Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 15:26:12
EUR 34.7339 15:26:12
USD 32.5072 15:26:12
ALTIN ONS $2392.1450 15:26:12

Konu: Gümüş 4 saatlik grafiğe göre kısa al satcılar için

Düzeltme noktaları bu şekildedir, tahmini rakamlardır hafif şaşmalar olabilir işe gideceğim için acelece yaptım, 23,60 kesişme noktası ordan geri tepeye çıkabilir bu tarz hareketlerde olabilir çıkışın keyfine bakın bir veri çıkışı bozmaz ise hedeflerimiz profilimizde grafiklerde yazıyor bakabilirsiniz ytd

Yorumlar (142)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

23050 tam 2li dip yaparsa gümüşün meşhurdur 2li dipleri yapmaz diye düşünüyorum ama yapadabilir.
23050/31,10x9,31dolar=6,90tl yapar ytd dolar kuruna göre değişiklik gösterebilir ytd

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

GrAm tl de nekadar olurki usd yi burda ki gibi mi dusunmeliyim fiyatini grafik yapmayi bilmiyorum 6.8* ler duzeltme de ihtimali zormu daha aşağısı bile olabilirmi

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Düzeltmeyi bekleyebilirsiniz 23600 yada dibe giderse 23050 dönüş noktası kendi analizime göre ytd

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Dusuyor diyebilirmiyiz alim icin acele etmeyelim degilmi

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Ben alınca bu düzeltmeyi uygun gören gümüş

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

mb kararı olduğu için olabilir yani atıyorum 1 parça yada 2 parça dolar, 1 yada 2 parça gümüş ve 1-2 parçada TL de beklenir, düşüşlerde tl ile toplanır, çıkışlarda aldığınız ürünün kârı ile keyfinize bakarsınız gibi... sezon başında bu tarz konuşmaları çok yaptım. Dinlemeyenler bak şimdi keşke alsaydım çok fırsat kaçırdım diyorlar. Yani bu şekilde yatırım yaparsanız kaçırma riskiniz olmaz ytd not: sadece fikir amaçlıdır, miktarlar örnektir, siz kafanıza göre alabilirsiniz sonuçta... uzun vadeci için bu alımlar geçerli değildir... ytd

ayse_fidan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayse_fidan ()

Sepet yapmayı daha öğrenemedim yinede sağ ol bir parça dolar alayım ytd

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

hayırlısı olsun artık

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

haftalık grafiğe göre hedefi 26xxx rakamına denk geliyor. profilimde var attım grafiği. Eğer aylık grafik hedefi oluşursa hedefi 27500 oluyor fakat orası uzun vade bir hedef o yüzden onu atmadım, zaten gidişata bakarız duruma göre şartlar oluşursa onuda atarım sayfaya ytd

GEÇİLMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

hani diyorlar ya bu gümüş daha ucuz diye sanki bir 15 -20 olması beklenıyor:)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Şu an grafiğe göre düzeltme noktasına yaklaştıkça aşağı düzeltme yapmaya uğraşıyor, bu tarz hareketlerde korkmayın arkadaşlar bunlar geçici düzeltmelerdir uzun vade yatırımcı bu tarz hareketlerde korkmamalıdır, kısa vadeciler içinde alım fırsatıdır kaçırmamaya özen gösterin zamanla daha üst seviyelere çıktıkça buraların ne kadar ucuz kaldığını görünce ah vah demek yerine elinizde az bile olsa mutlaka madenlerden bulundurmayı seçin, böylece çıkışlarda aldığınız miktar kâr ederken düşüşlerde de kalan TL ile parçalı alımlarınıza devam edebilirsiniz. ytd hayırlı günler ben gece gelirim müsait olursam.

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

ama bu gidiş de iyi bir gidiş değil mudahale gerek aslında yada faiz arrtacak 25 e:)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

olabilir zaten çekirdek enflasyon 16 açıklandığı için 17 ye düşürme ihtimalleri var. sadece fikrim bu yönde ama bir ay sabit bırakıp sonraya erteleyebilirler kararı ben sabit bırakabileceklerinide düşünüyorum. 60% faiz 17 olabilir, 30% sabit ve 10%da faiz arttırımı diyelim :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

usta bence 50 baz puan inebilir çunku gecen ay indirdinde bu ay pas geçerse sormazlar mı gecen ay indi de bu ay nıye pas gectin diye fikrimdir

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

dün geç bile kaldım uyuya kalınca şimdi mecbur düzeltmeyi bekliyorum, dolar izin vermezse girerim gene bir yerden ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Alım. Yapınca yazın hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

mb faiz kararı ne çıkar bilemiyorum, sabit yada faiz indirimi olursa belki 9,50 ye çıkabilir çünkü düşüş noktasını geçmek üzere aşarsa yeni kanal oluşturabilir, 9,34 ü aşamazsa geri düzeltmeye gidebilir yada buralarda oyalanabilir. onsler dolara göre daha fazla kazandırabilir bu aralar. Dediğim gibi mb kararına göre bu kazanç değişir, sepet yapmak daha güzel olabilir böyle zamanlarda ytd

ayse_fidan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayse_fidan ()

Dolar alinirmi buradan ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

profilimdeki haftalık grafik oluşuyor şu an bir haber bir olay bunu bozmazsa hedefi 26xxx rakamları, orta uzun vadede gideceği nokta bana göre ytd

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

artık yukseliş kanalındamıyız .. bir daha dipler yokmu yani..?

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Alım bekleyen arkadaşlar bu grafiğe göre fikir edinebilirler kısa vadede oluşabilecek olan grafik böyle olması gerekiyor. Tabi önümüzde mb kararı olduğu için düzeltme kısa olursa kesişme noktası olan yerden yukarı atabileceğini düşünüyorum, yani aşağı tam inmeden tekrar bir tepe yapabilir ytd

not: geçtiğimiz haftalarda da bu hedefleri verdim düzeltmesi en kötü 23050 olduğu sürece çıkış kanalına girmiş oluyoruz diye uyarmıştım. Şartlar oluşuyor umarım böyle devam eder çıkışın keyfini sürün şimdilik, değişiklik olursa duruma göre işten fırsat buldukça yazmaya çizmeye çalışırım ytd

Not: bunlar kişisel analizlerimdir kimseye yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi riskini almalıdır. Hedeflerimiz gelirse herkese bol kazançlı bir yıl sonu diliyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Filizgrk bu düzeltmeyi bekleyin illa alım yapacaksanız ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum