Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 02:24:56
EUR 34.8238 02:24:56
USD 32.3379 02:24:56
ALTIN ONS $2301.8900 02:24:56

Konu: gümüş ihtimal grafiği

Gümüş ons 4 saatlik grafikte smalar yükselişi destekliyor ve rsi de pozitif uyumsuzluk mevcuttur. 4saatlik ve 1 saatlik macd de yükselişi desteklese de genel trend düşüş yönlü ve günlük grafikte negatif uyumsuzluk olduğu için düşüş olma ihtimali her zaman vardır ve temkinli yükseliş beklemek daha sağlıklıdır.

Benim genel olarak beklentim şuan için 23.1 lere kadar bir geri çekilme olması ve buradan alıp 23.95 in olduğu kırmızı kanalı yukarı kırarak 25.3 ile 26.08 lere kadar bir yükseliş ve daha sonra uzun vade bir düşüş bekliyorum.

Grafikte yazan mavi değerler 21.4 den başlayan yükseliş kanalındaki düzeltme yerleri olup kanal dibi şuan için 22.2 civarındadır buraya kadar bir düşüş beklentim olmasa da oralara kadar teknik olarak gelebilir.

Grafikte yazan yeşil rakamlar teknik olarak gelebilecek değerler olup 25.3 geçilirse ekranda yanabilecek rakamlardır. benim beklenti değerlerim arasında 26.08 üstü olmasa da teknik olarak gelirse şaşırmayacağım değerlerdir.

DİP NOT : 22.6 aşağısına inen onsu ben artık almam ve 19 dolar gelmesini beklerim.

YAZILANLAR YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR VE SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR.

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

yektatek ()

Ne dolar 8.5 ne de gümüş 6.25 olabilir söyle bı ortamda söylediğiniz rakamlar hayalden öteye gidemez gibi olsaydı iyi çok çok iyi olurdu keşke olabilse ama ben hiç ihtimal vermiyorum

_LegendComeBack_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

6.26 olabilirdi

0BeğenmedimŞikayet

Ya_ve_sin_ ()

Zaten uzun soluklu hesapladim bende teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Yok suan 8.5 olsaydi gumus kac liraydi onu merak ettim ondan sordum

Gümüşk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Benim tum analizlerim uzun vadelidir.

Altina yaptiginiz yorum sadece gumus ucuyor diyenlere 8.5 lira dolarla gumus nerde herkes bilsin diye yazilan bir yorum

Ya_ve_sin_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşk ()

Dolari 8.50 olarak mi düşünüyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

Ya_ve_sin_ ()

Öngorünuz uzun vademi?

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Hesap yapmayi bilmiyorum da yardimci olabilecek var mi

22.9÷31.1×8.5= kac yapiyor

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Ben olsam okurdum belki isine yarar. Gerci siz gumusu tl ile aldiginiz icin okusaniz da anlamazsiniz ama anlayanlar okusun.

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Hangisi kardesim ben bir kac tane grafik gordum

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

tşkrler.. profilimde 3 sayfada bir grafik var bakmak isterseniz.. sanırım aynı şekilde düşünmüşüz..

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

eyvallah hocam.

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

@xxbirzamanlarxx dusuncem bu sekilde suan icin ytd

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

@emrah19 alt yorum dusuncem sabit suanda

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aaa noldu nickine? :)

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faysallll ()

Merhaba hocam sizi yeni tanıma fırsatım oldu. 5.70 lerden gümüş tutuyorum bozmak istemiyorum. 6,7 aylıkta bir nakit geçti elime ne tavsiye edersiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Ertuğrul51 ()

Hocam buraları bu kadar kısa zamanda kimse beklemiyordu fazla takılma sinir olma alım için takipteyim varmı bi önerin bereketli bol kazançlar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Sağolun hocam. elinize sağlık inşallah tersten kurtuluruz.

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Kardesim piyasayi biz yonlendirmiyoruz ama boyle insanlar gelip utanmadan laf soylebiliyor buna sinir oluyorum

Ertuğrul51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Doğrular ve gerçekler.

Yatırımcı kabahatli arayamaz.

Ertuğrul51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ertuğrul51 ()

Hocam kimsenin kimseye kızmaya hakkı yok herkesin aklı var bana 23.5 ons kırarsa dikkatli ol dedin 7.58 sattım 7.20 ye düştü almadım yerine koymadım 3/2 tl de kaldım kendi hatam @celik2119 hocam buralar dip tl olarak gümüş düşmez dedi dinlemedik @WiTCH alın dedi korktuk almadık @WiTCH hoca olmasa olanıda satardık iyi niyetiyle bize yardımcı olmaya çalışan hocalarımız var sizde onlardan birisiniz sonuçta karar vericiler biziz

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Alwykum selam kardesim

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

al yorumu okuyun aldırmadı diyen erken sattırdı diye avaz avaz bağıran Allahtan korkmaz kuldan utanmazlar.

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abla selam ben cevo:))

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abi selam:))sonunda başardım geldim:)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Hosbulduk abla yorum yazdim ama dusmedi

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

@Gayret1 al oku adam gibi oku al ne yaziyor altta. Oku da los ne bekliyor ekran ne yaziyor. Ozur dilemezsende herkes seni bilsin

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hosgeldin kardeşim. 23.1 ler nokta atışı tuttu. Ellerine sağlık..

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Sağlık olsun hocam dikkat edin kendinize bu sefer lütfen:)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum