Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 05:53:21
EUR 34.8238 05:53:21
USD 32.3379 05:53:21
ALTIN ONS $2301.8900 05:53:21

Konu: gümüş ihtimal grafiği

Gümüş ons 4 saatlik grafikte smalar yükselişi destekliyor ve rsi de pozitif uyumsuzluk mevcuttur. 4saatlik ve 1 saatlik macd de yükselişi desteklese de genel trend düşüş yönlü ve günlük grafikte negatif uyumsuzluk olduğu için düşüş olma ihtimali her zaman vardır ve temkinli yükseliş beklemek daha sağlıklıdır.

Benim genel olarak beklentim şuan için 23.1 lere kadar bir geri çekilme olması ve buradan alıp 23.95 in olduğu kırmızı kanalı yukarı kırarak 25.3 ile 26.08 lere kadar bir yükseliş ve daha sonra uzun vade bir düşüş bekliyorum.

Grafikte yazan mavi değerler 21.4 den başlayan yükseliş kanalındaki düzeltme yerleri olup kanal dibi şuan için 22.2 civarındadır buraya kadar bir düşüş beklentim olmasa da oralara kadar teknik olarak gelebilir.

Grafikte yazan yeşil rakamlar teknik olarak gelebilecek değerler olup 25.3 geçilirse ekranda yanabilecek rakamlardır. benim beklenti değerlerim arasında 26.08 üstü olmasa da teknik olarak gelirse şaşırmayacağım değerlerdir.

DİP NOT : 22.6 aşağısına inen onsu ben artık almam ve 19 dolar gelmesini beklerim.

YAZILANLAR YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR VE SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR.

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Tmm şimdi anladım. Benim bütün elimdekiler duruyor satmadım hiçbirini. senin dolarlar duruyor mu?

_LegendComeBack_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Yok gitmemesi gerekir ama 28 30 arasina cikabilir ytd

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Kasim ilk hafta 22.6 asagi kirilip hafta kapanisi yaparsa 17 19 dolarda neden dolarlarla gumus almayim ki :)

Keremini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

40 dolara gider galiba

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Suan dusus odakli analizim oldugu icin cikis yeri gormedigim icin birsey demiyorum yani formasyonlar olusursa o zmaan diyebilirim anlaminda

sumeyya1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Peki abi bu yukseleni baska yakinda baska bir yukselene parite hedefin varmi? Cimbizla laf almaya calisayim diyorum. Yani gumus ons da bir yükselen gorme beklentin nedir? :)))

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Olmadı ama :(

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

O zmaan gelsin burda olursam soylerim :)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Evet ben yukselen urundeyim :) dusen urunu aldiranlar kim bilmiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Tl ihtiyacin yoksa alisverisi parite yapmak her zaman daha sagliklidir abla.

Valla 30 40 dolarla 10 tl bekleyen ustalar vardi hedefleri geldi tebrik ediyorum hepsini :) arkasindan baktik bizde

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Senin hesap delinmiş olabilir:) YTD

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Bak bu iyi haber:) kaçta satardın?

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Ben 27 gelirse satmazdim onu soyleyim :)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Tabiii bas bas paralari dolara olmuşda ondan :)))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aaa ne acayip bir durummm:)) sen akıllılık edip dolar aldığın için olmasın. Hic işini bilmiyorsun:))

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Dolara suan icin birsey demem cunku teknik olarak geri cekilmeler artik olmali :) ekonomiden dolayi cikarsa birsey diyemem :)

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Olsun benim vaktim çok beklemeye devam :))

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Gumus 6.5 lirayken de 20 kilo gumus alabiliyordum gumus 9.2 oldu ben hala 20 kilo alabiliyorum abla garip bir durum :)

Bu arada hic para da eklemedim ustune nasil oluyor nasil ucuyor bu gumus anlayamadim )

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Abiii ya bosver sen niye baskasiyla kiyas yapiyon birak kim ne yapiyorsa yapsin. Sen bize odaklan bize :)) ne olcak haftaya ne bekliyoruz bu haftalarda ? :)))

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Simdilik birsey diyemem ama ben simdilik beklemiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Yok kardesim gumus ucuyor diyenlere gelsin dedim. Ucuyormus ama ben goremiyorum hala :) 1 ay oncede 20 kilo aliyordum o zaman 6.5 liraydi suan da da 20 kilo alabiliyorum suan da gumus tl 9.2 garip bir durum bana ucmamis hala da :)

Yusuf_krç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Balaban42 ()

Kimse kusura bakmasın da Az düştü mü ben düşecek dediydim cıktımıda ben uçacak dediydim olur pazartesi misal dolar 13-14 gitse ben dediydim olur
Arkadaşlar benzin olmuş 10 TL ayçiçekyağ olmuş 120 lira

yektatek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:))) yahu güldüruyorsun beni

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_krç ()

Tüyo mu bu usta ::)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Dolar da oyle bir beklentim yok.

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Ooo kimleri görüyorum ; ) hocam ben hala 27 dolar bekliyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam dolar yönu u yukarıya çevirdi sanırım. Ben 12.20 de sattım, buradan alsam nasıl olur

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Dolara 8.5 olacak demiyorum. Hani gumus ucuyormus ya hani gumus ralli yapiyormusya dolar burda olsaydi yani gumus yerinde sayiyordu demek istedim. Yani ralli bekleyen ustalara gonderdim

yektatek için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Vay be 6.26 demek. Gumus ons 30 40 dolar bekleyen hocalardi 10 12 lira tl bazli deger veriyorlardi onlarin hedef geldi valla tebrik ediyorum hepsini cok iyi analizcilermis :)

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Abi hayirdir tüyo mu veriyon burda? :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum