha kötü günler bizi bekliyor olabilir fakat sona doğru yaklaşıyoruz. Şu karışık düzen bir bitse tüm piyasalar roketi takar ons aşağı gider. Sabır. Doğru ürünler elinizdeyse hiç korkmayın.

Hüma94 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Şu an veri kaçta hocam umut ışığı arıyorum resmen yarı yarıya eridi bakiye girdiğim coin en önden düştü :))

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hala heyecan yapmıyorum. Plana sadık kalmak lazım. 13.90 üzerinde 2 gün kalmadığı sürece almak kumar oynamaktır.

1BeğenmedimŞikayet

Songoku ()

Hahahah çok iyiydi

patronankarali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Hah ben sana onu diyodum işte hocam yükseliş trendi başlamış olsa 2 nci tepenin düzeltme sonrası 1 nci tepeden yüksek olması gerekiyordu diye

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Sen bu hesapla, daha cok yaririm yapman lazim:)))
150 deil 1500 bas, belki 7500 alirsin. :)))
Ha ha ha

1BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Lucifer ya da başka biri. Kim biliyorsa öğretsin bize de. Acilen zengin olmamız lazım.

1BeğenmedimŞikayet

patronankarali ()

Lucifer bilir o hesabı. Belki vardır bir yolu da biz bilmiyoruz

Avaxcan44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Üstad o hesabı yapanlar var. Ama o iş öyle olmuyor.

1BeğenmedimŞikayet

patronankarali ()

Lucifer sana bir konu danışacagim. Şimdi diyelim 150 avrom var. Bununla coin aldım. Sonra bu coin %7 arttı. Benim param 750 avro mu olur?

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Orası tekrar gelirse daha aşağılarda gelebilir hocam. Bir çok metrik ile fiyatlanıyor. Ufak ufak almak lazım işte full olmamayı uyarıyor veri

Çaylak61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Mvrv 1,38 gördü galiba yine oraları görünce alım yapmayı önerir misin

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

//charts woobull üzerinden takip edebilirsiniz hocam

hkaratas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hkaratas ()

Teşekkürler hocam. Alımımım çoğunu sizle beraber yapmıştım. Elde nakitle takipteyim. MNRV verisini nerden takip edebilirim. Bende artık birseyler öğrenmeye karar verdim. Başlangıç için önereceğiniz kaynak veya kişi varmı?

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Günaydın hocam hayırlı sabahlar. Her düzeltme sonrasında yapılan tepe aşılamıyorsa her zaman bir sıkıntı vardır hocam. Yeşil ışığı henüz yakmadılar dünyada karışık riskli varlıklara bel bağlamamak gerekir. Para onsa kayıyor. Kripto öksüz çocuk gibi devam ediyor her geçen gün kısa vadeciler üzgün. Oyun dışı kalmamak adına elde ciddi nakit tutarak projeli ürünler alınabilir. Ama büyük bakmamak gerekir. Şu durumda tekniği bir kenara bırakıp MVRV verisinin 1 yakınlarına veya aşağısına gelmesini bekleyip son kurşunuda orada sıkıp boğa koşusunu izlemek gerekir.

hkaratas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Ben yanlış yerden bakmışım hocam

0BeğenmedimŞikayet

hkaratas ()

Günaydın kardeşim. Bol bereketli kazançlar dilerim. Bu gün nasılsıniz? Gidişat nasıl varmi olumlu bir gelişme:)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam nerden baktınız bilmiyorum fakat benim baktığım yerde 1.54 şu an.

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Şu an 4 lerde bittik o zaman :))

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

MVRV verisi en net sonucu verir. Evet 1 aşağısına düştüğünde veya eşitlendiğinde gerçek fiyatı demek oluyor. Hemen hemen o seviyeler dip olarak kabul edilir ve yeni bir boğa döngüsü başlar.

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

On chain değerleri 1 in Altın a inince diptir diyebileceğiz deniyor 28k gibi o zaman 1 in altına inmiş

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Alt ürünlerde girişler riskini korumaya devam ediyor. Bence alım için seviyeden ziyade toplam bakiyede yüzde 25 i geçmeyin yeni girişler için.

Ümraniyeli3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ümraniyeli3434 ()

Selamun aleykum audio ve celr hakkındaki düşünceniz nedir alımı nerden yapsak

0BeğenmedimŞikayet

Dorukdeniz ()

O kadar açıklayıcı anlatmışsınız ki çok güzel anladım sanırım benim yanlışım herşeyi dolar a endeksli düşünmek olmuş, diğer sebepleri gozardi etmişim farkında olmadan, söyledikleriniz çok mantıklı, teşekkür ederim hocam.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

60 Altın da alirim bu sefer :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum