Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 19:10:40
EUR 34.9372 19:10:40
USD 32.5068 19:10:40
ALTIN ONS $2331.0950 19:10:40

Konu: gümüş ihtimal grafiği

Gümüş ons 4 saatlik grafikte smalar yükselişi destekliyor ve rsi de pozitif uyumsuzluk mevcuttur. 4saatlik ve 1 saatlik macd de yükselişi desteklese de genel trend düşüş yönlü ve günlük grafikte negatif uyumsuzluk olduğu için düşüş olma ihtimali her zaman vardır ve temkinli yükseliş beklemek daha sağlıklıdır.

Benim genel olarak beklentim şuan için 23.1 lere kadar bir geri çekilme olması ve buradan alıp 23.95 in olduğu kırmızı kanalı yukarı kırarak 25.3 ile 26.08 lere kadar bir yükseliş ve daha sonra uzun vade bir düşüş bekliyorum.

Grafikte yazan mavi değerler 21.4 den başlayan yükseliş kanalındaki düzeltme yerleri olup kanal dibi şuan için 22.2 civarındadır buraya kadar bir düşüş beklentim olmasa da oralara kadar teknik olarak gelebilir.

Grafikte yazan yeşil rakamlar teknik olarak gelebilecek değerler olup 25.3 geçilirse ekranda yanabilecek rakamlardır. benim beklenti değerlerim arasında 26.08 üstü olmasa da teknik olarak gelirse şaşırmayacağım değerlerdir.

DİP NOT : 22.6 aşağısına inen onsu ben artık almam ve 19 dolar gelmesini beklerim.

YAZILANLAR YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR VE SADECE BİLGİ AMAÇLIDIR.

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

@Keremini bunu da ekledim altina

_LegendComeBack_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Simdi yaziyi dikkatli okuduysan diyor ki 23.1 den 25.3 bekliyorum sonra uzun vade dusus bekliyorum.

Bunun altina da sunu ekledim

Keremini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Hangisini sinyal mi var? Nerde? :))) Okudum da daha zamani varsa bana uymaz simdilik :)) bana suan para lazim abiii

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Altindaki yaziyi da okudun insallah :)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Bir an grafigi gorunce tarihine bakmadim. Aha noluuo dedim. Baktimki 31 gun onceki grafikmis. :))

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

O ihtimal var ama suan degil :)

pegasus325 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pegasus325 ()

Gümüş bu 15 dolar olucak deseler inanırım))

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Sadece olma ihtimaline karsi dikkatli olunmasi acisindan. Grafik altinda yazan yorum okunmali.

Ons olarak ekleme yapayim. Suan buralarin dip olma ihtimali de var fakat beklemtim. Minimum 21.15 e kadar dusus donecekse oralardan donmeli fakat oralardan da donmeme ihtimali var ve 19 dolar civari gelebilir. Dikkatli olunmasinda fayda var. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

Hayırlısı olsun kıymetli hocam

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Bunu herkes gormuyor aksmaa kadar burda saklaban gibi yorum yapanlar var. Ons hedefi verip hedef geldi diyen var :)

Yani bilmislik yapmasinlar yeter yada millete aldirmadilar yada sattirdilar gibi sacma sapan yorum yapmasinlar yetiyor :)

yektatek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yektatek ()

Bunu herkes görebiliyor zaten. çoğu kişide USD de artışa paralel onslarda düşüş olacağını gümüş gr TL olarak dusmeyecegini defaaten söylemişlerdi... diğer kişilerde demekki yanılmış insandır beşer şaşar diyelim kim yanilmiyorki

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Dolarda cok sert dususler simdilik olmaz gibi ama 11.3 gorebilirz yada 10.5 daha asagisi belki cook biraz daha sonra

Deniz58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Hepimiz inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

Hocam sizim bütün hedefler tıkır tıkır nokta atış eski takipçiler iyi bilir bilmeyende kendi bilir. Birkaç hafta sonra dolar çekilmeye başlayınca terste daha beter kaldıklarında anlarla sizi ama geç olur maalesef.

1BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Saglik olsun insallah daha guzel yerlerden satarsin

sumeyya1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Gördüm aslında :(

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Valla 10 hedefi verenlerin hedefi gelmis bende aksama kadar guluyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Siz bence benim analizi hic gormediniz birde geldim hatirlatma yaptim bi ara :(

0BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

Ayy alemsiniz ne güldüm :)))

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

İşte zararına bozmak istemedim. TL olarak karda ama dolar olarak zarar ederdim. Bide belki çıkar dedim ne biliyim bu kadar düşüceğini

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Eger mb faiz artisi ise neden gumusde bekliyorsunuz ?

Cunku 1 hafta once 25.3 de dolara gecseydiniz 3 kiloda 200 dolar 30 kiloda 2000 dolar zarariniz var yani.

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Hangi faiz artisi?

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Faiz artışına kadar satmayı düşünmüyorum. Eğer düşerse TL var ilave edicem benim plan bu:) ama varsa bir tüyo alalım:)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Evet aralik :) bir bakalim durumlar nedir ne degildir. Suanki goruntu de ons asagi kirilmasi lazim ama kirilim olmadan birsey demek zor

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Aralik demek istedin abi. Anladim ben seni :))

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Ben arada tiyo veriyorum ama siz kendiniz bilirsiniz tabi )

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Aaaa gumus yukselmiyor muymus ne garip :) ralli basladi dedilerdi. Ben de gumus almadim diye uzuldum sonra dedim bi bakayim ne kadar az aliyorum diye sonra hic fark goremedim :) hatta yazin sattigimda 7.3 de satmistim orda saatigimdan da 5 kilo fazla aliyorum ne kadar garip :)

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Ben satamıyorum :) sanki hiç düşmiyicekmiş gibi

0BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

6.25 Tl hocam :) dolar olmasa gümüş Gram böyle olurdu ama millet sanıyor ki gümüş yükseliyor...

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Evet duruyor satis yapmadim ama asagi kirilim olma ihtimali yuksek sadece emin olmak icin bekliyorum ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum