Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0696 08:21:20
EUR 34.6316 08:21:20
USD 32.3555 08:21:20
ALTIN ONS $2333.2400 08:21:20

Konu: Shıba analiz ve öngörü 16:34 02.11

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Gövdeden gövdeye direk ile 775ler dipten tepeye full mum ile 85ler.

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Amacını belli etmemekte ısrar ediyor. Flama mı yapmak istiyor acaba. Direği de güzel olur sonrasında ama şimdilik biraz daha eziyet çektireceğe benziyor.

Yeşim07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşim07 ()

Günaydın SHIB son durum nedir

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruhi_Su ()

Rica ederim

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Sağolasın bilgi için.

Ruhi_Su için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Teşekkürler yardımlarınız için.

Nobunaga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Binance'ten KuCoin'e USDT yollayarak yapabilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Ruhi_Su ()

Usdt üzerinden. Para çekme bölümüne geliyorsunuz binance da, gate den de para yatırma bölümüne geliyorsunuz hangi sistem üzerinde ödeyecekseniz seçip altta çıkan kodu, adresi artık ne derseniz kopyalayıp binance da ilgili yere yapıştırıp onaylıyorsunuz. Haftasonu adanadaysanız gelip halledeyim :)))

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

O da olur. Para yatırma işi nasıl oluyor. Misal binance tr kullanıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Ruhi_Su ()

Kucoin hakkında pek bi bilgim yok gate. io kullanıyorum ama.

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Metaverse de al 10 tane , unut gitsin. Ben girip yapabilsem alacağım da beceremedim kucoin işini, birisinin bizzat yanımda bana yardımcı olması lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Ruhi_Su ()

@Onursal5701 hocam saçma bir soru olabilir kusura bakmayın bu saatte ama şöyle 20 tane coin belirleyip 200 şer $ dan alınsa ve 2 yıl gömülse nasıl olur mantıklı mı saçma mı. Böyle al sat ile uğraşmak istemeyenler ve takipte zorlananlar İçin. Mateverse gibi geleceği olan projelerde kullanılan jetonlar özellikle.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Estağfurullah, her yorum görülecek diye bir kural yok. Bereketli kazançlar dilerim

acemiekonomist20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemiekonomist20 ()

Yorumunuzu sonradan gördüm. Pardon.

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Neyi satayım, ver coin satayım:) sattım ben 0,0008 de 0,00006 dan aldıklarımı.

acemiekonomist20 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

acemiekonomist20 ()

Siz kaçta satmayı düşünüyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

bu arada hocam RVN yi de 2 önce yüklü miktarda aldım pumpladı ama satmadım satsaydım iyi kar etmiştim ancak onu 1-2 ay tutmak istiyorum RVN çalışmanız var mıydı?

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam arpayı beklememe değdi:) öneriniz ne kar satışı yapayım mı yoksa devam mı edeyim...

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Cevaplarınız grafiğin alt kısmında yazıyor ve hedeflerde çizgiler ile yukarı doğru çizilip sağ tarafında da çizg ile belirtiliyor.

Hepşanslı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Hocam hedef 84 lermi

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

karşılaştırmalı olsun diye grafiği tekrar yayınladım.

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Shıba için geçtiğimiz saatlerde alt yorumu yazdım. Şimdi durum ne peki, kırmızı mumu eritti.

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Mahçuplar ne demek hocam sizin sayenizde ettim ben bu kadar karı siz olmasanız bu kadarınıda yapamazdım nasip bu kadar kardaymış ben razıyım siz gönlünüzü ferah tutun desteğinizi esirgemeyin ve hakkınızı helal edin yeter bana

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Sana da çok mahçup oldum, 4 saatliği güzel başladı bekle diyip sonra 15 dakikalıkta o düşüşe kandım ve kendi dediğim ile ters oldum. Erken sattık, gitti güzel kâr:(

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Sana dilenci diyenler senden ufacık bir tüyo almak için yapmadıkları kalmıyor asıl dilenci onlar hocam boşverin gitsin

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bu sayfa çok denişik kişiler ile dolmuş. Engel atıyorsun anında arkadan lafları sayıyor, iki sevgili bir olmuş konuşuyor, engel atmışım işte daha ne arkamdan yazıyorsunuz, grafik atıyorum like verin diyorum ki görüldüğünü anlayayım, dilenci diyorlar:)

SkyBist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SkyBist ()

Abim son 6 aydır bırakmak zorunda kaldım. Resmi uygun olunca değiştireceğim. Ama geçici süre ara verdim diyelim, elbette devam ederim :) öyle özledim ki seni, iyiki varsın abim. Bu arada sana saldıran yada ileri geri yorum yapanlara takma abi, engeli bas gitsin, uğraşma bile, zaman kaybı. Hiç kimse için üzüldüğüne değmiyor abim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Eyvallah kardeşim. Ama şu yakışıklı resmini koy , sporu bırakmadın değil mi. Boks devam mı.

SkyBist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SkyBist ()

Abim haklısın, o ara biste girdik bilmeden. Çok kaybettim, dibin dibini gördüm. Çok şükür ki toparladım. O gümüşün 7.60 lardan döndüğü zaman kahroldum. Ama nasipte yokmuş. Bistte öyle şeyler gördüm ve yaşadım ki, roman olur abi. Dönen pislikleri, insanları soymalarini, neler neler. Çok şükür ki çıktım ve koin tarafına geçtim. Şimdi katlaya katlaya gidiyorum Allah'a şükürler olsun ki. Seni o kadar özledim ki abim. Sen benim yegane tek başımın tacısın, iyiki varsın abim :)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Hocam xrp 10.944 aldım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum