Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:58:27
EUR 34.8238 23:58:27
USD 32.3379 23:58:27
ALTIN ONS $2301.8900 23:58:27

Konu: gümüş ihtimal grafiği

Gümüş ons 4 saatlik grafikte smalar yükselişi destekliyor ve rsi de pozitif uyumsuzluk mevcuttur. 4saatlik ve 1 saatlik macd de yükselişi desteklese de genel trend düşüş yönlü ve günlük grafikte negatif uyumsuzluk olduğu için düşüş olma ihtimali her zaman vardır ve temkinli yükseliş beklemek daha sağlıklıdır.

Benim genel olarak beklentim şuan için 23.1 lere kadar bir geri çekilme olması ve buradan alıp 23.95 in olduğu kırmızı kanalı yukarı kırarak 25.3 ile 26.08 lere kadar bir yükseliş ve daha sonra uzun vade bir düşüş bekliyorum.

Grafikte yazan mavi değerler 21.4 den başlayan yükseliş kanalındaki düzeltme yerleri olup kanal dibi şuan için 22.2 civarındadır buraya kadar bir düşüş beklentim olmasa da oralara kadar teknik olarak gelebilir.

Grafikte yazan yeşil rakamlar teknik olarak gelebilecek değerler olup 25.3 geçilirse ekranda yanabilecek rakamlardır. benim beklenti değerlerim arasında 26.08 üstü olmasa da teknik olarak gelirse şaşırmayacağım değerlerdir.

DİP NOT : 22.6 aşağısına inen onsu ben artık almam ve 19 dolar gelmesini beklerim.

YAZILANLAR YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR VE SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR.

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Bu kıymetli değerlendirme için teşekkürü borç biliyorum. Alım yaptığınızda siteye yazacağınızı bilsem de yine de hatırlatmak isterim :)

_LegendComeBack_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Tesekur ederim kardesim sagol :)

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Yok valla ilkinde 2. yi alirken hapse attilar yildiz puani silindi arkasindan da 2 3 ay hic guncelleme yapilmadi ama guncelleme oldugunda hesap aktif olsaydi 3 yildiz olurdu :) yildizlarin olmasina gerek yok grafik paylasimi yeterli oluyor :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Grafik paylaşma yetkisi Hayırlı olsun hocam:) YTD

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Siz mi bilmiyorsunuz:) halbuki siz bol yıldızlı bir üyeydiniz tabi sakliyordunuz o ayrı mesele:)

_LegendComeBack_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

@6ncı_his kardesim suan icin bu sekilde

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Tesekur ederim o nasil birsey biz bilmiyorum :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam grafik paylaştığıniza göre yıldızınız var artık:) Hayırlı olsun:)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum