Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 07:39:52
EUR 34.9442 07:39:52
USD 32.5223 07:39:52
ALTIN ONS $2332.8000 07:39:52

Konu: Shıba analiz ve öngörü 16:34 02.11

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Gövdeden gövdeye direk ile 775ler dipten tepeye full mum ile 85ler.

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Hocam 40 binliralık aldım xrp binance kullanıyorum biliyorsunuz zaten bana xrp satış hedefi yazmanız yeterlidir var olun üstad

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Seni sonradan çok aradım ama bulamadım. Gümüşten kayıp ettiğin zamanları ve kazanmaya başladığın zamanları ve senin zararına manen ortak olup daha sonrasında altın yatırımından ayrılıp 3 Nisan 2020 de gümüş yatırıma senin sayende başladığımı unutur muyum? Gümüş ile tanıştıran sensin beni. Allah razı olsun, sayende ev aldım. Sende güzel kazandın ama erken çıktın

SkyBist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgarimxx ()

Hocam xrp hareketlenmeye basladi gibi

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

40 bin liralık alıyorum uygunmudur risk bana ait

Elazıııığ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Xrp var atak yapmak üzere.

0BeğenmedimŞikayet

SkyBist ()

Abim, aynen, benim. Nasılsın, iyimisin, abilerin abisi

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Doğru dediM mi cemal

2BeğenmedimŞikayet

SkyBist ()

Bereketli olsun hocam, 4.10 flama hedefi, 3.98 e girdim ben

Garantina için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Cemalb mi acaba

0BeğenmedimŞikayet

SkyBist ()

Abi, o zaman ismim ile giriyordum, baş hari C , demiştin, senin yorumunu hiç unutmuyorum diye, hatırladın demi beni

0BeğenmedimŞikayet

SkyBist ()

Abim farkındayım. Seni anlıyorum. Sen bana kızsan da darılsanda sen benim öz abimsin. Burada kimsem yokken sen vardın. Seni hiç unutmadım, unutamam da. Başımın tacısın, seni çok seviyorum abilerin abisi

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Hayır unutmadım tabi ki. Bir an üstüme gelindi.

1BeğenmedimŞikayet

SkyBist ()

Abi unuttun mu beni, gümüş sayfasından, 4 yıl önce. Ben senin halini hatrini sormak istedim. Yoksa bir şey yazmanı beklemiyorum abim benim

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Evet küstüm dostum. Ne yazayım ne istersin. Düşüş mü yükseliş mi?

0BeğenmedimŞikayet

SkyBist ()

Onur abi bana niye yazmıyon, küstün mü bana abi

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@dogu23_ alt cevaptı

0BeğenmedimŞikayet

Onur99 ()

Maliyet 1.45 miydi sizin

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam ben sizin analizinize güveniyorum bekleyeceğim satmayacağım umarım kazanan biz oluruz cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. bu arada olumsuz bir durum gerçekleşirse beni uyarırsanız sevinirim bol kazançlar dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Hocam 40 bin liralık bozdum bügün Arpa coinleri 1.1700 den

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

O kadar çok panik yorumu ve sorusu yazdınız ki bana, artık maliyetinizde satışı önerttiniz, kâr ile satacaksınız merak etmeyin sakin olun dedikçe siz daha fazla stres yaratıcı sorular sordunuz. Bakın şimdi ne oldu arpa.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bu 4 saatlikte solundaki kırmızı mumu eritmez ise olumsuz olabilir, dikdörtgen formasyonu aşağı doğru kırılır ve benim o analizim çöp olur. Belki ayıtuzağı da olabilir.

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam galiba mesajım yine düşmedi. shiba analizlerinize baktım ancak shiba düşüyor gibi 2 haftadır yüklü şekilde shiba dayım gidişat ne olur acaba...

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Hocam arpa daha gider mi sattim alim icin beklerken yine cikiyor

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Hocam şiba biraz var başka Full nakit e bekliyorum şimdi önereceğiz coinler varmı xlm 6.80 matik 24 hedefinizitakib ediyorum bunların dışında risk bana ait

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

kolay gelsin hocam Shiba da neler oluyor yüklü şekilde shiba da 2haftarır bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Shiba alinirmi burdan usta

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Vardı hocam 10 binliralık 1.5200 aldım 1.685 rakamınız aklıma geldi 1000 lira karla 1.685 ten sattım yine tebrik ediyorum sizi nokta atışı hedefiniz yine geldi var olasın hocam

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Var mı sende.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum