Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 14:40:05
EUR 34.9538 14:40:05
USD 32.5134 14:40:05
ALTIN ONS $2329.3000 14:40:05

Konu: Gümüş 4 saatlik grafiğe göre kısa al satcılar için

Düzeltme noktaları bu şekildedir, tahmini rakamlardır hafif şaşmalar olabilir işe gideceğim için acelece yaptım, 23,60 kesişme noktası ordan geri tepeye çıkabilir bu tarz hareketlerde olabilir çıkışın keyfine bakın bir veri çıkışı bozmaz ise hedeflerimiz profilimizde grafiklerde yazıyor bakabilirsiniz ytd

Yorumlar (142)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

evet ama güzel yerden alıp satmisiniz yarinnbnde bilmiorm yani TL demi kalmak iyi gumustemi

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gemici_3535 ()

Yorma kendini

Kim_7_Kedimi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

hiç hatırlamıom gardaş 23,50 diyelim

0BeğenmedimŞikayet

Kim_7_Kedimi ()

Gram TL deyil sen gümüş alınca ons kaçtı

GEÇİLMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

dolar 9,20 üstü kaldıkça 9,34 e çıkmaya çalışır alınabilir yani ama ben geceyi bekleyecem, gecede asya baskılarsa dolar bir alt desteğe düşebilir, o zaman dikkat etmek lazım, gümüş tl fiyatı düşer onsler düşmese bile ytd

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an dolara geçersem gram artıyor, doları 9,08den alıp 9,28den satmıştım çünkü ons rakamınıda düşük aldım şu an yükseldi, burdan dolara geçersem gramım artıyor. tl olarak gümüşten 7,06dan aldığım hariç kâr etmeden çıkmış oluyorum ama ons bazlı dolara geçince gram artıyor. kararsızım tabi bunu yapıp yapmamakta :)

Filizgrk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

7.20 gu. usler duruyor mu peki

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Iyiki sordum
Sende iyiki cevap verdim yoksa

9.20 den az bisey dolar alacaktım

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

7,05 gardas

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

yok gümüş aldım rakamı yanlış yazmışım 7,20den full gümüş almıştım.

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kim_7_Kedimi ()

Sen gümüşü kaç onstan aldın

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

banamı diyorsun fişekçi diye?

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

9.20 dolarmi Aldın iz

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

evet hayirlisiolsun insalh yarın yesillenir de herkes zarardan çıkar ?

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

bana bir örnek göster gardaş dolar şu an 9,20 gümüş 30 k var diyelim zarar ve kar nedir dolardan gümüşe gümüşten dolara mesela

Avaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben 9,20dende aldım full yedek para duruyordu onu yatırıma terste kalmadıkça katmıyorum. dün terste kalınca 7,05 iken banka 06dan satıyordu ordan aldım. hatta gaza gelip maaşada aldım :) beklediğim gibi geri çıktı ytd

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Ben çok parite yaptm
Gümüş ons bakicaksin dolara parite yaptığında gümüş ons not al yüksek olucak doları gümüşe parite yaptığında ons aldığın fiyata düşük olucak anladın :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

sabit kalırsa çıkmana gerek olmaz, nedeni dolar gene faiz indirimi bekler sonraki aya kadar :) o faiz indirimi olmadan piyasa rahatlamaz. o yüzden yarın yapılırsa bence daha iyi olabilir. ytd

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Ademcan müdüre danış o bu işi daha iyi anlatır, fakat özetle olay şu ons yükselince doların düşük seviyesinden dolara geçilir, dolar artarken yada sabit bile kalsa gümüş ons düşmesi beklenir ons düşünce dolardan gümüşe geçilir. dolar sabit iken neden dolara geçildiğini anlamaz insanlar genelde :) bu olası kur şokları yaşanırsa atıyorum dolar bir anda 7,20den 8 küsüre çıktı, eğer dolarda kalmayıp gümüş ons çıkınca TL ye geçilirse o zaman o kur şokunda tlde kalındığı için kârdan zarar edilir başka değişle gram düşer... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

evet bı miktar çıksam iyi peki teksurler siz dün almıştınız sanırım gumus

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

öyle niyetiniz olduğunda 4te2 yada 4te3 çıkarsınız kalanı durur, düştükçe toplarsınız, o oranı kendiniz belirleyin başkası sizin adınıza buna karar vermesin... hepsini çıkarsanız çıkarsa arkasından bakarsınız, şansa düşerse 2li alım satım yapar daha çok kazanırsınız ama şansla yatırım yapmak yerine bu şekilde garanti yatırım yaparsanız az veya çok hep kazanabilirsiniz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

gardaş şu gümüş ve dolar paritesini bana bir anlatırmısın şu an dolar 9,20 gümüş 30 k dielim bunun karı ve zararı nedir aynı seviyeye mi gelir bilgi verebilir misn

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

bn ful gumusteyim şuan çıksam tekrr alım verirmi acba akşam dusmustu

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla arkadaşlar grafikte çıkacak en tepe yer 9,34 onun üstü bende yok normalde, fakat olursa grafikte fazla çıkamaz o dalga çok yükselemez bana göre, mb başkanı bu yüzden diyor kışın kendiliğinden düşer diye :) uzun süre aynı yerde kalan dolar illaki düşer yani sıkılır yatırımcı, grafikte düzeltme gelirse indikatörler rahatlar tekrar çıkar, zamanla yeni kanal açılır ve yukarı çıkar o zaman... düzeltme gelmeden çıkması bana zor geliyor. türkiyede çıkamaz mı bu enflasyon ile çıkar ama zor yani bana göre... ytd

Mehmet_0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

sagolasın hocam emegıne saglık ya sabıt kalırsa bana sabıt kalır gıbı gelıyor ama sence ne olur o zamanda cıkarım belkı :)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_0666 ()

@By_tarafsız_adam AB'nin Türkiye'ye karşı yaptırım yapması söz konusu. eğer bu olursa dolara etki etmezmi

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

yarın faiz inerse anında çıkarsın zarardan
24800/31,1x9,34=7,44 gümüştl fiyatı...

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

sagolasın hocam ben 7.15 uzerı kapatmasını bekledım onu acık olur dıye suan kapatacak gıbı. tamam hocam sımdılık beklıyorum 1g ve 4h de baktım grafıkte suan yukselıs devam gıbı gordum beklıyelım bakalım ne olcak :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum